آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی Mangrove Lake Swans - Far away in the dark

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
روزهای نخستی که عضو این سایت شده بودم، با کارهایی در سبک drone و از پروژه قبلیم یعنی Projekt Noire (که اسم کاربریم هم شد) حضور خودم رو اعلام کردم. حقیقتا هیچوقت فکرش رو نمی‌کردم که پا رو از سبکی مثل drone فراتر بذارم و سبکهای متفاوت و متنوعی رو تست کنم. بهرحال، مدتهای زیادی وقت گذاشتم روی شناختن سبکهای مختلف و حتی ساختن در اون سبکها (که بعضا حتی ملودی و یا توالی های معناداری هم شامل نمی‌شدند) اما بالاخره سبکی رو پیدا کردم که کمی پویایی بیش‌تری نسبت به drone داشته باشه و اون سبک چیزی جز «پست راک» نبود.
پروژه «قو های دریاچه حرا» رو برای ساخت و انتشار کارهایی که در سبک و سیاق «پست راک» هستند ایجاد کردم. در مورد نام‌گذاری هم :

پروژه «قوهای دریاچه حرا» یا Mangrove Lake Swans یک پروژه پست-راک و امبینت، با هدف تولید موسیقی اکسپریمنتال، مینیمال و سوررئال است.
از آنجایی که هدف بر آن بوده تا هرمحتوایی که توسط این پروژه تولید می‌شود، فرای واقعیات و خلاف آنها باشد، نام «قوهای دریاچه حرا» بر آن نهاده شده است.
حرا یا مانگروو، گیاهیست آبزی که در خلیج پارس در جنوب کشور ایران، رشد می‌کند. قو نیز پرنده‌ای آبزی ولی ساکن آبهای راکد و شیرین است. یعنی نه حرا در دریاچه می‌روید و نه قو، در خلیج فارس زیست می‌کند.

و حالا نخستین ترک این پروژه به نام Far away in the dark رو در اینجا آپلود میکنم تا با هم بشنویم و هم من از نظرات سازنده شما مطلع بشم.

Cover.png

Instrument(s) : Ibanez iJRG200u Electric Guitar
DAW : FL Studio
VST Instruments : Iliya Efimov Retro Bass (Kontakt), FPC Drums
VST FX : Blackhole Reverb, Ohmicide distortion, Fruity Reeverb, Fruity Delay 2, Valhalla Shimmer, Fruity Parametric EQ, Fruity Compressor
لینک برای دریافت :
[aasmp3]177199[/aasmp3]

فایل های ضمیمه

بالا