Mehdi Ghadami

دانلود مستقیم Steinberg Cubase Pro v10.5.0

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
267
693
93
35
tehran
t.me
Mehdi Ghadami یک فایل جدید به مرکز دانلود اضافه کرد:

Steinberg Cubase Pro v10.5.0 - Steinberg Cubase Pro v10.5.0

دانلود با لینک مستقیم

Cubase Pro v10.5.0 🔥

(مهلت دانلود 13 روز)

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Steinberg Cubase Pro v10.5.0

Araservice - working
Video tracking - working
Asio Guard - Working
Delay compensation - Working
Vari Audio 3 - Working
Chord Pads - Working
Expression Mapping - Working
Audio Align - Working
Render in Place is single track only, Dont complain we dont care.

AAFFilter - included
MXFHandler-...​
برای دانلود و مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/6/12
452
256
63
شیراز
بالاخره به بهترین نحو کرک شد.قطعا تا چند نسخه دیگه باگ های نهایی رو هم خواند گرفت.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
ضمنا به مناسبت ایام الله قرنطینه کرونا ابلتون 90 روز ورژن سویت رو و اشتنبرگ به مدت 60 روز کیوبیس المنت 10.5 و دوریکو پرو 3 رو رایگان در اختیار عموم گذاشته .خواستید دانلود کنید

آخرین ویرایش:
4/8/15
11
0
1
سلام من کیوبیس 10.5 نصب کردم ،، وقتی میرم توو پروژه هایی که در نسخه ۱۰ تنظیم کردم کرش میکنه !!! ولی وقتی پروژه جدید تنظیم میکنم هیچ ایرادی نداره حالا اگه تیک Run To Windows 8 بزنم پروژه های قبلی هم درست میشه مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه !

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
والا من نصب کردم همین نسخه رو مشکلی باهاش ندارم . همه پلاگینارم لود میکنه بدون مشکل و کرش کردن صدتا لاین برا نمونه باز کردم اکسپورت گرفتم بصورت رندوم. کلی بانک صدا که مربوط به نسخه پرو هست باهاش لود میکنم .پروژه های قبلی ام باش باز میکنم. فیلمم گرفتم از دستکتاپ دوستانی که شک دارن به ما میتونن ببینن

فایل های ضمیمه

4/8/15
11
0
1
والا من نصب کردم همین نسخه رو مشکلی باهاش ندارم . همه پلاگینارم لود میکنه بدون مشکل و کرش کردن صدتا لاین برا نمونه باز کردم اکسپورت گرفتم بصورت رندوم. کلی بانک صدا که مربوط به نسخه پرو هست باهاش لود میکنم .پروژه های قبلی ام باش باز میکنم. فیلمم گرفتم از دستکتاپ دوستانی که شک دارن به ما میتونن ببینن
آره مال منم کار میکنه درسته ولی پروژه هایی که توو نسخه 10 تنظیم کردمو باز میکنم باید Run To Windowse 7 فعال کنم تیکشو که هنگ نکنه ! این نکته فقط برای پروژه هایی هست که توو نسخه 10 تنظیم کردمه ! پروژه جدید تنظیم میکنم توو 10.5 کاملا سالمه !
من فکر میکنم ]چون توو نسخه 10 Run Windowse 7 فعال کیرده بودم الانم بخوام پروژه های قبلمو باز کنم باد همینو بزنم نه ؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
کلن این ران از ادمین گاهی برعکس عمل میکنه یعنی گاهی بزنی لایسنس باز میشه گاهی میزنی باز نمیشه. احتمالی دیگه ام اینه چون نسخه قبلی کرکش مورد داشت بخاطر اونه که توی این نسخه گیر میده. بعدم با ویندوز 10سازگار تر هست فکر کنم توی ویندوز7 یه مشکلاتی داشته باشه.
ضمنا این که هیچ فرقی نکنه کرک با نسخه اصلی دور از ذهنه. حالا به فرض توی کارها حالا یه مشکل ریز پیدا بشه طبیعیه. ولی اینکه باهاش همه کارهایی که توی نسخه اورجینال انجام میدی اینجام فراهمه برات واقعا ارزش داره.
تازه هرچی توی برنامه دانلود اشتنبرگ میخوای میتونی دانلود کنی نصب کنی. جواب میده. از بانک صدای ارکسترال گرفته تا کیت درام

آخرین ویرایش:

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
راستی حالا که درست کرک کردی لایسنس رو از
پوشه Syncrosoft توی ProgramData یه کپی بگیر برا دفعات بعد فقط کپی کن نیازی به نصب کرک و این داستانا نباشه

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
میتونی از خود سایت اشتنبرگ دانلود کنی رایگانه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

بهت میگه نرم افزار دانلود اشتنبرگ رو نصب کن بعد از اونجا هر چی میخوای دانلود کن

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
تشکر داداش من دیروز Groove Agent 5 رو دانلود کردم و نصب لاینس تریالش رو یکبار از کیبوبیس گرفتم و با کرک B15 به 2050 بردمش ولی بعد از روشن کردن انتی ویروس لایسنس رو بهم زد و من اشتباهی که کردم لاینس تریال رو کلا حذفش کردم و حالا که میخوام دوباره لاینس رو از کیوبیس بگیرم دیگه نمیده میگه قبلا گرفتی

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
لایسنس نمیخواد. این نسخه کیوبیس اینجارو که نصب میکنی بقیه چیزام باهاش اجرا میشن فقط نکته ای که داره اینه که وقتی هرچیزی از برنامه دانلود اشتنبرگ دانلود میکنی بجای اینکه بزنی روش اوپن کنی کلیک راست کن اکسترکتش کن بعد مث فایل زیپ اکسترکت میشه پوشه هاش مشخص میشه حالا توی پوشهAdditional Content یه پوشه هست به اسم Copy Protection Driver این پوشه رو حذف کن بعد بزن اینستال کن برنامه رو
این پوشه همون برنامه لایسنس باش اجرا میشه که لایسنس قبلیتو از بین میبره برا همین باید پاکش کنی
هر وقتم لایسنس جدیدمیخوای که بهت نمیده . یه ایمیل جدید بساز باش ثبت نام کن یه سی روزه جدید بگیر

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
لایسنس نمیخواد. این نسخه کیوبیس اینجارو که نصب میکنی بقیه چیزام باهاش اجرا میشن فقط نکته ای که داره اینه که وقتی هرچیزی از برنامه دانلود اشتنبرگ دانلود میکنی بجای اینکه بزنی روش اوپن کنی کلیک راست کن اکسترکتش کن بعد مث فایل زیپ اکسترکت میشه پوشه هاش مشخص میشه حالا توی پوشهAdditional Content یه پوشه هست به اسم Copy Protection Driver این پوشه رو حذف کن بعد بزن اینستال کن برنامه رو
این پوشه همون برنامه لایسنس باش اجرا میشه که لایسنس قبلیتو از بین میبره برا همین باید پاکش کنی
هر وقتم لایسنس جدیدمیخوای که بهت نمیده . یه ایمیل جدید بساز باش ثبت نام کن یه سی روزه جدید بگیر
دستت درد نکنه داداش فردا امتحان میکنم جوابشو میدم

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
295
84
28
قزوین
در ضمن الان نصفه شبی که داشتم با کیوبیس 10 کار میکردم به یه مشکل جدید برخوردم!!!
یه پروژه جدید خالی باز کردم برای مسترینگ . وقتی یه فایل صوتی رو ایمپورتش کردم امواج فایل اصلا نمایش داده نمیشه که هیچی وقتی یه پلاگین XF روش باز میکنم و یه مقدار تغییرات میدم به پلاگین صدای موزیک بکلی قطع میشه ؟ این یعنی چی شما این باگ رو مشاهده کردین دوستان؟
Capturesd.JPG