پروژه تمرینی Untouchable2-Anathema

• شروع کننده موضوع Yo3fM
  • تاریخ شروع

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
741
1,025
93
تهران
Instagram.com
درود
اینکار برای دو سال پیش میباشد که با دوستان انجام دادیم. و چون میکس با من نبوده اطلاع دقیقی از پلاگین های استفاده شده ندارم.
وی اس تی درامز: Addictive Drums
کلیه مراحل در FlStudio انجام شده.
Focusrite Scarlett 2i2
پیانو هم از صدای وی اس تی Akoustik Piano استفاده کردم.

Guitars , Mix : Vahid
Piano : Yo3fM
Vocal : Vahid & Negin

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
به نظر میرسه این یک کاور باشه، و تعجب میکنم چرا از صاحب اصلیِ اثر اصلاً چیزی ننوشتی.

من با اجازت میخوام یه کمی گیر بدم به طرز پرزنتیشنِ کارهایی که در این سایت بعنوان پروژه آپلود میکنید. حال نه الزاماً شما، کلآً برای همه.

پروژه رو (حالا چه تمرینی، چه تکمیلی و چه کاور یا هر نوعی) طوری قرار بدید که کسی که میشنوه، کلاً پروژه براش گُنگ و نامفهوم نباشه. اینکه اصلاً برای چی این قطعه رو انتخاب کردید برای کاور (اگر کاور هست)، مسیر پروداکشن رو چطور طی کردید، صاحبان و سازندگان اصلیِ قطعه چه کسانی هستند (ارنجر، نویسنده لیریک و ملودی و میکسمن و . . .)، ایده ی این کار مال چه کسی بوده و چطور شروع شد و چطور پیش رفت، نوازندگان و ووکالیستها چطور انتخاب و آماده شدند، آیا رلیز برای فروش داشتید . . . و مواردی از این قبیل.

تشریح پروسه از ابتدای تولد ایده تا الآن که ما داریم میشنویم، به شنونده کمک میکنه که آگاهانه و بدون ابهام گوش کنه. این به نفع کسی هست که در اینجا پروژه رو شر میکنه. البته به شرطی که توضیح مراحل باشه نه "توجیه" مراحل!! بعضی ها میان مینویسن که مثلآً "با امکانات کم اینو ساختم، با بدبختی و بیچارگی و . . .":laugh:

این توضیحات باید به ما شنونده ها اطلاعات حقیقی از ایده ها، اطلاعات مستند از خالقین اصلی اثر، و اطلاعات فنی/هنری بده.

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
741
1,025
93
تهران
Instagram.com
به نظر میرسه این یک کاور باشه، و تعجب میکنم چرا از صاحب اصلیِ اثر اصلاً چیزی ننوشتی.

من با اجازت میخوام یه کمی گیر بدم به طرز پرزنتیشنِ کارهایی که در این سایت بعنوان پروژه آپلود میکنید. حال نه الزاماً شما، کلآً برای همه.

پروژه رو (حالا چه تمرینی، چه تکمیلی و چه کاور یا هر نوعی) طوری قرار بدید که کسی که میشنوه، کلاً پروژه براش گُنگ و نامفهوم نباشه. اینکه اصلاً برای چی این قطعه رو انتخاب کردید برای کاور (اگر کاور هست)، مسیر پروداکشن رو چطور طی کردید، صاحبان و سازندگان اصلیِ قطعه چه کسانی هستند (ارنجر، نویسنده لیریک و ملودی . . .)، ایده ی این کار مال چه کسی بوده و چطور شروع شد و چطور پیش رفت، نوازندگان و ووکالیستها چطور انتخاب و آماده شدند، آیا رلیز برای فروش داشتید . . . و مواردی از این قبیل.

تشریح پروسه از ابتدای تولد ایده تا الآن که ما داریم میشنویم، به شنونده کمک میکنه که آگاهانه و بدون ابهام گوش کنه. این به نفع کسی هست که در اینجا پروژه رو شر میکنه. البته به شرطی که توضیح مراحل باشه نه "توجیه" مراحل!! بعضی ها میان مینویسن که مثلآً "با امکانات کم اینو ساختم، با بدبختی و بیچارگی و . . .":laugh:

این توضیحات باید به ما شنونده ها اطلاعات حقیقی از ایده ها، اطلاعات مستند از خالقین اصلی اثر، و اطلاعات فنی/هنری بده.
درسته کاملا حق با شماست. نام قطعه خب از عنوان مشخص بود و فکرکردم این قطعه اونقدر معروف بوده که شنونده متوجه بشه کاور هست. کاور هم اصولا حداقل برای من فقط به دو علت انجام میشه، یکی اینکه اون کار رو میپسندیم و از اجرای دوباره ش لذت میبریم و مهمتر اینکه حکم تمرین و آموزش و تجربه برامون داشته باشه.
توضیح خاصی به ذهنم نرسید که بنویسم و همون حکم پروژه تمرینی رو برامون داشت که در این بخش ارسال کردم.
و چون این دوستان در خارج از کشور هستند و از راه دور انجام شده من خیلی در جریان فرآیند کار نبودم و فقط پیانوی این پروژه به عهده من بوده. و با کسب اجازه از ایشان در اینجا قرار دادم.
اما باید میگفتم اجرای دوباره ای از untouchable part 2 از anathema
ممنونم farhood

• عالیه!
واکنش‌ها: Farhood