پروژه آهنگسازی Persia lands...

شروع موضوع توسط goddes ‏9/10/14 در انجمن Pop

تاپیک Persia lands... تالار Pop در persian-music.org.

1. goddes

goddes عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی
    امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    سلام ، دوستان این کارا سه ماه پیش وقتی داشتم به تاریخ ایران ، انقلاب ، جنگ ، شجاعت فرماندهان کشورمون، کورش ، امام ، سختی های مردم در زمان جنگ ، و اینا فکر میکردم ساختم ، میدونم کارم یکم فسیلی شده و باید یکم الکترونیک میزدم توش (الان ب ذهنم خطور کرد!) ولی اگه نظراتتونا بشنوم خیلی ممنون میشم ، نظرات خوب یا انتقاد آهنپاره ، دمپایی ، گوجه ،یا هر نوع نظر دیگری را خریداریم

در ضمن قرار بود وکال دار باشه ک نشده اینم در نظر بگیرید

***تمام نوت ها وصداهای توی موزیک کار خودمه و هیچکدوم وی اس تی یا سمپل نیست اگر دوستان شک دارهند تا فایل پروژه اش رو بزارم

**حتما تا آخرش گوش کنین قسمت خوبشا گذاشتم آخرش

لینک دانلود

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. nahavandi

nahavandi عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی و آهنگ ساز
    امتیازات:
    +365 / 0 / -0
    مرسی
    معلوم بود که روی این وقت گذاشته بودید اولا امان از سمپل بد
    خوب اول خوبیاشو میگم بعدم میکوبمش :)
    به نظر من ریتم درامز خوب تنظیم شده بود خودتون علتش رو میدونید درسته؟
    تمها خیلی زیاد بود یک کار احتیاج به این همه تم نداره بهتر بود هر تمی که شروع میشه ادامه پیدا کنه و کم کم کامل بشه
    فضا سازی وسط به جا بود اما به جای چند تم اضافی جدید بهتر بود تم اول با تنظیم جدید وارد میشد و در ادامه یک تم دیگه معرفی میکردید و بعد هم به سمت کادانس آخرش حرکت میکردید که خوب فکر میکنم کارتون فرم بهتری میگرفت
    سعی کرده بودید از حرکتهای کنتر پوانتیک استفاده کنید که خیلی خوبه و امیدوار کننده است ولی چرا اینقدر با ترس و لرز معلوم بود که گاهی بخشهای مهمی از کارتون رو فدای این حرکتها کرده بودید مثل بیس کار اما حرکت دو ملودی هم زمان هم خدایش کار ساده ای نیست
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. goddes

goddes عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی
    امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    سلام
    آقای نهاوندی واقعا ممنون ک به این اثر نظر لطفتون رو گفتین ، بله ریتم درامز خوب تنظیم شده بود چون من فقط دوسال درام هیپ هاپ کار میکردم و با قاشق میتونم هیپ هاپ بزنم ، مرسی از نظرات دوستان بزودی موزیک برای خودم میزنم و موزیک ویدیو میزارم توی سایت تا بیشتر خوشتون بیاد و یه کار ترنس هم هنوز دارم که نزاشتم (یه دونه فشنگ برام مونده!) در کل انتظار داشتم تعداد نظرات بیشتر باشه (نمیدونم تو این انجمن های الافی اینقدر ملت ریختن راجعبه هر چیزی نظر میدن!)

در کل ممنون بابت نظرات ولی آخرشم نگفتید چه احساسی از این موزیکا بهتون دست میده ها!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - Persia lands
  1. pedramvst
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    265
  2. امین نورالهی
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: