پروژه تکمیلی Projekt Noire - Noise Album

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
491
771
93
24
در دنیای موسیقی تجربی یا اکسپریمنتال اتفاقات جالب و عجیب زیاد رخ میده، یکی از اتفاقات سبک موسیقی به اسم «نویز» هست. قبل تر در این وبسایت، در مورد موسیقی نویز نوشتم :

موسیقی Noise

چند روز پیش بود که وقتی با تنظیمات Audacity کار میکردم؛ صداهای عجیب و غریب تولید شد، صداهای نویز دار! من هم خیلی سریع از همه اون صداها خروجی wav گرفتم که بعدا ازشون استفاده کنم؛ اما همون روز شروع کردم توی FL Studio با اون صداها بازی کردن؛ به قدری نتیجه برام جالب شد، که از چیزهایی که توی FL بدست اومده بود هم خروجی گرفتم. به نظرم؛ این میتونست شروعی باشه برای ورودم به موسیقی «نویز»! موسیقی ای که با Merzbow و Boris شناختمش، و هنوز هم که هنوزه هر از گاهی بهشون گوش میدم.
در نظر من، موسیقی نویز قرار نیست باعث لذت شنونده بشه (بلکه برعکس، میتونه حتی باعث رنجش و آزار شنونده هم بشه) ، حتی این موسیقی، «قرار نیست موسیقی باشه». بهرحال، مدت طولانی بود که Projekt Noire (یک جور فضای تخلیه فکری و playground من ) ؛ ساکت مونده بود؛ من هم گفتم چه بهتر که اولین تجربه نویز رو از طریق همین projekt noire منتشر کنم؛ مطمئنا دوستان زیادی میتونن کار رو بشنون و نظر بدن ، بخصوص دوستانی مثل استاد فرهود عزیز؛ که در این سبک ها حرف های زیادی برای گفتن دارند.
بهرحال، زیاد کش ندم موضوع رو؛ این پیوندها برای بارگیری این آلبوم هستن :

۱. آلبوم کامل :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

۲. آهنگ ها جدا جدا :

۳. دریافت از bandcamp :