پروژه تمرینی Orchestral Music No.1

Mehrak

هنرمند
9/12/16
37
60
18
44
تهران
www.instagram.com
Orchestral Music No.1
Composer: Mehrak
Daw: FL Studio
VST: IK Multimedia Miroslav Philharmonik 2
Format: Mp3
Time: 2 minutes
سلام به دوستان گرامی
چند روز پیش یک نسخۀ آزمایشی اف‌ال‌استودیو به دستم رسید که نصب کردم و تازه شروع به کار کردم. آشنایی چندانی ندارم. فعلا در حال یادگیری هستم. این موسیقی رو فقط برای آشنایی با برنامه شروع کردم. برنامه‌ای که دارم کامل نیست. تنها وی‌اس‌تی که دارم فیلارمونیک است. کمی در قسمت میکسر با افکت‌ها کار کردم. بیشتر روی پیانو که البته هنوز تنظیماتش رو خوب بلد نیستم. قسمت مَستر هم هیچ کار نکردم. قصدم اینه که این آهنگ ادامه بدم و روش کار کنم. چون به شیوه ارکسترال ساخته شده صداها از خیلی ضعیف تا خیلی قوی حرکت میکنه. لطفا با هدست گوش کنید. متشکرم

پیشاپیش از نظرات و راهنمایی‌های دوستان تشکر میکنم.

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
من یه سوال دارم که حالا شاید ارتباط مستقیم با پروژه شما نداشته باشه. انتخاب این DAW، یعنی FL روی دلیل خاصی بوده یا توصیه ای چیزی شده؟

Mehrak

هنرمند
9/12/16
37
60
18
44
تهران
www.instagram.com
من یه سوال دارم که حالا شاید ارتباط مستقیم با پروژه شما نداشته باشه. انتخاب این DAW، یعنی FL روی دلیل خاصی بوده یا توصیه ای چیزی شده؟
دلیل خاصی نداشته. تنها برنامه Daw که فعلا دارم. البته نسخه آزمایشی. در تلاشم برای خرید کیوبیس و کانتکت. فقط چون FL در دسترسم بود این کار انجام دادم.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
دلیل خاصی نداشته. تنها برنامه Daw که فعلا دارم. البته نسخه آزمایشی. در تلاشم برای خرید کیوبیس و کانتکت. فقط چون FL در دسترسم بود این کار انجام دادم.
دقیقاً برای همین سوال کردم. چون کارهایی که شما انجام میدی رو میشه با FL انجام داد، ولی اصولاً FL برای این نوع کارها ساخته نشده.

• عالیه!
واکنش‌ها: Mehdikhodaei و Mehrak