Mehdi Ghadami

دانلود مستقیم Steinberg Cubase Pro v10.5.0

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
لایسنس نمیخواد. این نسخه کیوبیس اینجارو که نصب میکنی بقیه چیزام باهاش اجرا میشن فقط نکته ای که داره اینه که وقتی هرچیزی از برنامه دانلود اشتنبرگ دانلود میکنی بجای اینکه بزنی روش اوپن کنی کلیک راست کن اکسترکتش کن بعد مث فایل زیپ اکسترکت میشه پوشه هاش مشخص میشه حالا توی پوشهAdditional Content یه پوشه هست به اسم Copy Protection Driver این پوشه رو حذف کن بعد بزن اینستال کن برنامه رو
این پوشه همون برنامه لایسنس باش اجرا میشه که لایسنس قبلیتو از بین میبره برا همین باید پاکش کنی
هر وقتم لایسنس جدیدمیخوای که بهت نمیده . یه ایمیل جدید بساز باش ثبت نام کن یه سی روزه جدید بگیر
اقا مشکل من در خصوص Wave form با حذف و نصب برنامه حل شد فعلا.

ولی در خصوص اینگه میگید ایمیل جدید بسازم اونو من بارها امتحان کردم مثل اینکه سیستم منو شناخته با چندتا ایمیل مختلف کد های مختلف گردم زدم ولی قبول نمیکنه
حتی بک اپ ویندوز رو هم برگردونم عقب و دوباره کیوبیس و .. رو نصب کردم بازم همون پیغامو داد . ولی بعدش لایسنس halion رو گرفتم راحت ادش کرد بدون مشکل

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
اصلا نیازی نداری لایسنس بگیری. همین نسخه رو نصب کن بعد کرک که کردی همه لایسنسارو فعال میکنه. شما فقط هر برنامه خواستی رو دانلود میکنی اون پوشه لایسنس رو که تو عکس هست پاک میکنی که تریال اجرا نشه برنامه. یعنی در اصل هیچ برنامه لایسنسی غیر از همونی که توی این نسخه از کیوبیس هست نصب نمیکنی. بقیه برنامه ها فقط ستاپ ش رو نصب میکنی

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
اصلا نیازی نداری لایسنس بگیری. همین نسخه رو نصب کن بعد کرک که کردی همه لایسنسارو فعال میکنه. شما فقط هر برنامه خواستی رو دانلود میکنی اون پوشه لایسنس رو که تو عکس هست پاک میکنی که تریال اجرا نشه برنامه. یعنی در اصل هیچ برنامه لایسنسی غیر از همونی که توی این نسخه از کیوبیس هست نصب نمیکنی. بقیه برنامه ها فقط ستاپ ش رو نصب میکنی
نمیشه داداش دقیقا به روشی که گفتین رفتم حالا وقتی میخوام groove رو اجرا کنم میگه لایسنس موجود نیست
در واقع groove که نصب میشه موقع اجرا شدن لایسنس میخواد که تو لیست لایسنس های e license موجود نیست

آخرین ویرایش:

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
در ضمن شما خودتون نصب کردین ؟ نسخه 5 رو دارین الان؟

به پیشنهاد خیلی از سایت ها باید به این شکل نصب بشه
1. AntiTrial را در صورتیکه در سیستم نصب دارید ، غیر فعال نمایید.
2. کد فعالسازی را از Steinberg دریافت نمایید.
3. نرم افزار را نصب نمایید.
4. یک کپی از فایل اجرای نرم افزار .exe بگیرید.
5. eLicenser Antitrial را فعال نموده و Apply نمایید.
6. پس از کرک ، تاریخ انقضای نرم افزار به December 13, 2050 تغییر خواهد کرد.
------------------------

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
این مال نسخه المنت هست که اینجوری نصب میکنن. نسخه اینجا پرو هست. اصن این داستانا رو نداره راحت نصب میکنی طبق همون چیزی که خودش گفته. منم نصب دارم هر روزم باهاش کار میکنم. نسخه پنج ندارم. وقتی نسخه 10دارم نیازی به 5 نیست.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
یه چیز جالب تر دیشب تست کردم. کیوبیس پرو اصلی رو دانلود کردم ستاپ کیوبیس با پوشه لایسنس رو پاک کردم بقیه رو نصب کردم اجرا کردم بدون ارور با همه ملحقاتش اجرا شد هنوزم مشکلی ندیدم

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
یه چیز جالب تر دیشب تست کردم. کیوبیس پرو اصلی رو دانلود کردم ستاپ کیوبیس با پوشه لایسنس رو پاک کردم بقیه رو نصب کردم اجرا کردم بدون ارور با همه ملحقاتش اجرا شد هنوزم مشکلی ندیدم
همه ملحقات یعنی چی ؟ همه پلاگین هاش؟ مثل halion ؟
قبلا انتی لایسنس داشتین ویندوز

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
Capture.JPG
groove agent رو به شکلی که شما گفته بودین نصب کردم اینجا گیر میکنه ( همونطور که میبینید پوشه eلایسنس رو حذف کردم و بعد شروع به نصب کردم)
شاید این نسخه از groove که من از سایت شرکت اشتینبرگ دانلود کردم هینجوریه؟؟؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
این گیر بخاطر اینه که برنامه کرک لایسنس پاک نشده. وقتی این برنامه پاک نشه elicenserنه نصب میشه نه پاک میشه. همون که بعد از نصب لایسنس نصب میکنی. تو هر چی از کیوبیس نصب کردی پاک کن. پوشه های elicenserتوی پروگرام فایل وsyncrosoft توی پروگرام دیتا رو پاک کن. بعد همین نسخه اینجارو که حجمش 500مگ هست تقریبا. اینو به ترتیبی که خودش گفته نصب کن.
بعد اینکه نصب کردی elicenser رو که باز کنی طبق عکسی که برات میزارم همه ملحقات کیوبیس رو کرک میکنه.
بعد از این حالا هرچی خواستی دانلود کن نصب کن فقط اون پوشه copy protection driver رو قبل نصب پاک کن.
ملحقاتش یعنی لوپ و سمپل ها پریست ها سینتی سایزرRetrologue و padshop هالیون سونیک se pro. و hybried و artist با بانک صداهاشون و هر چیزی که مربوط به کیوبیس هست
البته بعضی چیزا مث هاhalion و groove agent رو جدا باید دانلود کنی

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
این گیر بخاطر اینه که برنامه کرک لایسنس پاک نشده. وقتی این برنامه پاک نشه elicenserنه نصب میشه نه پاک میشه. همون که بعد از نصب لایسنس نصب میکنی. تو هر چی از کیوبیس نصب کردی پاک کن. پوشه های elicenserتوی پروگرام فایل وsyncrosoft توی پروگرام دیتا رو پاک کن. بعد همین نسخه اینجارو که حجمش 500مگ هست تقریبا. اینو به ترتیبی که خودش گفته نصب کن.
بعد اینکه نصب کردی elicenser رو که باز کنی طبق عکسی که برات میزارم همه ملحقات کیوبیس رو کرک میکنه.
بعد از این حالا هرچی خواستی دانلود کن نصب کن فقط اون پوشه copy protection driver رو قبل نصب پاک کن.
ملحقاتش یعنی لوپ و سمپل ها پریست ها سینتی سایزرRetrologue و padshop هالیون سونیک se pro. و hybried و artist با بانک صداهاشون و هر چیزی که مربوط به کیوبیس هست
البته بعضی چیزا مث هاhalion و groove agent رو جدا باید دانلود کنی
داداش من همین نسخه همینجا که 500 هست رو به ترتیب نصب کردم کیوبیسم بدون هیچ ایرادی اجرا میشه نیازی نیست دوباره دانلود کنم و از اول نصب کنم
............
شما الان خودت میگی [این گیر بخاطر اینه که برنامه کرک لایسنس پاک نشده.] درسته؟
بعد پایین اومدی گفتی پاک کن کیوبیسو از اول طبق مراحل 1.2.3 نصبش کن بعدش گفتی :
{بعد از این حالا هرچی خواستی دانلود کن نصب کن فقط اون پوشه copy protection driver رو قبل نصب پاک کن.}
اقااااااااااا منم همین کارو دارم میکنم منتها گییییر میکنه!

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
درسته این گیرو منم داشتم دلیلشم همونه که گفتم یک. یه جور دیگه میگم
این گیر وقتیه که برنامهelicenser میخواد بعد از anti licenser نصب بشه یعنی وقتی ترتیبش به هم میخوره برا نصب. برا همینه که اول لایسنس باید نصب بشه بعدش کرک لایسنس نصب بشه. و برا همینه که بعد نصب کیوبیس و کرک کردنش باید اون پوشه لایسنس موجود توی همه نرم افزارهای جانبی اشتنبرگ مثل halion و groove پاک بشه چون پاک نشه دوباره ترتیب به هم میخوره و لایسنس بعد از کرک لایسنس نصب میشه و داستان میشه
امیدوارم درست توضیح داده باشم

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
میخوای کامل نصب میکنم فیلم میگیرم میذارم اینجا که کسی دیگه ام خواست استفاده کنه

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
میخوای کامل نصب میکنم فیلم میگیرم میذارم اینجا که کسی دیگه ام خواست استفاده کنه
نه داداش لازم نیست من همه راه ها رو امتحان کردم مطمئنم مشکل من از groove agen one هست که دانلود کردم نتم فعلا وضعش خرابه بهتر شد یه ورژن دیگشو دالنود میکنم .
در ضمن من یه اماتور نیستم حداقل 18-20 ساله با کامپیوتر ور میرم و 5-6 زبان برنامه نویسی هم بلدم و انجام میدم
مرسی از لطف شما ممنون

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
مام نگفتیم اماتوری برادر. شاید یه جاییشو من یادم رفته بگم گفتم مرور کنیم با هم. هر جور صلاح میدونی✌
من خودم انقدر هی پاک کردم نصب کردم ایمیل ساختم ویندوز عوض کردم تا بالاخره تونستم مشکلو حل کنم

10/4/10
299
408
63
دوستان اگه این کیوبیس مشکل کرک نداره لینک دانلودش رو بفرستید.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
287
63
تهران
همینو که اینجاس قبلا دانلود کردم میخواسم اپلود کنم ارور میده
یه لینک دیگه پیدا کردم فکر کنم خوبه.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
دوستان من هر روز با این کیوبیس به یه مشکل بر میخورم
از هنگ کردن وسط کارو بسته شدن بدون سیو وسط کار گرفته تا
امروز به یه مشکل بر خوردم Export که میگیرم تا وسطای ترک رو خوب میگیره از یه جایی به بعد فقط صدای وکال میمونه و بقیه صدا نیستن اتومیشن هارم چک کردم هیچ مشکلی نیست یعنی اصلا ربطی نداره چون یه بار از ثانیه 30 به بعد اینطوری میشه یه بار از ثانیه 40 به بعد یه بار همش درست در میاد اخرش 5 ثانیش اینطوری میشه

اصلا مشکلش برام قابل هضم نیست کسی به این جور مشکلات بر خورده؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,323
10,528
113
54
.
دوستان من هر روز با این کیوبیس به یه مشکل بر میخورم
از هنگ کردن وسط کارو بسته شدن بدون سیو وسط کار گرفته تا
امروز به یه مشکل بر خوردم Export که میگیرم تا وسطای ترک رو خوب میگیره از یه جایی به بعد فقط صدای وکال میمونه و بقیه صدا نیستن اتومیشن هارم چک کردم هیچ مشکلی نیست یعنی اصلا ربطی نداره چون یه بار از ثانیه 30 به بعد اینطوری میشه یه بار از ثانیه 40 به بعد یه بار همش درست در میاد اخرش 5 ثانیش اینطوری میشه

اصلا مشکلش برام قابل هضم نیست کسی به این جور مشکلات بر خورده؟
عزیز، ما یه ساله که تو این سایت داد میزنیم این کرک های 10 و 10.5 همه فیک هست، شما تازه الآن شاکی میشی از اینکه کیوبیست درست کار نمیکنه. پست های لینک های زیر رو بخون:
لینک1
لینک2