Last Sector - Dj Amirpsx

شروع موضوع توسط amirpsx ‏7/10/10 در انجمن Other Electronic

تاپیک Last Sector - Dj Amirpsx تالار Other Electronic در persian-music.org.

1. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    با سلام و خسته نباشید به تمومه دوستان و اساتید محترم و مهربون سایت ! بعد از ماها تلاش و مطالعه یه مطالب ارزشمند و کسبه تجاربی که تو این سایت ارزشمند بدست آوردم ! شروع به ساخت ترکی کردم که توش سعی کردم اون فاکتور هایه استاندارده آهنگ سازی رو که دوستان به من گوشزد کردن به کار بگیرم ! پروژه رو با دقت تموم کردم و هر صدای که تو پروژم شنیده میشه میکس و ویرایش شده ملودیهارو خودم نوشتم و قطعه یه کوچیک پیانو کاره دوستم خانوم بهاره رهنما هست ! ازش تشکر میکنم ! تموم سعی من اینه که بتونم کاره ارزشمندی بسازم واسه این سایت ارزشمند که لااقل دینمو ادا کنم به این سایت ! مدت اتمامه پروژه 2 ماه و نیم هست تو اتمامش به مشکل برخوردم چون مریض بودم ناراحتی قلبی دارم ! امیدوارم که خوشتون بیاد ! راستی اگه جاییش ایراد داشت گوش زد کنید پروژه دمه دستم هست تا ایراداتشو برطرف کنم ! در نهایت خیلی ازتون ممنونم !

مشخصات
    نام پروژه: Last Sector
    مدت اتمام : 2 ماه و 20 روز
    تایم ترک : 3 دقیقه و 40 ثانیه
    نرم افزار: cubase 5 , sony acid pro
    پلاگین ها : nexus , synthway pack ,si String section , Rgc Audio , blue ,samples
    پلاگین هایه میکس مسترینگ : modern plugins , ویوز ,t-racks
    آهنگ ساز : امیر فخیم نیا
    تنظیم کننده : امیر فخیم نیا
    پیانو : بهاره رهنما
    میکس و مستر : امیر فخیم نیا
    ضبظ : استودیو pro-record

دانلود

2. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    با سلام و خسته نباشید دوباره ! کسانی که دانلود میکنند و نظر میدن به یک عضو کوچکتان در این سایت:smile (2): کمک میکنید ! راستش من زحمته خودم رو کشیدم وقتی کسی کمک کنه و چیزی نشونمون بده به پیشرفت موسیقی ایران کمک میکنه ! اگه پیشرفتی داشته باشم مدیون این سایتم ! در ضمن خوشحال میشم اون چیزی رو که شما علاقه دارید بدونیدو من بلدم نشونتون بدم ! و شما هم چیزایه جدیدتری نشونم بدین ! مگه هدف سایت غیر از اینه ؟ اگه کارم ارزش نظر دادن نداره لایق اسمه هنرمند نیستم اگه با ارزش و بدون نقصش نکنم ! :smile (73): این سایت با هدف والایی ساخته شده ! که امیدوارم کاربران پیرو این هدف باشند چه بسا که مشاهیر موسیقی کشورمون از این سایت پخته و تربیت بشند ! و این هدف مستلزم اینه که ما با مهربانی و عطوفت هرچه تموم تر برا کامل شدنمون به همدیگه کمک کنیم اگه کسی منو قابل بدونه با کمال میلم حاضرم هر کمکی که از دستم بر میاد انجام بدم و دریغ نکنم ! تا جایی که خدا به من توانایی بده ناراحتیم اجازه بده سعی میکنم و مطمئن باشین کارایه قویتری میسازم :smile (73): در غیر اینصورت همونطور که گفتم لایق این اسمه هنرمند نیستم که مدیران محترم این سایت رویه نام کاربریم گذاشتن ! تمومه اعضایه این سایتو دوست دارمو هیچ فرقی با برادرم ندارن ! با آرزویه فردایی بهتر برا موسیقی کشورمون با یاریه سایته برجسته یه persian-singers تنها آرزوم همینه ! راستی از تک تکه کسایی هم که دانلود میکنند کاره این بنده یه حقیرو کمال تشکرو دارم ! موفق باشین !:smile (70):

3. Hamid Farahani

Hamid Farahani تنظیم کننده عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +170 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    میکس میکس میکس
    برگترین ضعف آهنگت کمرنگ بودن بیس کاره... آدم فکر میکنه کارت بیس نداره اصلا
    یه ایراد دیگه ای که داره اینه که احساس میکنم خیلی کم افکت دادی به صداهات...خالی بودن فضای کارت احساس میشه.
    صدای استرینگ کارت پایینه...بلندش کن یه ریورب خوب هم بهش بده
    یه جاهایی با صدا خوب باری کردی
    انتخاب صداهات هم خوب بود
    نسبت به بقیه کارات این بهتر بود
    موفق باشی

4. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    سلام ! ممنون که دانلود کردی کارو گوش کردی ! حمید جان تو سبکی که من کار میکنم بیس کار در همین حد باید باشه چون با افزایش سطحه لولش کیکمو خراب میکرد بیس فقط جهت پر کردن آهنگ بود نه به گوش رسیدنش ! تنها نکاته مثبتی که به من گفتی استرینگو افکت بود ! این تغییراتو اعمال میکنم ! در نهایت ممنون دوسته خوبم ! راستی منظورت از میکس میکس میکس چی بودد ! میکسش بد بود ؟!! راستی دارم چند تا کار انجام میدم از این بهتر و قویتر ! یه تکنیک های یاد گرفتم که انشالله پیادشون میکنم ! یا حق !!!!!

5. Hamid Farahani

امتیازات:
    +170 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    آخه اگه پستامو نیگا کنی همش دارم میگم میکس خوب نیس میکس خوب نیس
    یکم خودم زده شدم از بس گفتم
    مشکل بیشترا تو میکسه...از جمله خودم
    نمیدونم والا من خالی بودن رو تو کارت احساس میکردم حالا شاید واقعا تو این سبک اینجوریه

خیلی خوبه که تکنیک های جدید یاد گرفتی
    منتظریم
    موفق باشی

6. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    سلام خوبید !:smile (35): جالبه ولی بعضیا میگن میکسش خوبه ! باید منتظر نظر بقیه باشیم :smile (73): به حر حال از نظرت ممنونم ! استرینگو تغییراتشو اعمال کردم یکم استودیومو تمیز کنم بعدا میرم سراغ پروژه ! حمید جان با این حساب میکسشو تغییر بدم افکت گذاری هم بکنم :smile (2): ممنون میشم دوستان اشکالات میکسو مو به مو بگن(همچنین تو حمید جان) چون نمیدونم والا تو یه فوروم امریکای گفتن میکسش خوبه البته اون موقع پروژه در این حد کامل نبود ! در کل از ازتون سپاس گذارم !

7. Hamid Farahani

امتیازات:
    +170 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    نمیگم ضعیفه
    میگم میتونی بهترش کنی

8. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    حمید جان ممنون که وقتتو میزاری برا کمک کردن اعضا ! دستتو میبوسم ! :smile (73): ممکنه این کارم با میل بعضیا سازگار نباشه به حر حال سلیقه ها متفاوته ! و منم مجبورم برا پاسخگویی به هر سلیقه ای نظراته همرو محترم بدونم اونارو اعمال کنم ! انشالله سکوته محسن یگانه رو دارم ریمیکس میکنم تمومه سعیمو میکنم مورد پسند همتون واقع بشه ! روزا داره میگذره با داشتنه دوستانی خوب و مهربون قدرته کارمو دارم بیشتر میکنم و تا به سطحه قابله توجهی برسونم ! :smile (72): لطفتونو نسبت به من کم نکنید ! سپاسگذارم :smile (73):

9. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    از نظراتتون ممنونم :smile (73): دوستان گل که به من خصوصی دادن اینجا هم نظرات و انتقاداتونو بگید ! سپاسگذارم :smile (72): من کوچیک همه یه شما هستم :smile (7):

بارگذاری...