maat_vacuum(original mix) trance

شروع موضوع توسط maatbeat ‏12/11/14 در انجمن Other Electronic

تاپیک maat_vacuum(original mix) trance تالار Other Electronic در persian-music.org.

1. maatbeat

maatbeat عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    سلام دوستان.این اولین پست من در این انجمن هستش امیدوارم بتونم در این انجمن مفید باشم.این آهنگ یکی از کارهای جدید منه که به زودی از چند مرجع مختلف هم پخش میشه خوشحال میشم گوش کنید و نظرتون رو بهم بگید مرسی.
    مشخصات:
    artist:maat
    song:vacuum
    genre:trance
    daw:ableton live
    format:mp3 320

لینک ساند کلاد:
    maat_vacuum(original mix) by Maat Beat - Hear the world’s sounds

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز، به تالار خوش آمدید
    در ابتدا طبق قوانین سایت شما باید به طور کامل اسم پلاگین هایی که در پروژه به کار بردید + نرم افزار مورد استفاده رو بنویسید.
    و همچنین لینک دانلود باید مستقیم باشه نه ساندکلود.
    به عنوان اولین کار خیلی خوب بود، اما هنوز کمی باید بیشتر روی آهنگ کار بشه، از افکت ها و سویپ های مختلف بیشتر استفاده کنید.
    اجزای استفاده شده درام تنوع کمی داشتن و آهنگ خالی هست، توی این آهنگ می تونستید از یه اِسنیر خوش صدا هم استفاده کنید.
    آهنگ باید به گونه ای باشه کهشنونده رو وادار کنه تا آخر کار رو بشنوه و هیچ وقت نباید گوش شنونده از ادامه شنیدن آهنگ خسته بشه.
    منتظر شنیدن کارهای قوی تر هستم
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. maatbeat

maatbeat عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    ممنون.بله حق با شماست با قوانین ارسال آهنگ آشنایی زیادی نداشتم.

4. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    متاسفانه فیلتر هست.

5. maatbeat

maatbeat عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    سلام بفرمایید لینک پخش آنلاین در سایت beatport:
    mixes.beatport.com/mix/maat-vacuum-original-mix/202474
    و همچنین لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن.

فایل های ضمیمه:

آخرین ویرایش: ‏12/11/14
  6. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    کارتون رو گوش کردم.کار خوبی بود.
    البته یک سری ایراداتی درش بود که خوب شاید بتونه بهت کمکی بکنه رفعش.
    البته یه وقت فکر نکنین که من خودم خیلی کارم درسته.نه.کارهای خود من هم پر از نقص هست و از کار دیگران تجربه میگیرم.بگذریم...
    ببینین به نظر من شروع کار رو زمانی باید به اجرای تنهای kick و پرکاشن ها سپرد که واقعا اطمینان حاصل بشه که کیفیت kick بالا هست و مخاطب رو خسته نمیکنه.همیشه این رو یادتون باشه که اگه اول کارت گیرا باشه مخاطب ترقیب میشه که تا آخر قصه رو گوش کنه.
    تو این کار kick و close hat مصنوعی به نظر میرسند.یعنی توان این رو ندارند که مخاطب رو منتظر نگه دارند.
    یه نکته ی دیگه هم اینکه این نوع شروع برای آهنگهای خیلی دوره پیش هست.البته هستند کسانی که الان هم به طور حرفه ای این نوع شروع رو داره کارشون اما همونطور که گفتم به شرط اینکه واقعا مطمئن باشید که حرفه ای شروع میکنید و مخاطب رو خسته نمیکنید.
    این رو یادتون باشه که کارهای این سبکی بخاطر نداشتن ووکال خیلی باید با مهارت خاصی نوشته بشه تا مخاطب رو 3-4 دقیقه سر پا نگه داره.مخصوصا تو کشور ما که مخاطبان این سبک چندان زیاد نیستند.
    در مورد تمپوی کار.حس میکنم تمپوی کارتون باید بین 135 تا 145 باشه حدودا دور و بر 140.که این نوع تمپو هم مربوط به کارهای دوره های قبل تر بوده.
    شما اصلا میتونی خودت خلاقیت به خرج بدی و اصلا طور دیگه ای کار رو شروع کنی.البته اون هم طبق چهارچوب اما با خلاقیت ذهنی خودتون.
    در مورد بیسی که ثانیه های اول کار شروع میشه هم اینکه : خط بیس شما به این صورت نوشته شده:
    سکوت دولاچنگ-سکوت دولاچنگ-دولاچنگ-دولاچنگ|سکوت دولاچنگ-سکوت دولاچنگ-دولاچنگ-دولاچنگ|سکوت دولاچنگ-سکوت دولاچنگ-دولاچنگ-دولاچنگ.......
    که این نوع خط بیس هم تقریبا تکراری هست در این نوع سبک.البته باز هم عرض کردم اگه به طور حرفه ای تر روش کار بشه خیلی بهتر هست.
    ایراد مهم تری که به بیس کارتون هست اینه که احساس میکنم برای اینکه تداخل بین bass و kick بوجود نیاد bass کار رو لاغر تر کردید و low frequency بیستون رو خیلی از بین بردین.
    بقیه ی کار هم خوب بود.فقط در مورد فضای کار و ملودی.ببینید این سبک صرفا بخاطر اینکه تکرار شدنی هست گاهی اوقات ملودی کار و آرنجمان کار کمی نادیده گرفته میشه.
    متاسفانه این نوع ملودی و فضا هم یک مقداری شبیه به دوره های سابق هست.
    اگه دقت کنی در زمان 2:35 که یک خط ملودی به وجود میاد با background کار که همون pad ساید چین شده هست یک مقدار وسطش با هم ناهماهنگی پیدا میکنن.من حس میکنم که اون pad باید یکی دو آکورد عوض کنه تا هارمونی زیباتری رو با اون ملودی حفظ کنه.
    شما در این کار هیچ تغییر آکوردی نداشتین و از ثانیه ی اول تا آخر کار رو با لا مینور نوشتین.
    بقیه کار هم ایرادی درش نبود.
    ببخشید سرتون رو درد آوردم

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  7. maatbeat

maatbeat عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    مرسی آقای ادهمی از حرفاتون استفاده بردم.
    اما سبک این کار آپلیفتینگ ترنس هستش و ساختار کار هم اورجینال میکسه در آپلیفتینگ ترنس تمپو بین 135 تا 145 هستش که مال من 138 بود و در مورد شروع آهنگ هم در کارهای اورجینال میکس یه استاندارد بین المللیه که کار حتما با درام شروع بشه که در میکس ها و اجراهای زنده راحتر و بدون وقفه از یک آهنگ سراغ آهنگ بعدی بری.ممنون.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    بله دوست گلم.حرف شما در مورد سبک که درسته اما اگه دقت کرده باشید من تاکید کردم که شما میتونین در چهارچوب خودتون قوانینی رو وضع کنین.میتونه خودش ایجاد یک نوع خلاقیت باشه.اما عرض کردم تمام ساختار شکنی ها اگه طبق قوانین باشه هیچ ایرادی نداره.شما میتونی با شکستن برخی قوانین بین المللی اون نو آوری یا ساختار شکنی رو به اسم خودت ثبت کنی و شاید بقیه با استاندارد شما پیش برن.همیشه سعی کنین صرفا بخاطر اینکه در بین الملل قانونی وضع شده کار نسازید و با خلاقیت خودتون کار کنید.چون به این صورت باشه تمام کارها در دنیا شبیه به هم میشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - maat_vacuum(original mix) trance
  1. DJ MEHDI SH
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    179
  2. vahidalyani
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها: