vst برای لیزری کردن وکال

شروع موضوع توسط mhayap ‏17/10/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک vst برای لیزری کردن وکال تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    سلام میشه یه vst خوب و قوی و حرفه ای برای لیزری کردن صدا بهم معرفی کنید؟
    درضمن دوستان من اول با اف ال اهنگ سازی میکردم کیفیت کارام خیلی خوب میشد ولی چند تا از دوستان بهم گفتن کیو بیس و نوئندو بهتر و حرفه ای ترن من همون vsyهایی که تو اف ال استفاده میکردم تو نوئندو هم استفاده میکنم اما احساس میکنم کیفیت کارم پایین میاد وقتی با این نرم افزار کار میکنم به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟

2. AmirMehdiKarimi

AmirMehdiKarimi عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    پلاگین Auto Tune یکی از قوی ترین پلاگین ها در این زمینه هست...اما برای اینکه باز هم کار قوی تر و بهتری رو درست کنید و قدرت مانور دهی بالایی داشته باشید میتونید از پلاگین Melodyne هم داخل نرم افزار استفاده کنید و با کمک این دو پلاگین به بهترین کیفیت برسید...از پلاگین های تیون Waves8 هم میتونید استفاده کنید...
    این DAW ها فقط از لحاظ ظاهری با هم فرق دارند...Fl و Cubase و Nuendo از نرم افزارهایی هستند که به طور تخصصی باهاشون کار میکنم و با همچین مشکلی مواجه نشدم...
    داخل نرم افزار که VST ها دقیقا همون کاربرد و صدا دهی رو دارند ولی کیفیت بعد از خروجی دیگه برمیگرده به قدرت میکس و مستری که انجام میدید...
    موفق باشید...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    مرسی داداش پلاگین هایی که معرفی کردی عالی بودن:smile (70):

بارگذاری...