tune

شروع موضوع توسط persian-pride ‏31/12/09 در انجمن VST FX Modules

تاپیک tune تالار VST FX Modules در persian-music.org.

1. persian-pride

persian-pride عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان اگر کسی نرم افزاری غیر از آنتارس auto tune واسه تیون کردن صدا داره که از ااین بهتره واسه دانلود بذاره .

2. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    سلام دوست عزیز من شخصاً از تیون بدم میاد و به ظرم تو کارات ازش استفاده نکن چون اگه صدا زیاد فالش باشه اون رو لیزری میکنه و واقعاً تابلو میشه اما من خودم شخصاً برای سر ضرب آوردن صدای خواننده از Melodyne.3.0 استفاده میکنم که فوق العادس و به شما هم اون رو پیشنهاد میکنم !
    اگر کسی داره لینکشو لطفاً بزاره.
    با تشکر

3. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    لینک نرم افزار

دوستان عزیز من دارمش واستون اپلود کردم در چند سرور قدرتمند که مشکلی نداشته باشید جهت دانلود توضیحاتی هم در مورد نرم افزار پیدا کردم که میزارم
    نرم افزار Celemony Melodyne Studio Edition 3.2.2.2 .

بسیاری از کاربران امروزه برای ویرایش یک فایل صوتی و یا آهنگ از نرم افزارهای آماده ای استفاده می کنند که توسط شرکت های مختلف نرم افزاری برای کاربران محیا شده است. این نرم افزارها با استفاده از ابزارهای آماده موجود در خود قادرند تا به راحتی نیازهای مختلف کاربران را در زمینه کار بر روی فایل های صوتی برآورده سازند. بسیاری از افرادی که در گذشته برای زمینه کاری موسیقی خود از دستگاه های سخت افزاری در این زمینه استفاده می کردند ، امروزه روی به این گونه نرم افزارها آورده اند تا نیاز های خود را راحت تر و با نتیجه بهتری بدست آورند. این نرم افزار با ابزارهای مختلف به کاربران اختیارات فراوانی را می دهند و به علت نیازهای گسترده کاربران در این زمینه بسیاری از شرکت های نرم افزاری نیز اقدام به ساخت این برنامه ها می نمایند.
    Melodyne Studio Edition نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش فایل های صوتی و به خصوص Monophonic میباشد. به کمک این نرم افزار و ابزارهای موجود در آن کاربران قاردند تا به راحتی عملیات ویرایش حرفه ای را بر روی فایل صوتی خود اعمال نمایند. این برنامه برای دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش طراحی شده است و در این نرم افزار از ویژگی های مختلفی می توان بهره برد که در میان آن ها می توان به قابلیت ویرایش فایل های صوتی مونوفونیک به صورت حرفه ای ، توانایی استافده از ابزار مدیریت بر فایل های ملودی ، قابلیت استفاده از ملودی های موجود در نرم افزار برای ساخت ملودی های ترکیبی جدید و ... اشاره نمود. این نرم افزار دقدرتمند محصولی از شرکت Celemony Software می باشد.

لینک های دانلود ( جهت اینکه کسی نگه لینک ها رو از جایی برداشتم نام کاربریمو نوشتم اول لینک )

سرور برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

سرور 2 برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

سرور 3 برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

سرور 4 برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

سرور 5 برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

تشکر فراموش نشه موفق و پیروز باشید

4. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوستان و مدیران عزیز اگه میشه اموزش Melodyne رو قرار بدید که بتونیم به جای AutoTune از این استفاده کنیم ممنون میشم

5. theone

theone عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    auto tune نرم افزار خوبی فقط چون رو صداهای خواننده های ایرانی که بعضی نتهاشون به صورت تصادفی خارجه قرار داده شده یه مقدار وجهش بد شده وگرنه T-pain هم ازش استفاده می کنه !

بارگذاری...