Native Instruments Komplete Audio 6

شروع موضوع توسط Old Shank ‏16/3/15 در انجمن USB

تاپیک Native Instruments Komplete Audio 6 تالار USB در persian-music.org.

1. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    با سلام.
    مدتیه که برای خرید کارت صوت در تحقیق هستم و هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم که با کارت komplete audio 6 کار کرده باشه!
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ی کار با این کارت رو داشته بهم کمک کنه و کمی توضیح بده!

در کنار این سوالم» انتخاب های اصلی بنده الان NI komplete audio و Presonus audiobox 22 vsl و focusrite saffire pro 14 هستن!
    در مورد saffire pro یکم با فایروایر بودنش مشکل دارم ولی میتونم باهاش کنار بیام و همینطور بعضی از اعضا بهم گفتن که از سری scarllet راضی نبودن. در مورد saffire هم تجربه های بدی بوده؟
    بین اون دو مورد دیگه هم اگر از komplete audio 6 اطلاعات بیشتری داشته باشم میتونم تصمیم بگیرم!
    و اگر پیشنهاد های بهتری هست خوشحال میشم بهم بگید.(روی پورت میدی تاکید دارم)
    مرسی!

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ....
    بین کارت هایی که فرمودین ، بهترین انتخاب presonus audiobox 22vsl هستش . من یک بار با جناب اخوان در مورد کامپلت 6 صحبت کردم و ایشون گفتن ، در فروم های خارجی‌ ریویوهای خوبی نداشته و کاربرها اصلا رضایت نداشتن !! پس من پیشنهاد نمیکنم ...
    فوکوس هم که اصلا !! من کلا با فوکوس زیر ۲ میلیون مشکل دارم . نه اینکه لج باشم و بخوام بحث کنم . اما فقط میدونم که پری امپ های این دو کارت یکی هستش . باز هم تصمیم با شماست ...
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    سلام!
    خودم هم نسبت به presonus نظر خیلی خوبی دارم .
    در مورد کامپلت کاربر ایرانی من هم کسی رو ندیدم و اتفاقا توی اغلب ریویو های خارجی نکات مثبت ازش میگفتن! فکر کنم باید بیشتر بگردم اما محظ احتیاط هم که شده طرفش نمیرم!
    در مورد فوکوس اتفاقا نظر شما خیلی تاثیر داشت! اگر پری آمپ ها هم یکی هست دیگه چرا دردسر های فایروایرش رو هم بخرم تو این قیمت!
    مرسی که وقت گذاشتی!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    احتمالا تا الان درایورها رو اپدیت کردند هرچند که مشکلات درایور رو نمیتوان به همه یوزرها تعمیم داد . همه این کارتها فقط از لحاظ ویژگیها با هم تفاوت دارند و کیفیتشون تقریبا ~ یکسان هست پس تفاوت چشمگیری ندارند ولی با این بودجه میشود به کارتهای کارکرده و البته بهتر نگاهی داشت.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...