Reaper

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
لطفا در مورد این برنامه هم که داره به سرعت توسعه پیدا میکنه توضیحی بدید.:smile (2):

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
دوست عزیز،
نرم افزارهای زیادی ارائه شدن و در حال ارائه شدنن اما باید ملاک انتخاب یک daw خوب رو بدونید تا بتونید بهترین رو انتخاب کنید،منم در مورد این برنامه شندیم ولی فکر نکنم به پای Cubase,Fl یا... برسه باز هم بگم فقط شنیدم،امیدوارم دوستان بهتر راهنمایی و توضیح بدن!

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
Reaper بنظرم برای PC عالی کار میکنه مثل GarageBand واسه Mac میمونه... برای کاربرایی که تازه کار رکوردینگ رو شروع میکنن برنامه عالی هست با حجم پایین (حدود 4 مگ) برای شروع... این برنامه طراحی شده تا یک رکوردر مولتی ترک قدرتمند (هم برای audio data و هم برای midi data) و ویرایشگر صدا و شرکت تولید کننده نتیجه خوبی هم از برنامش دیده که باعث میشه به اضافه کردن امکانات، تقویت کارایی و اجرا و رفع باگ ادامه بده...
اطلاعات بیشتر برای مشخصه های این برنامه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
.
اطلاعات بیشتر برای جزییات مشخصات تکنیکالی برنامه
.
میتونید از
برنامه رو دانلود کنید که کلا بصورت Free تولید میشه.

Reaper بنظرم برای PC عالی کار میکنه مثل GarageBand واسه Mac میمونه... برای کاربرایی که تازه کار رکوردینگ رو شروع میکنن برنامه عالی هست با حجم پایین (حدود 4 مگ) برای شروع... این برنامه طراحی شده تا یک رکوردر مولتی ترک قدرتمند (هم برای audio data و هم برای midi data) و ویرایشگر صدا و شرکت تولید کننده نتیجه خوبی هم از برنامش دیده که باعث میشه به اضافه کردن امکانات، تقویت کارایی و اجرا و رفع باگ ادامه بده... اطلاعات بیشتر برای مشخصه های این برنامه
.اطلاعات بیشتر برای جزییات مشخصات تکنیکالی برنامه
.میتونید از
برنامه رو دانلود کنید که کلا بصورت Free تولید میشه.
ســـــلامـ | تشکر دوست عزیز از توضیحاتتون /

دوستانی که با این دو نرم افزار ( ( ( Studio One & Repair ) ) ) آشنا یی دارند ، در مقایسه این dawبا Studio One اگر نظری داشته باشند ممنون میشم .
*به نظر خود من تا حدودی Repair جذاب تر اومد (البته از نظر طراحی و گرافیک محیط ) .... ??

28/9/09
120
11
18
مهرشهر
دوست خوبم من با هردوشون یه مقداری کار کردم . به نظر من Studio One کاملتره ولی Repare سبکتره و نسبت به حجمش فوق العادست .

دوست خوبم من با هردوشون یه مقداری کار کردم . به نظر من Studio One کاملتره ولی Repare سبکتره و نسبت به حجمش فوق العادست .
تشـــــکر دوست عزیز  | به نظر من هم  "Studio One   بسیار خوب اومد ، و همچنین بخاطر تولیدات بسیار خوبش در زمینه سخت افزار بسیار بهش خوش بین بودم ... ، تو این چند روزی که  استفاده کردم با ( (Repare ) ) بیشتر جور بودم  و همچنین علاوه بر گرافیک عالی ،  در کابرد بسیار  هوشمند و  ساده  بود .  

چــنــد تــصــویــر از ایـــن نـــرم افــــــزار 

" R  e  a  p  e  r 

REAPER 3.jpgREAPER 7.jpgREAPER.jpg

شــــ ــــایـــد بــ ـــراتـــ ــــون جـــ ـــالــ ــبـــــ بـــ ــاشــــ ــــه 
The 15  best DAW  software apps in the world  today