Spectrasonics-KEYSCAPE

  • شروع کننده موضوع sam ca
  • تاریخ شروع

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
امروز وقت کردم تا Keyscape رو اینستال بکنم. توی ورژن باکس ۲ تا درایوUSB که مثل اندازه credit card هستن داره. خوبی‌ Spectrasonics این هست که از dongle استفاده نمی‌کنه و این هم همینطور. موقع اینستال کردن میپرسه که ورژن کامل رو می‌خوای اینستال کنی‌ یا "Lite". من همه رو اینستال کردم. من این رو فقط به خاطر Rhodes و Elec Pianoها گرفتم چون NI Komplete رو دارم و پیانو‌های اون برای من کافی‌ بودن. اصلا باورم نمی‌شد که چه قدر علی‌ این کیبورد‌های قدیمی‌ رو سمپل کردن!!! واقعان عین خودشون صدا میدان. با همهٔ noise و کاراکتر‌های خود سازکه دیگه پیدا اصلا نمیشن. یه دونه دموی کوتاه رکورد کردم از یکی‌ از صداها. صداها یکی‌ از یکی‌ بهتر هستن. خیلی‌ صداها داره که هیچ وقت استفاده نمیکنم ولی‌ برای صداهایی که من دنبالشون می‌گشتم از این بهتر هیچ وقت نشنیدم.
 

فایل های ضمیمه

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
آهنگ (من راهیم‌ - سیامک عباسی) با صدای پیانو C7

برای Grand Piano اکوستیک ، پیانو 7 C رو سمپل کردن. خوب هستن ولی‌ شک دارم توی میکس فرق این رو یکی‌ با پیانو ‌های NI بدونه. کلا خیلی‌ بیشتر کنترل برای تنظیم صدای نویس، پدال و بدن پیانو داره.
 

فایل های ضمیمه

  • تشکر
واکنش‌ها: pe32_64

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
یک دمو از صدای زیبای "Celeste". صدای خیلی‌ خوب از کیبورد‌های Belltone تو این لایبرری هست. هم به درد کار‌های orchestral میخورن و هم به درد موزیک فیلم. مخصوصا فیلم‌های epic و fantasy....
 

فایل های ضمیمه

  • تشکر
واکنش‌ها: pe32_64 و kamran_omega