love bass (new) - poorya nadery

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام
بالاخره کار رو تموم کردم
اسم کار=love bass
کار=تکمیلی
زمان=3.04
میکس و مستر =نهای
ساخته شده در=اف ال9
سمپل=داخلی
پلاگین=اکو2و1...وکامپرس و لمیتر .لاو فیلترو ریورب و دیلی و ایزتوپ و ...
وی اس تی=3ایکس و سیتروس

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

poorya nadery

هنرمند
8/3/10
706
701
93
ايران-سنندج
سلام همکار
داره مسابقات سایت هم برگزار میشه بعد از یه مدت امروز اومدم تو سایت دیدم مسابقه!
اما اهنگی که ساختی واقعا توپه مستر کار خیلی خوبه به نظر من پیشرفت خوبی داشتی مثله ما نیستی در جا بزنی
استایلی که انتخاب کردی برای اهنگسازی خیلی زیباست افرین حال کردم
در انتخابه صداها بسیار هنرمندی
اما برکهای کار زیاد جالب نیست می تونستی بیشتر روشون کار کنی منظوراینه که بسیار خوبه اما زیاد مانور دادی ثبات کمی داره
در کل بسیار زیبا بود تبریک می گم یک پیشرفت خوبی داشتی راستی تو تو کدوم وبی بودی که من هم اونجا بودم می گم برات حالا تا بعد
فقط یه چیزی مستر رو با ایزتوپ انجام دادی؟

amirpsx

هنرمند
عضو سایت
22/1/10
189
83
28
زابلستان
سلام !!! داش پوریا خسته نباشی !!! کارتو گوش کردم !! براوو !! ولی چرا اسمشو گذاشتی لاو باس !! ببخشی اگه فضولی نباشه !! من که دنباله ایراد گشتم پیدا نکردم دوستمون eagle گفت ثبات نداره منظورشو نفهمیدم !! تازه ایده یه من اینه که آرپژی که به کار میبیری واسه از یکنواخت در اومدن کار یه اکتاو ببر بالا که به موسیقیت اوج بده !!!

6/11/09
696
26
0
مریخ
اما برکهای کار زیاد جالب نیست می تونستی بیشتر روشون کار کنی منظوراینه که بسیار خوبه اما زیاد مانور دادی ثبات کمی داره
ببخشید اما زیاد باهاتون موافق نیستم:smile (71):
ممنون ایگل جان که نظر دادی واقعا خوشحال شدم بعد از اون همه مدت‍
سلام !!! داش پوریا خسته نباشی !!! کارتو گوش کردم !! براوو !! ولی چرا اسمشو گذاشتی لاو باس !! ببخشی اگه فضولی نباشه !! من که دنباله ایراد گشتم پیدا نکردم دوستمون eagle گفت ثبات نداره منظورشو نفهمیدم !! تازه ایده یه من اینه که آرپژی که به کار میبیری واسه از یکنواخت در اومدن کار یه اکتاو ببر بالا که به موسیقیت اوج بده !!!
خواهش می کنم امیر جان نظر لطفته در باره اینکه کار هیچ ایرادی نداره من مخالفم به نظر خودم در میکس کار مشکل دارم و کم رو میکس اهنگ کار کردم و میکس اهنگ رو خیلی خوب نمیبینم یعنی اینکه در حد متوسط هم نمیبینم کار رو!
لاو بیس اسمش رو خودشه دیگه بیس دوست داشتنی
برای ارپژهم حتما امتحان می کنم
ممنون از اینکه نظر دادی

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام خدمت همکار عزیزم

کارهای خوبت همیشه مارو غافلگیر میکنه و منم مشتاق شنیدن تمامی کارات هستم
سازبندیات همیشه خوب بوده و ریتم زنی و صداهای بکار بردت همیشه خوب و قبل تحسینه
منم نظرمو مثل یه دوست میگم:
راستش از cymballs و Revers Cym یکم گله دارم،رو میکسش کمی کار کن و برای سریهای آینده
یکم علاقه ی خودتو بیشتر کن،میکست و پخش کردن صداهات عالی بودن و خوب هنر میکست رو
به نمایش میزاری و با گوشها بازی میکنی...

18 از 20،موفق باشی منتظرتم!!

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام
متشکرم از راهنمایت من همیشه اینطوریم که نمی تونم به یک تشکر خلاصه کنم کار رو و باید حتما یک تایپینگ بزنم
حتما رو مواردی که گفتی کار خواهم کرد
با تشکر از میوزیک صدف و پوریای عزیز که کار رو گوش کردن

6/11/09
696
26
0
مریخ
می خوام کار خودم رو خودم نقد کنم!
گذشته از شوخی الان که بعد از چند مدت که کار رو گوش میدم احساس یک نوع خفگی متمرکز دارم
منظورم اینه فکر می کنم یا حس می کنم کار یک منو هستش از یک طرف هم خوب بیس رو اگه از منوی در بیارم کار زیبا نمیشه و لید رو هم به این شکل
اما نمیدونم گاهی اقات چنین حسی دارم

21/9/09
50
0
6
اینقد از کارت تعریف شد که طلبه شدم (اون طلبه نه ها:smile (5):) دانش کنم ببینم واقعا چجوریاس..
ارزششو داشت ... کار تمیزی بود خوشم اومد... راستش نقصی که پیدا نکردم فقط تو دقیقه 1:03 که یه استاپ صورت می گیره و ادامه ی کار، احساس کردم که این استاپ باید یه مقدار بیشتر می شد...
مطمئنم اگه دوباره گوش کنم بهش عادت می کنم. (البته فک نکنم نقصی هم به حساب بیاد.)
گوود لاک باشی

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام
ممنونم از اینکه نظر دادی کار که بی نقص نیست این نظر لطف شماست
راستش به نظر خودم هم درسته اگه کمی بالاتر می گرفتم بهتر بود
به هر حال ممنون از اینکه وقت گذاشتی و اهنگ رو دانلود کردی:smile (21):

6/11/09
696
26
0
مریخ
lممنون حسین جان
ممنون از اینکه اهنگ رو گوش دادی و با تعاریفت به من انرژی دادی
از دوست خوبم امین هم تشکر می کنم ممنون از اینکه کار رو گوش دادی
دوستان مواردی رو که گفتین در کار جدیدم که یک رمیکس هست تاثیر دادم

8/2/10
291
22
18
پوریا جان کارت حرف نداشت ذهن خلاقی داری..... ساخت آهنگ های ترنس و تکنو ذهن و افکار خلاق و همینطور ابتکار های تازه میخواد . خیلی عالی بود، جدا میگم نقصی نداشت همینطور که از روی کار و قاعده ساخته شده بود . :smile (38):یه پیشنهاد هم البته دارم برات.
توی این آهنگت به جای سازهای خلیجی خود اف ال استادیو میتونستی از وی اس تی Darbuka - wizoo استفاده کنی که هم ریتم های متنوع خلیجی داره هم پاساژ های خیلی قشنگی که خیلی راحت تر و بهتر هستش. البته این فقط یه پیشنهاد بود نه اینکه یه ضعفی توی کارت بود آهنگت بدون نقصه.

6/11/09
696
26
0
مریخ
ممنونم در رابطه با استفاده از وی اس تی های غیره مشکلی ندارم استفاده می کنم اما از هر گونه لوپی خوشم نمیاد و بیشتر سینتی سایزر اف رو دوست دارم خوشحالم که از اهنگ خوشت اومده با اینکه اهنگ استایلی قدیمی داره و در میکس هم مشکل داره باز بخاطر استفاده9 از اسلایدهای متنوع و هیجانی تونسته مخاطب خودش رو داشته باش باز جای امید و خوشحالی رو داره

poorya nadery

هنرمند
8/3/10
706
701
93
ايران-سنندج
سلام اهنگ لاو باس کاملا اثر خودته یا الگو برداری کردی اخه فکر کنم یه جا شنیدم
پوریا جان مستر کاره بیا بریم رو بهت میدم سر تهش رو هم بیار این اهنگ حامد ما رو کشت

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام
کار الگو برداری شده اما کاملا کپی نیست
خودمم بر این باورم که الکترو هاوسه اما خوب دیگه...
گفتم به مدیران هم که جاش رو عوض کنند

28/6/10
14
1
3
قزوین
ایووووولا.. حقا که لاو بیسه. ما که حال کردیم:smile (95)::smile (61): ............. آقا پوریا: میشه توی کارتون دستی ببریم:57:..میخوام توش ساز زنده بیارم :smile (26):