آخرین ارسال‌ها

What Happens Next جو ستریانی


جدیدترین آلبوم از یکی از برترین‌های راک با 12 آهنگ
1-Energy
خوب اگر سر صبح می‌خواید برید سرکار، مدرسه، دانشگاه و .... و کلی خواب آلود هستید این آهنگ قشنگ می‌تونه با بالا و پایین‌ها و ریتم و سرعتش قشنگ بیدارتون بکنه! برای ورزش، رانندگی، دوچرخه سواری و همچنین وقتی عجله دارید به شدت توصیه می‌شه! معنای واقعی E=mc^2 رو حتی خود شخص شخیص انیشتین هم بدون این آهنگ نمی‌تونست درک کنه!!
2-Catbot
این آهنگ یه فضایی داره که باعث می‌شه یک دنیای پسامدرن و علمی تخیلی تو ذهنتون بیاد که در اون ربات و کامپیوترها کل کارهاتون رو انجام می‌دن و سفینه‌ها و ماشین‌های پرنده درست مثل فیلم‌های علمی تخیلی این طرف و اون طرف می‌رن!! اگر جنگ ستارگان دیده باشید با گوش دادن به این آهنگ دقیقا همون فضا تو ذهنتون میاد.
3- Thunder High On The Mountain
این آهنگ به شدت به درد زمستون برفی و لایی کشیدن تو اتوبان می‌خوره!! (البته مواظب دوربین‌ها باشید!) اما غیر از اون منظره یه کوهستان برفی و اسکی و توچال و این حرفا میاد تو ذهنتون! مواظب باشید تو اوج آهنگ از پیست اسکی سقوط نکنید!!
4-Cherry Blossoms
از اون راک‌های عاشقانه که شما رو یاد عشق 20 سال پیش داشته یا نداشته‌تون می‌ندازه!! فضای کاملا رویایی و رمانتیک برخلاف قبلی‌ها داره! البته وسطاش سرعت آهنگ اوج می‌گیره و برای اونایی که عادت ندارن وسط رمانتیک یهو وارد یه فضای هارد راک و شبه متال بشن می‌تونه آزار دهنده باشه! مواظب باشید یه وقت موقع گوش دادن این آهنگ تو کافه به گارسون با حسرت نگید "همون همیشگی"!!
5-Righteous
یه جاده سرسبز، از این ماشین روبازها (شاید هم با سانروف) و یه خانواده خوشحال! چیزهاییه که برای گوش دادن به این آهنگ لازم دارید! البته تصور کردن یه شخص موفقی که سر صبح خندان و خوشحال از خواب پامیشه هم می‌تونه فضای خوبی برای تصور کردن با این آهنگ باشه. در هرصورت تم شاد و متوسطی داره و برای اونایی که به راک خشن و تند عادت ندارن می‌تونه شروع مناسبی برای گوش دادن به راک باشه.
6-Smooth Soul
اسلو راکی که برای برگشت از سرکار و یا مدرسه و دانشگاه و ... یا رانندگی مطمئن و آروم در شب و یا حتی صرفا برای قدم زدن تنها و پرسه زدن اطراف شهر به درد می‌خوره. البته شاید چندان آرامبخش نباشه اما بازهم برای کسانی که به راک عادت ندارن می‌تونه انتخاب خوبی باشه و ریتم نسبتا آرومش باعث می‌شه حتی کسانی که طرفدار راک هم نیستن از این آهنگ بدشون نیاد...
7-Headrush
راستش خودم یاد این سیاهپوست‌های توی این فیلم‌ها می‌افتم که همش دنبال شر و دردسر درست کردن هستن!! کلا اوایلش هرکسی رو یاد آدم کله شقی می‌ندازه که منطق سرش نمی‌شه و هرکاری دلش بخواد می‌کنه بدون اینکه به عواقبش توجه کنه!! اگر تاحالا راک گوش ندادید توصیه نمی‌کنم چون وسطاش می‌تونه برای کسی که عادت نداره اعصاب خردکن باشه.
8-Looper
مناسب برای رانندگی و قدم زدن و نه خیلی تنده و نه خیلی آروم. برای من یادآور یه زندگی روزمره معمولیه که هر روز تکرار می‌شه. مجددا برای کسانی که به راک عادت ندارن توصیه نمی‌شه.
9-What Happens Next
یکی از بهترین آهنگ‌های جو ستریانی و این آلبوم و کل تاریخ راک و یا حتی بشریت! ریتم مرموزی داره که شما رو یاد فیلم‌های جنایی (مثل برکینگ بد) می‌ندازه. البته شاید هم آدم مرموزی که داره سیگار می‌کشه و به آینده‌ش فکر می‌کنه هم فصای قابل تصور دیگه‌ای برای این آهنگ باشه اما چیزی که مهمه مرموز بودن این آهنگ هیچوقت از ذهن کسی که بهش گوش می‌ده پاک نخواهد شد! (مواظب باشید سیگاری نشید!D:) البته وسطاش هم می‌تونه آدم رو یاد پوارو یا شرلوک هولمز بندازه که بعد از حل پرونده دارن چای یا قهوه می‌خورن و سیگار برگ دود می‌کنن!!
10-Super Funky Badass
اینم آهنگی هست که بازهم برای رانندگی و دوچرخه سواری به درد می‌خوره! فضای قابل تصورش به عهده خودتون چون خودم یاد چیز خاصی نمی‌افتم!!
11-Invisible
خوب این یکی همونطور که از اسمش مشخصه دقیقا آدم رو یاد رندال باگز کارخانه هیولاها یا آدمی با قابلیت نامرئی شدن می‌ندازه که مخفیانه به افراد کمک می‌کنه یا گاهی هم سر به سر آدم بدها می‌زاره و تنبیهشون می‌کنه!!
12-Forever & Ever
آهنگی با ریتم آروم و شاید هم به درد پرسه زدن‌های دونفره در خارج از شهر تو ماشین بخوره. تم عاشقانه هم در این آهنگ هست اما نه به اندازه چهارمی.
شماهم اگر نظری درباره این آلبوم دارید بگید.
 
آخرین ویرایش:
بالا