• شروع کننده موضوع kiyan7
  • تاریخ شروع

kiyan7

عضو سایت
29/8/10
16
6
3
Tehran
گاهی تنهایی آدم ها را چنان به سکوت وا می دارد که گویی پر از حرف های ناگفته اند اما میلی به سخن گفتن ندارند،این تنهایی ها را هیچ بیانی نمیتواند توصیف کند چراکه پر از حس مبهم و عمیق هست. "برگرفته از یک سایت ".
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سکوت حاکم بر محیط ,"روز _ شب " تنها قدم زدن در یک خیابان خلوت و یا ایستادن و از دور نگاه کردن به آن ...​
Solitude.jpg
با سلام :
یک ماکت، با تنظیم و میکس خیلی خیلی ابتدایی و تایم کوتاه، در حال تکمیل شدن می باشد.

"Software Used"
String : Spitfire Audio
Piano : Pianoteq Studio
Choir : Dominus Choir
Eq : Fab F​

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,143
10,280
113
54
.
خب ایکاش کامل میکردی، بعد شر میکردیش. اینطوری که هنوز در حد یک ایده هست چیزی نمیشه گفت. ما قراره در مورد موتیف و گسترش و بافت و سازبندی و فرم و تونالیته و . . . صحبت کنیم که در این فایل هیچکدوم کامل نیست.
فقط چیزی که سریع به گوش من خورد، حرکت موازی زهی ها بود که در کار ارکسترال نباید انجام بشه (حالا در پاپ و راک اشکالی نداره). مثلاً در کورد می مینور همون اولِ شروع ورود زهی ها، نُت های سل/سی/می/سل (بترتیب از پایین) همه بطور موازی میان پایین تا نُت های کورد سی مینور رو بسازن. یکی از مضرات ننوشتن روی کاغذ و همینطوری گوشی زدنِ خطوط هارمونی همینه.

kiyan7

عضو سایت
29/8/10
16
6
3
Tehran
خب ایکاش کامل میکردی، بعد شر میکردیش. اینطوری که هنوز در حد یک ایده هست چیزی نمیشه گفت. ما قراره در مورد موتیف و گسترش و بافت و سازبندی و فرم و تونالیته و . . . صحبت کنیم که در این فایل هیچکدوم کامل نیست.
فقط چیزی که سریع به گوش من خورد، حرکت موازی زهی ها بود که در کار ارکسترال نباید انجام بشه (حالا در پاپ و راک اشکالی نداره). مثلاً در کورد می مینور همون اولِ شروع ورود زهی ها، نُت های سل/سی/می/سل (بترتیب از پایین) همه بطور موازی میان پایین تا نُت های کورد سی مینور رو بسازن. یکی از مضرات ننوشتن روی کاغذ و همینطوری گوشی زدنِ خطوط هارمونی همینه.
بله درسته من بجای پد ازشون استفاه کردم که درست نبوده , به هارمونی هم که خیلی مهم است توجه نکردم.