پروژه تکمیلی Projekt Noire - This summer...

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
488
761
93
24
مدت بسیاری بود که برای «پروژه سیاه» چیزی نمیساختم. شاید چون اون جو و محیط ازم دور شده بود. بهرحال، امروز دست به کار شدم و ساز رو برداشتم و این قطعه رو برای این پروژه ساختم. یک قطعه پنج دقیقه‌ای در سبک drone . سبکی که مدتها پیش باهاش وارد این جامعه شدم و البته این جامعه (پرشین موزیک) باعث شد هوس کنم به سبکهای دیگر هم ناخنک بزنم. بهرحال، باز هم در این سبک کاری رو ساختم و خوشحالم که با شما به اشتراک میذارمش :

[aasmp3]177669[/aasmp3]

از جمله تفاوتهایی که این قطعه با قطعات قبلی داره اینه که پویایی رو تا حدی سعی کردم بهش اضافه کنم، پویایی با استفاده از اتوماسیون ریورب و ولوم (در جایی Shimmer باعث میشه یک لایه جدا روی بدنه اصلی سوار بشه که یک اکتاو پایین تر از بدنه اصلی صدا میده).

DAW : FL Studio
Instrument(s) : Ibanez iJRG200u
VST FX : Blue Cat Axiom, Guitar Rig (Loop Machine), Valhalla VintageVerb, Valhalla Shimmer, Fruity Limiter Guitar Gadgets.

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,045
10,089
113
54
.
بعد از مدتها یک "موسیقی" شنیدیم در این سایت! به معنی کاملِ موسیقی. خلاقه و مستقل از "بازار". چقدر لذت بخشه موسیقی رو برای موسیقی شنیدن!

This Summer یک پرولاگ داره و بعد بدنه ی اصلیِ قطعه به اون اضافه میشه. ولی ختم مستقلی نداره و جاش خالی حس میشه. ختم قطعه مثل اینه که همون بدنه ی اصلی Fade Out شده باشه.

This Summer زیباتر از تابستان بسیار گرمِ بی سابقه ی امسال در اروپا بود که ما امسال تجربه کردیم!