Mehdi Ghadami

دانلود مستقیم Native Instruments Kontakt 6 v6.0.3 WiN x64 x86

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
270
699
93
36
tehran
t.me
یک محتوای جدید در مرکز دانلود درج شد:

Native Instruments Kontakt 6 v6.0.3 WiN x64 x86 - Native Instruments Kontakt 6 v6.0.3 WiN x64 x86

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

( مهلت دانلود 13روزه )

کامل ترین و بهترین ورژن با نصب بسیار آسان

نصب کانتکت :

1 - فایل Install.exe را از طریق گزینه run as administrator اجرا کنید .
2 - هنگام نصب تیک همه نسخه ها را فعال نگه دارید .
3 - هنگام نصب مسیر پیش فرض وی اس تی های...​
درمورد این محتوا بیشتر بدانید...

واکنش‌ها: DANIEL ADHAMI, mr.r و Farhood

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,014
2,472
113
30
G Studio
سلام.
این نسخه توسط چه تیمی کرک شده ؟

19/8/18
149
67
28
21
mashhad
بسیار نسخه خوبیه من بعضی vst هام که باز نمیشد با این باز میشه.گفته میشه قابلیت add library وی اس تی های فاقد nicnt رو هم داره

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,536
10,834
113
55
.
از یک سال پیش تا الآن این بی مشکل ترین نسخه ای هست که میبینم. هیچ لایبرری ای نموند که نتونه add کنه.
نصبش هم خیلی راحت و بی دردسره. فقط موقعی که اولِ نصب Extract میکنید، جایی آدرس بدید که برای همیشه بتونه اونجا بمونه. چون اگه بعداً جای فولدر Extract شده رو تغییر بدید، DAW نمیتونه پیداش کنه.

16/6/12
452
261
63
شیراز
از یک سال پیش تا الآن این بی مشکل ترین نسخه ای هست که میبینم. هیچ لایبرری ای نموند که نتونه add کنه.
نصبش هم خیلی راحت و بی دردسره. فقط موقعی که اولِ نصب Extract میکنید، جایی آدرس بدید که برای همیشه بتونه اونجا بمونه. چون اگه بعداً جای فولدر Extract شده رو تغییر بدید، DAW نمیتونه پیداش کنه.
سلام فرهود عزیز,من هیچوقت یادنگرفتم اون فایلایی که از طریق لایبرری اد نمیشن و چطوری میتونیم اکی کنیم که نخواهیم از طریق فایل بیاریم .ممنون

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,536
10,834
113
55
.
سلام فرهود عزیز,من هیچوقت یادنگرفتم اون فایلایی که از طریق لایبرری اد نمیشن و چطوری میتونیم اکی کنیم که نخواهیم از طریق فایل بیاریم .ممنون
خب همین ورژن که تو این تاپیک شر شده، این امکان رو به یوزر میده که بتونه اونها رو هم Add کنه.
گرچه من معمولاً خودم فایل nicnt و تصویر والپیپر میسازم برای اون لایبرری ها، و مثل بقیه راحت Add میکنم.
اگه خواستی برای اون لایبرری ها فایل nicnt و تصویر والپیپر مختص خودشون رو بسازی، من توی این لینک دقیق توضیح دادم که چطور باید این کار رو بکنی:

Add کردن بانکهای غیر از بانکهای شرکت Ni به Kontakt Library

مثلاً توی تصویر زیر اون لایبرریِ اولی (Inspire2) مال خود کمپانی هست، ولی اون سه تای زیر رو با همون روش، خودم ساختم و Add کردم:

wallpa.jpg

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
1,075
688
113
31
Every where that there is Music
حالا میشه یه نفس راحت کشید و با خیال راحت بانکهای کنتاکت رو دانلود و نصب کرد...
اما یه چیزی که یه مقدار تو ذوق زد البته برای شخص من... سرعت load کردن بعضی بانکام و پایین آورده...

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,536
10,834
113
55
.
حالا میشه یه نفس راحت کشید و با خیال راحت بانکهای کنتاکت رو دانلود و نصب کرد...
اما یه چیزی که یه مقدار تو ذوق زد البته برای شخص من... سرعت load کردن بعضی بانکام و پایین آورده...
فکر نکنم. برای من سرعت لود تغییری نکرده!

واکنش‌ها: Mehdi Ghadami و DANIEL ADHAMI