pro filter خونگي

شروع موضوع توسط pointheadline ‏25/6/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک pro filter خونگي تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام به همگي دوستان من با اينكه توو اين طول عضو بودن در سايت خيلي مسائل رو خودنم و يچ سوالي نپرسيدم اما ميخوام سوالات كلي خودم رو در يك تايپك خلاصه كنم كه اصلي ترين سوال هم فك ميكنم در حوزه همين ديگر ابزار ها باشه فك كنم درست اومده باشم به هرحال من ميخواستم دوستان قيمت يك pro filter خونگي در حد معمولي كه بتونه خوب عمل كنه رو ميخواستم ميدونم قميت هايي بوده اما در حد خونگيش رو ميخواستم بدونم(ميدونم الان خيلي از دوستان ميگن اين سوال بار ها تكرار شده):smile (71):و اينكه آيا pro filter در مقابل هر نوع ميكروفوني ميتونه قرار بگيره مثلا ميكروفون هاي دوربين يا هر ميكروفون ديگري

و اينكه اين سوال مربوط به اين تايپك به هيچ عنوان نميشه ولي به هرحال براي مصرف درست در استفاده از تايپك همينجا عرض ميكنم:
    در مورد اينكه كيفيت صداي ساز ها در كدام نرم افزار بيشترين حد خودش رو داره به طور Default
    البته بگم كه من ميخوام بهترين كيفيت صدا رو در اين نرم افزار داشته باشم و اينكه بگين نرم افزاري كه كار با اون نسبت به بقيه ساده تره چيه؟
    مچكر از لطف همگي فعلا سوالي به ذهنم نميرسه اگر رسيد حتما حتما از اساتيد طلب كمك خواهم كرد

باتشكر​

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اینجا رو ببینید

اگه منظورتون vst ها هستن. باید بگم کیفیت اونها مشخص شده هستش.
    اما اگه منظورتون سازهای زنده و رکورد اونها هستش باید بگم :
    ساز خوب + میکروفون مناسب + میکروفون گذاری صحیح + پری امپ خوب + اینترفیس مناسب = رکورد مطلوب.

تاپیکتون به جای مناسب منتقل شد.

3. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    ممنون اميد جان تو اون روشي رو كه گفتي حتما امتحان كردي حالا ميخوام بدونم در حد pop filter اي كه دستي نباشه جواب ميده يعني خوب عمل ميكنه .
    در مورد دوم ميخواستم بدونم sample ها و صداي ساز ها در سونار طبيعي تره يا cubase در كل كدوم نرم افزار در بين همه نرم افزار ها از نظر كيفيت صداي طبيعي ساز بهتره

4. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    در مورد سوال دوم باید عرض کنم که بستگی به کار کردن خودتون داره . تمیز کار کردن و با دقت و ... وگرنه نمیشه گفت کدوم برنامه بهتره . به هر حال هر کدام به نوعی کارایی بالای خودشون رو دارن . من که از کیوبیس استفاده می کنم و کاملا راضی هستم . طوری که اورجینالش رو خریدم واسه ادامه کار . :smile (31):

5. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    واقعا ممنونم از دو دوست عزیز یه چیز دیگه :
    نرم افزار سونار سه قیمت متفاوت داره 7 تومن ، 9 تومن ، 15 تومن . و اون 15 تومنیه همراه با اموزش و sample ها و vst های فراوانیه دوستان لطف کنید به من بگید برای شروع با سونار که اینطوری که مشخصه نسبت به بقیه کارش یه مقداری حرفه ای تره کدوم رو تهیه کنم فک میکنم 15 تومنی که با اموزش و vst های فراوانی هست بهتر باشه ( البته بگم که 7 dvd هست) و نظر اساتید مطمئنا کمک خاصی خواهد کرد
    باتشکر

6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اگه کرکشون درست باشه و سالم کار کنن مسلما 15 تومنی بهتره. براتون.

7. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    ممنون از شما امید جان .
    من نمیدونم چه مشکلیه باز بین cubase و sonar دو دله هستم مطمئنا اینا توو صنعت اهنگ سازی به قول معروف سر ترن ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم . خودت لطف کن بگو با کدوم شروع کنم امید جان
    ممنون.(البته خودم دوست دارم با سونار):smile (71):

8. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    با هر دوتاش کار کنید . ضرر که نمیکنید هیچ بلکه خیلی هم خوبه . وقتی هم که هر دوتاش رو یاد گرفتید خودتون یکی و که دیدید خیلی بهتره براتون رو انتخاب کنید . ولی از هر چیز گذشته واقعا من عاشق محیط کیوبیس هستم . بهم انرژی کار کردن میده :smile (79):

9. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    آقا نیما ممنون حرف شما کاملا درست به نظرتون با چی شروع کنم چون قاعدتا باید با یکی شروع کرد ویاد گرفت بعد رفت سراغ اون یکی چون باهم ممکنه قاطی کنی . و اینکه میدونم کلا بهتره با چند نرم افزار کار کرد ولی بهتره توو یکیش خیلی حرفه ای بشی.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/6/10
  10. pointheadline

pointheadline عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    دوستا ن از همه ممنونم به هرحال من كيوبيس ور تهيه كردم براي اولين نرم افزار با قيمت 12 تومن 2 dvd و اموزش ولي خب كمك شما دوستان رو فراموش نميكنم انشاءالله بعد از اين نرم افزار به سراغ سونار خواهم رفت خيلي ممنونم از شما دو دوست عزيز
    راستي درست اونم pop filter ببخشيد اشتباه گفتم

بارگذاری...