پروژه تکمیلی Projekt Noire - Drowning in Mind

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
488
761
93
24

«غرق شده در ذهن»
این قطعه، با ایده گیری از بازی ویدئویی INSIDE از استودیوی Playdead ساخته شده است. این که این قطعه را از طریق «پروژه سیاه» منتشر کرده ام بی دلیل نبوده است!
برای فهمیدن دلیل ، کافیست نگاهی به بازی بیندازیم! دنیا سیاه و سفید است، هیچ چیز جز لباس پسر بچه ای که قهرمان داستان است رنگی نیست، و همه چیز با ذهن پسربچه کنترل می‌شود. پسربچه، در ذهن خود غرق شده است، همه موجودات ذهن او از نور هراس دارند،همه از سگها نفرت و وحشت دارند، موجودات خیالی ای وجود دارند که می‌توانند مردگان را به حرکت درآورند و از همه این ها گذشته یک دریا در این سرزمین آشفته وجود دارد، که در آن ماهی دیده نمی‌شود! تنها چیزی که شاید بتوان دید یک «پری دریایی» آن هم از نوع شیطان صفت است که قصد نابودی پسربچه را دارد.
در صحنه ای از این بازی، شاهد هستیم که این پری دریایی پسربچه را به زیر آب میکشاند، آنقدر در عمق می رود که ترجیح میدهد با یک دستگاه کنترل ذهن، قابلیت تنفس در زیر آب را بدست آورد. این تمام ماجرا نیست ...
در صحنه های آخر، پسربچه تبدیل به یک هیولای دوزیست می شود، بر همه ترسهایش غلبه میکند! دیگر از سگ ها نمیترسد، دیگر نور آزارش نمیدهد، دیگر حتی هراسی از مرگ ندارد! در حدی که در زیر نور خورشید جان میدهد و از دنیای تاریک ذهن خود، رهایی می یابد.
سعی من بر آن بوده که در حدود پنج دقیقه، بتوانم کل این داستان را به تصویر بکشم.

برای ساخت این کار از Cubase, Serum و Audacity استفاده شده است.

لینک دریافت :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
 
آخرین ویرایش: