Virtuoso Pianists Videos

شروع موضوع توسط rh.mohammad ‏11/10/12 در انجمن پیانو

تاپیک Virtuoso Pianists Videos تالار پیانو در persian-music.org.

1. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    سلام به همه ی دوستان عزیزم .
    توی این تاپیک قصد دارم اجراهایی از بهترین پیانیست های تاریخ از گذشته تا کنون رو براتون قرار بدم . البته آرشیوی که دارم حدود 1 ترابایته و مسلما نمیتونم همه رو براتون قرار بدم . ولی سعی میکنم ویدئو های برتر رو با کیفیتی خوب(که حجم فایلا رو بالا نبره) براتون آپلود کنم .
    قصد دارم ویدئو هایی که قرار میدم اجرای یه قطعه ی نسبتا کوتاه باشه ولی اگه لازم شد رسیتال های پیانو رو هم قرار میدم براتون .
    امیدوارم دوستان خوششون بیاد و استقبال کنن (با یه دکمه ی خوشم اومد ساده که زیر هر پست قرار میگیره) تا بتونم کارم رو ادامه بدم .
    از دوستانی که میتونن لینک قرار بدن هم درخواست میکنم به من ملحق بشن تا تاپیک رو پر بار تر کنن .
    اگر مشکلی در فایلا دیدید با پیام خصوصی به من یا سایر دوستان اطلاع بدید تا اینجا فقط ویدئو ها قرار بگیره .

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  2. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اتود قطعه ایه که برای حل مسائل تکنیکی نوازنده ها نوشته میشه . معمولا اتود ها سرشار از سرعت و نکات تکنیکی هستند .
    از بهترین آهنگسازانی که به نوشتن اتود پرداختن میشه به Chopin و Franz Liszt و Czerny و ... اشاره کرد .
    معمولا پیانیستهای بزرگ تمامی این اتود ها رو در رپرتوار خودشون دارن .
    Chopin کسیه که اتودهاش علاوه بر موارد بالا زیبایی خاصی داره . شوپن در کل 27 اتود نوشته که معمولا سه تای آخر رو کمتر در نظر میگیرن و همون 24 تا بسیار معروفه . هر کدوم از این 24 اتود در یکی از 24 تنالیته ی ماژور و مینور نوشته شده و روی یه مسئله خاص تاکید داره . مثلا اتود 1 روی آرپژ اتود 2 روی حرکات انگشت ها از روی هم و ...
    اتود شماره ی 4 یکی از معروف ترین اتود های شوپنه که تقریبا توی هر رسیتالی از پیانیست ها دیده میشه.
    امروز براتون سه اجرای مختلف از این اتود رو قرار میدم .

اولی از یکی از بزرگان تاریخ Richter هست . سریع ترین اجرایی که تا امروز از این قطعه شنیدم این اجراس .
    01.rar
    دومی اجرا از Freddy kempf پیانیست جوون ولی فوق العاده تکنیکی
    02.rar
    سومی باز هم از یکی از بزرگان تاریخه . البته این اجرا یکی از آخرین اجراهای Rubinstein هست و همونطور که میبینید بسیار پیر شده.
    03.rar

پسوورد کل فایل ها نام کاربریمه
    با سپاس ، محمد .

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    محمد جان این کار شما قابل تحسینه و بسیار کار بزرگیه.البته این اجرای ریختر به خاطر قدیمی بودنش به حالت دور تند بود نه نرمال!

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. mohammad.pi

mohammad.pi عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, soundforge
    سلام محمد جان
    بهتره ویدئو ها رو بصورت تورنت قرار بدی تا احتمال پاک شدن نباشه
    با تشکر از تاپیک خوبت

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    محمد جان لطفا یه سری هم به پیام خصوصیت بزن.نه دوست عزیز همین حالت بهتره چون ماهایی که سرعت پایین هستیم اینجوری راحت تر میتونیم دانلود کنیم.چون اکثرا نمیتونیم عضو فور شیر یا از این قبیل سایتا بشیم.توصیه میکنم به همین روش اپلود کنید.با سپاس

6. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه دوست من . توی مستند هنر نواختن پیانو که راجع به بهترین پیانیست های قرن بیستمه وقتی راجع به ریختر حرف میزنه این اجرا رو نشون میده و عنوان می کنه که سرعت ریختر در اجرای این قطعه ما فوق بشریه . اجرای مارشا آرگریچ هم فقط حدود 7 ثانیه از این اجرا آرومتره . پس معلومه که واقعا ریختر تونسته با این سرعت بنوازه .
    ممنون از ایده ی خوبت ولی فکر نمیکنم پاک شه . چون توی فایل زیپ شدست و پسوورد هم داره . به هر حال اگه پاک شدن با یه روش بهتر سعی میکنم آپ کنم .

ممنون از لطف دوستان . امشب حتما یه سری ویدئو جدید قرار میدم .

7. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    Kissin & Yuja Wang

Evgeny Kissin پیانیست اهل روسیه که الان حدودا 40 سالشه یکی از بزرگترین نوازنده های حال حاضر دنیاس که تقریبا تمام دوره های موسیقی رو در رپرتوارش داره ولی بیشتر به خاطر اجرای قطعاتی که از دوره ی رماتنیک مینوازه معروفه مخصوصا Chopin و Liszt
    حتما آهنگ کارتون هاچ زنبور عسل رو یادتونه . این آهنگ در اصل ساخته Rimsky Korsakov یکی از بزرگترین ارکتر نویسان دوره ی رمانتیکه . این قطعه در اصل برای ویولن نوشته شده و به عنوان قسمتی از اپرای کورساکف جای گرفته ولی بعد ها برای پیانو و سایر سازها هم نتظیم شد .
    Kissin این قطعه رو به زیبایی و با سرعتی فوق العاده بالا اجرا کرده که واقعا دیدنیه :
    04.rar
    سال ها بعد از مرگ کورساکف Czifra پیانیست بزرگ قرن بیستم این قطعه رو به یکی از سخت ترین قطعات اجرایی تبدیل کرد (هر چند قبل از این هم قطعه ی سختی محصوب میشد)
    چیفرا این قطعه رو نه به صورت تک نتی بلکه به صورت اکتاوی و آموردی تنظیم کرد که سختی اجرا رو چند برابر میکنه . اجرایی که براتون از این تنظیم میذارم اجرای یکی از بهترین پیانیست های چینی به اسم Yuja Wang .
    خیلی اجراهای این خانم جوون رو دوست دارم . تکنیکش واقعا بالاس
    05.rar

برای اینکه با تکنیک بالای این خانم بیشتر آشنا شید یه قطعه ی معروف دیگه براتون قرار میدم . حتما قطعه Rondo Alla Turca از موتزارت رو شنیدید . این قطعه در واقع قسمت سوم یکی از سوناتای موتزارته .
    Volodos پیانیست بزرگیه که این قطعه ی معروف موتزارت رو به شیوه ای تنظیم کرده که اجراش فوق العاده سخت و تکنیکی شده
    ولی این چیزا واسه Yuja Wang مفهومی نداره . قطعه ای نیست که این نوازنده از پسش بر نیاد .این کلیپ لحظاتی قبل از کنسرت ایشونه ، که در واقع برای دست گرمی این قطعه رو تمرین میکنه .
    06.rar

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - Virtuoso Pianists Videos
  1. News Poster
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    115
  2. Light
    پاسخ ها:
    0