آخرین ارسال‌ها

Tannoy حرفه ای یا آماتور ؟؟

19/1/14
25
55
با سلام
چند وقتی هست که مانیتورینگ های برند تانوی توسط چند فروشگاه محدود عرضه میشه ، اسپیکرهای 4 ، 5 و 8 اینچی ای که در بررسی ها و ریتینگ های وب سایت ها و ارزیابی مقالات حتی جزو N مانیتور برتر هم نیستش (به شخصه امتحان نکردم ولی)
اما نکته ای که جدیدا نظر منو جلب کرده استفاده افراد سرشناس سرشناس از این برند هستش ، کسایی مثل نادر کوهستانی ، آرش پاکزاد ، امیرحسین دلبند که اولش فکر کردم اسپانسرشون شدن و لی هیچ جا تبلیغ یا تگ یا شات از این برند تو پیجاشون ندیدم .
واسه همین کنجکاو شدم که آیا چیزخاصی نسبت به پاسخ فرکانسی یا باکس این اسپیکر وجود داره یا خیر ؟؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
مهریار عزیز بد نبود که یک سرچی در سایت میکردی. در مورد این برند تاپیک اختصاصی داریم:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

در ضمن یک توصیه ای میکنم. ضرر نمیکنی اگر "خودت برای خودت" تصمیم بگیری. هر کاربری در مورد انتخاب تجهیزات، دلایل خودشو داره. انتخاب هر شخصی نه به معنی تایید هست و نه به معنی تکذیب. ما اگر قرار بشه که تصمیمهای دیگران رو کپی کنیم، جایی برای رشد خودمون نخواهیم داشت و مثل این خواهد بود که خواسته ی دیگران رو داریم در زندگی خودمون پیاده میکنیم! مثل اینه که دیگران برای تو تصمیم بگیرند! یاد گرفتن ماهیگیری آسون تر از طلب ماهی از دیگران هست.

19/1/14
25
55
مهریار عزیز بد نبود که یک سرچی در سایت میکردی. در مورد این برند تاپیک اختصاصی داریم:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

در ضمن یک توصیه ای میکنم. ضرر نمیکنی اگر "خودت برای خودت" تصمیم بگیری. هر کاربری در مورد انتخاب تجهیزات، دلایل خودشو داره. انتخاب هر شخصی نه به معنی تایید هست و نه به معنی تکذیب. ما اگر قرار بشه که تصمیمهای دیگران رو کپی کنیم، جایی برای رشد خودمون نخواهیم داشت و مثل این خواهد بود که خواسته ی دیگران رو داریم در زندگی خودمون پیاده میکنیم! مثل اینه که دیگران برای تو تصمیم بگیرند! یاد گرفتن ماهیگیری آسون تر از طلب ماهی از دیگران هست.
فرهود عیز ممنون ازت
حرفت کاملا متین هستش اما بحثی که هست به نظر من اگه فرد بخواد همه چیزو خودش تجربه کنهو خوب یا بد بودن هرچیزو خودش لمس کنه اونوقت کلی از پول و عمرش هدر میره واسه همین معتقدم تا جایی که میشه باید از تجربیات و نقطه نظرات کسانی که قبلا اون راه و رفتن (حتی اگه صاحب نظر نباشند) استفاده کرد .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا