Mojave MA-200 کسی میدونه این میکروفن رو میشه تو ایران تهیه کرد ؟!! شدیدا دنبالشم

شروع موضوع توسط ASOT ‏13/2/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک Mojave MA-200 کسی میدونه این میکروفن رو میشه تو ایران تهیه کرد ؟!! شدیدا دنبالشم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. ASOT

ASOT عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    کسی تاحالا تو ایران با این میکروفن کار کرده ! به نظر من نسبت به قیمتش عالیه !
    Mojave Audio MA-200 Microphone خودتون قضاوت کنید !

2. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    راستش من تو ایران ندیدم ، اما پارسال تو یه استودیوی سوئدی این میکروفن رو دیدم وصداش رو شنیدم ، خیلی منطقی و خوب بود البته فک میکنم اصالتا ایتالیایی باشه ، چون اسمش رو موژاوُ تلفظ میکردند .... در هر صورت تجربه ای از کارکردش ندارم ، اما شنیدم که میگفتن خوبه ....

3. ASOT

ASOT عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 1 / -0
    نرم افزار:
    راستش تو آمریکایی بودنش که شک ندارم ! منم اصلا باهاش کار نکردم یکی از دوستای خارجیم که تو آمریکا مهندس صداس کارشم اونجا اینه که میکروفن های گردن کلفتو اجاره میکنه و مقایسه میکنه جالبه که با یه preamp معولی و ارزون presounos همشون به این نمره دادن اونم جای که میکروفن های گردن کلفتی مثل TELEFUNKENE تو این
    مقایسه بوده و کلا توی ضبط همه سازها هم جواب داده قیمتش هم فوق العاده است حدود 1 میلون که شاکمونت هم رو خودش داره فکر میکنی کسی و بشناسی که سفارش بگیره بیاره این میکروفونو !؟

4. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    این میکرفن طراحی و ساختش مال امریکا هست و توسط David Royer طراحی شده و مهاوی (mohavi) تلفظ میشه.

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    من توصیه میکنم برای خرید میکروفون به اینکه فلان استودیو داره استفاده میکنه و یا در فلان سایت در ریووها ازش تعریف شده اکتفا نکنید. ( نه اینکه بگم بی تاثیر هستش خیر اتفاقا میتونه مفید هم باشه )
    اما این شما هستید که میخواهید با اون کار کنید و نیازهاتون رو هم خودتون بهتر میدونید پس اگه قصد خرید دارید حتما مهلت تست بگیرید و در فضای خودتون و با امکانات خودتون و بسته به کار و نیازتون تست کنید.
    به قول احسان عزیز نویمن یو 87 که میکروفون خوبی هم هستش و یا سی 414 که از خوشنام ترین ها هستن ممکنه روی صدای هر کسی جواب ندن .. ! که کاملا هم درست میفرمایند. توی صدا و سیمای اینجا هم یو 87 داریم و هم سی 414 اما گاها صدای خواننده ایی که قصد رکورد داریم فقط با نویمن مناسب هستش و گاهی هم با سی 414
    پس شما باید خودتون بررسی و تست کنید.
    موفق باشید.

6. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    ممنون از گوشزدتون ، احتمالا بدلیل نوع زبان سوئدی بوده که من اشتباه برداشت کردم

7. ASOT

ASOT عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 1 / -0
    نرم افزار:
    راستش خیلی دوست داشتم که فرصتی بشه و بتونم خودم صداشو تست کنم دیروز پیش یکی از اشناهام بودم که زیاد از این چیزا از امریکا اورده اسم این برند که اوردم گفت سال پیش برای کسی آوردتش در حال حاضر فکر میکنم فقط توی ایران یکی ازش باشه ازش حرف شما رو قبول دارم آقای محبی عزیز آما من دمو های که ازش شنیدم از پیانو بود تا ساز دهنی و تقریبا همه رنج صدایی رو باهاش گوش کردم غیر از این که واقعا صدای طبیعی و گرمی داشت در مورد صدای وکال ها قسمتی از انتظارات منو نسبت به میکروفن بر آورده میکنه اونم صدای مدرنش بود در واقع اتفاق هایی که بالای mid range میوفتاد چیزی که زیاد توی نویمن ندیدم البته برند های آمریکایی مثل همین مارک و TELEFUNKENE که خوب خیلی میکروفن های گرونی داره استایل صداشون کاملا با برند های کشور های دیگه فرق میکنه دقیقا مثل مسترینگشون که شما تا موزیکاشونو میشنوی میفهمی آمریکایی هستش که باز من فکر میکنم امرکایی ها دنبال صدا های مدرنترن و آروپایی ها کلاسیک رو بیشتر میپسندن این شاید یکی از دلایل اصلی انتخاب من باشه با توجه به اینکه کارای من بیشتر سبک هاوس و ترنس هستش . البته از دوستم خواهش کردم که ترتیبی اتخاذ کنه و من برای تست پیش آون کسی که این میکروفن رو آورده برم و از نزدیک کار کنم باهاش ولی متاسفانه اون دوستمون که این میکروفن رو آورده مارکشو کنده و به کسی نمیگه که چیه ! در واقع مثل اینکه زیاد دوست نداره کس دیگه ای تو ایران از این برند استفاده کنه خیلی ها هم ایشون رو میشناسین حالا اگه موفق شدم بازم در جریان میزارمتون خوش بختانه من پیدا کردم راه آوردنشو منتها اگه سفارشم بیشتر باشه هزینه ارسالش کمتر میشه از دوستان اگه کسی خواست بهم بگه این میکروفن بهمراه شاک مونتش و یک کیس مخصوص که تغذیه برقش هم همراش هست و preamp مخصوص خودش که کمپانی باهاش ست کرده اگه سفارش من بیشتر بشه جدودا دورو ور 1.400 میشه باز برید دمو هاشو گوش کنید اگه خواستید بهم بگین !

بارگذاری...