پروژه تمرینی THE DEATH OF LOVE

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,545
113
55
Germantown, Maryland, USA
سلام مجدد. این آهنگ رو دقیقاً نمیدونم ۱۳۷۲ یا ۱۳۷۳ شعرش رو نوشتم و آکورد هاش رو روش گذاشتم. سال ۱۳۸۰ هم قبل از رفتنم ضبطش کردم. متأسفانه تا همین حالا بصورت یه اتود مونده و وقت نگذاشتم تمومش کنم. تصمیم هم هنوز نگرفتم ازش یه Jazz بسازم یا یه Blues. به هر حال گفتم بگذارمش اینجا. پیشاپیش از اینکه وقت میگذارید و گوش میدید، سپاسگزارم.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
وای فضای شروعش چه مخوفه :woot-4: عالی!!
زیاد شعرشو دوس نداشتم:banghead-46:
صدای همخونت با صدای خواننده یه ناهمخونی قشنگی داره که تاریک تر کرده فضا رو:vamp-62:
ولی یه تنوعی وسطش نیاز داشتا.... عالی تموم شد

18/10/14
92
163
33
41
انگار وقتی اینو میخوندی هیچ کس روی زمین زندگی نمیکرده اینقدر حس تنهایی داره:dead-95:
حس داشتن یک آهنگ خیلی خوبه ولی من فشارم افتاد مخصوصا چهارمهای موازی توی وکال دمای بدنم رو 7 یا 8 درجه پایین آورد :hungover-52:
به هیچ عنوان به خودم توصیه نمیکنم این آهنگ رو دوباره گوش کنم چون من خیلی تنها هستم و با این آهنگ احساس افسردگی همراه با یک بوی خاصی که میشنوم مثل بوی فلز و مزه جیوه...
نمیدونم این رو در چه حالی ساختید ولی خیلی سرده نمیدونم تو چه شرایطی میشه بهش گوش کرد پیشنهاد میکنم امبینت تنظیمش کنین تا کشنده تر بشه
مگه ما به شما چه بدی کردیم;)

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,545
113
55
انگار وقتی اینو میخوندی هیچ کس روی زمین زندگی نمیکرده اینقدر حس تنهایی داره:dead-95:
حس داشتن یک آهنگ خیلی خوبه ولی من فشارم افتاد مخصوصا چهارمهای موازی توی وکال دمای بدنم رو 7 یا 8 درجه پایین آورد :hungover-52:
به هیچ عنوان به خودم توصیه نمیکنم این آهنگ رو دوباره گوش کنم چون من خیلی تنها هستم و با این آهنگ احساس افسردگی همراه با یک بوی خاصی که میشنوم مثل بوی فلز و مزه جیوه...
نمیدونم این رو در چه حالی ساختید ولی خیلی سرده نمیدونم تو چه شرایطی میشه بهش گوش کرد پیشنهاد میکنم امبینت تنظیمش کنین تا کشنده تر بشه
مگه ما به شما چه بدی کردیم;)
دوست عزیز، ممنون که گوش کردی. و از اینکه دماتون افتاد پایین صمیمانه عذر میخوام:happy-43:. از شوخی‌ که بگذریم، به نظر بنده اصولاً انسان‌ها "همیشه" تنها هستند. فقط برای فراموشی یا "زیر فرش زدن" این تنهاییست که در جمع قرار میگیرند. ولی‌ خوب گهگداری از دست آدم در میره و اون تنهایی از زیر فرش سر بیرون میاره. اگر عمری باقی‌ بود و دست و دلم بکار رفت، حتماً پیشنهاد شما رو مورد بررسی قرار میدم. از اینکه وقت گذاشتی‌ و کامنت ارسال کردی سپاسگزارم.

16/1/15
165
91
28
سنقر
ببخشیدمن اینقدر دیر نظر میدم فقط میخوام احساسم رو بگم.من حس کرد توی آمفی تئاتر تاریک نشستم وسط تئاتر دلهره آور یه گروه میاد این آهنگ رو اجرا میکنه برای کمک به مفهوم موضوعی تئاتر.آهنگ شما تصویر سازی قوی در ذهن من ایجادکرد. میخوام یه جورایی بگم این کار شما یه کار مفهومی بود ودر متن فیلم میتونه خیلی موثر باشه.احساس میکنم اینکار اگه بایه موضوع تصویری میکس بشه کار جالبی از آب دربیاد

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,545
113
55
درود. ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی‌ و کار رو گوش کردی. والله من خودم رو اصلا ترانه نویس نمیدونم. چون خیلی‌ با یک ترانه نویس فاصله دارم. ولی‌ این شعر رو بخاطر یک اتفاق تو زندگیم نوشتم و آکورد هاش رو اگه اشتباه نکنم، ظرف ۲۰ دقیقه (یکمی بالا یکمی پایین) ردیف کردم. ساختار آکوردش رو دوست دارم. ولی‌ هنوز هم که هنوزه نتونستم بصورت جدی روش کار کنم. البته شاید همین "خام" بودنش قشنگ تر باشه. نمیدونم. به هر حال سپاسگزارم که گوش کردید.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,345
2,192
113
35
Vengeance Land
سلام...

من کارو گوش کردم ...

تبریک میگم !!!

خیلی زیبا بود !!! ;)

اما گیتار نایلون و ریتمش یکم پاپیش کرده...انگار... :(

ولی کار رو دوست داشتم....!!! یه فضای تاریک و مه آلود داشت...;)

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,545
113
55
درود. ممنون که وقت گذاشتی‌. خوب اتود بود. دیگه تو اتود سبک زیاد مطرح نیست. ولی‌ قبول دارم اگه با آکوستیک سیم فلز زده میشد، بهتر از اینی میشد که الان شده. باز هم ممنون.