M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
سلام دوستان!
بعد از هفت سال دوباره توی این وبسایت دارم پست میذارم. این موسیقی متن ارکسترال رو برای یکی از انیمیشن های کوتاهِ خودم ساختم. صدای وکالش هم خودم هستم. امیدوارم بپسندین، تلفیقی از چند سبک مختلف هست.

منتظر کامنت هاتون هستم!
لینک خود موسیقی:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

لینک ویدئو (انیمیشن):

اگه سابسکرایب هم کنید ممنون میشم!!:shamefullyembarrased:

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,247
10,427
113
54
.
این موزیکش چون با تصویر همراهه، درک و دریافت خود داستان پیش از موسیقیش اهمیت پیدا میکنه. چون به هر حال این موزیک بر اساس این تصاویر خلق شده. حالا ما هرچقدر در مورد قصه ی این ویدئو بیشتر بدونیم، در مورد موزیکش هم راحت تر میتونیم یه تحلیلی داشته باشیم. کلاً موسیقی فیلم یا گیم اینطوریه. موزیکشون مستقل نیست. در مورد قصه و اتفاقاتی که از انیمیشن من گرفتم، ظاهراً ویدئو کل داستان رو نمیگه. مثل یک تریلر از یه گیم یا یه انیمیشن میمونه. تصاویری ناکامل از یک روایت مبهم (مثل تریلرها). تریلرها معمولاً شروع و موقعیت و کرکتر و پایان رو بطور کامل ندارن، و نباید هم داشته باشن. چون قراره معرفی و تبلیغی باشن برای فیلم اصلی. این انیمیشن هم یه همچین وضعیتی داره. در این وضعیت که تصویر چیز کاملی به بیننده منتقل نمیکننه، نمیشه روی موزیکش حرف زد. در واقع این تصاویر برای بیننده بیشتر از اینکه چیزی رو منتقل کنه، مبهم بود. اگر با نگاه یک تریلر ببینیم و بشنویم، کار خوب بود. ولی اگر این یک انیمیشن مستقله، نیاز به توضیح بیشتری در مورد داستان داریم تا موزیکش رو هم در اون راستا بررسی کنیم.

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
این موزیکش چون با تصویر همراهه، درک و دریافت خود داستان پیش از موسیقیش اهمیت پیدا میکنه. چون به هر حال این موزیک بر اساس این تصاویر خلق شده. حالا ما هرچقدر در مورد قصه ی این ویدئو بیشتر بدونیم، در مورد موزیکش هم راحت تر میتونیم یه تحلیلی داشته باشیم. کلاً موسیقی فیلم یا گیم اینطوریه. موزیکشون مستقل نیست. در مورد قصه و اتفاقاتی که از انیمیشن من گرفتم، ظاهراً ویدئو کل داستان رو نمیگه. مثل یک تریلر از یه گیم یا یه انیمیشن میمونه. تصاویری ناکامل از یک روایت مبهم (مثل تریلرها). تریلرها معمولاً شروع و موقعیت و کرکتر و پایان رو بطور کامل ندارن، و نباید هم داشته باشن. چون قراره معرفی و تبلیغی باشن برای فیلم اصلی. این انیمیشن هم یه همچین وضعیتی داره. در این وضعیت که تصویر چیز کاملی به بیننده منتقل نمیکننه، نمیشه روی موزیکش حرف زد. در واقع این تصاویر برای بیننده بیشتر از اینکه چیزی رو منتقل کنه، مبهم بود. اگر با نگاه یک تریلر ببینیم و بشنویم، کار خوب بود. ولی اگر این یک انیمیشن مستقله، نیاز به توضیح بیشتری در مورد داستان داریم تا موزیکش رو هم در اون راستا بررسی کنیم.
مرسی فرهود عزیز، دوست قدیمی من!
خب راستش دقیقا همینطوره! من این تریلر رو برای بازی ای که در حال ساختش هستم (یه پروژه ی کاملا آزمایشی) ساختم. منتهی چون هیچ ایده ای از اینکه کی قرار هست بازی تکمیل بشه و حتی اسمش قراره چی باشه نداشتم، با خودم گفتم زیاد جالب نیست که اسم تریلر روی این بذارم! و خب به قول شما داستانش هم نباید معلوم می بود چون داخل بازی قرار نیست که مشخص باشه کی خوبه یا بده یا کی قوی تر هست... :)

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,247
10,427
113
54
.
کار گیم رو مستقل کار میکنی یا برای شرکتی جایی انجام میدی؟

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
نه راستش فعلا چون کار دیگه ای دارم (مرتبط با هوش مصنوعی) حق ندارم برای شرکت دیگه ای کار کنم (نمیشه از دو جا حقوق بگیرم) برای همین non-commercial برای تفریح و فان می سازم! همینطور که موسیقی رو هم سال هاست برای فان می سازم...