آخرین ارسال‌ها

Korg Triton

• شروع کننده موضوع u4xlol
  • تاریخ شروع
25/1/10
112
تهران
امیدجان مرسی از راهنماییت..پسM-Audio Audiophile 2496 از نظر شما هم خوبه و کیفیت مناسبی داره درسته؟چون می خوام vstو سمپل استفاده کنم..

25/1/10
112
تهران
بازهم سلام خدمت رفقای گلم ..اقا بازهم کلی سوال دارم........امیدجان من رفتم واسه خرید کارت صدا ولی یه مسئله مهم پیش اومد اینکه من می خوام از صداهای تریتون استفاده کنم و توی نیوندو ریکورد کنم کدوم کارت صدا می تونه بیشتر به من کمک کنه که کیفیت صدای تریتون تو برنامه نیوندو پایین نیاد..قیمت کارت صداهم در حدود 200 یا 250 باشه..
و یه سوال دیگه اینکه چرا تو قسمت seguenc خود تریتون کیفیت صداهاش پایین تر از صداهای combine یا program هست..من خیلی کاتالوگش و خوندم اما جایی و پیدا نکردم که بگه چه جوری می توم از صداهای program تو قسمت seguenc استفاده کنم..از صداهای combine می شه استفاده کرد اما ایرادی که داره اینه که همه لاینهای صدایی و تحت تاثیر می ذاره مثلا اگه فلوت انتخاب کنم به صدای پیانو هم بیس فلوت و پایه فلوت می ده..اوه خیلی توضیح دادم..اگه راهنماییم کنید ممنون می شم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
ازهم سلام خدمت رفقای گلم ..اقا بازهم کلی سوال دارم........امیدجان من رفتم واسه خرید کارت صدا ولی یه مسئله مهم پیش اومد اینکه من می خوام از صداهای تریتون استفاده کنم و توی نیوندو ریکورد کنم کدوم کارت صدا می تونه بیشتر به من کمک کنه که کیفیت صدای تریتون تو برنامه نیوندو پایین نیاد..قیمت کارت صداهم در حدود 200 یا 250 باشه.
خير مشكلي در كيفيت نخواهيد داشت.
یه سوال دیگه اینکه چرا تو قسمت seguenc خود تریتون کیفیت صداهاش پایین تر از صداهای combine یا program هست..من خیلی کاتالوگش و خوندم اما جایی و پیدا نکردم که بگه چه جوری می توم از صداهای program تو قسمت seguenc استفاده کنم..از صداهای combine می شه استفاده کرد اما ایرادی که داره اینه که همه لاینهای صدایی و تحت تاثیر می ذاره مثلا اگه فلوت انتخاب کنم به صدای پیانو هم بیس فلوت و پایه فلوت می ده..اوه خیلی توضیح دادم..اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
ببينيد در قسمت program در ترايتون تمامي صدا هاي با افكت پيشفرض كارخونه قرار داده شده كه براي استفاده در كنسرتها و اجراهاي زنده خيلي مناسبه.
در قسمت seq اين صدا ها كاملا خام در اختيار شما قرار داده شده كه شما بتونيد خودتون بنا به سليقه خودتون اونها رو بسازيد.
يا ميتونيد چنانچه از افكتها و صداي يه ساز در قسمت programs خوشتون اومد اون رو با همون افكتها به seq ببريد.( البته اين آپشن در سري هاي pro ديده ميشه )
در مورد combi ها با يد بگم در صورت استفاده از اونها معمولا 8 ترك از seq شما به اونها تعلق ميگيره و فقط 8 تاي ديگه رو در اختيار خواهيد داشت.
موارد ديگه ايي در مورد كار با ترايتون داشتيد مطرح كنيد.

25/1/10
112
تهران
سلام امیدجان شرمنده که دیر تشکر کردم واقعا از توضیحاتت ممنونم..اقا به خدا یدونه ای
امیدجان گفتین که اپشن انتقال صدا و افکت از program به sequenc فقط درسری های pro دیده می شه؟یعنی من که تریتون استودیو دارمmusic work station/sampler دارم این اپشن و در اختیار نداره؟اگه ترفتدی بلدین که می تونیم از اون صداها تو seq استفاده کنم ازتون ممنون می شم چون واقعا صداهای حرفه ای داره

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
البته من خودمم ترايتون استوديو پرو دارم.
بايددر قسمت seq در منوي مثلث بالا سمت راس آخرين گزينه در سمت راست به اسم :
copy from programs رو داشته باشيد.
يه نگاه بندازيد من در يعضي از مدلها نديدم. شايد توي كيبورد شما باشه.

25/1/10
112
تهران
نه امیدجان از program نداره..پس من میتونم از صداهای program مستقیم تو برنامه ای مثل نیوندو استفاده کنم؟ایا کیفیت صدا پایین میاد؟امیدجان شرمنده که اینقدر می پرسم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
من میتونم از صداهای program مستقیم تو برنامه ای مثل نیوندو استفاده کنم؟
بله.. چرا كه نه ؟
كافيه كه از كيبورتون يه كابل به كارت صداتون بگيريد.
افت كيفيت هم نخواهيد داشت. البته نوع و كيفيت كارت بسيار مهمه.
نه امیدجان از program نداره
حدس ميزدم اين آپشن در ترايتونهاي پرو و پرو88 هستش.

25/1/10
112
تهران
سلام دوستان سال نو مبارک .:dانشالله که همیشه شادو سربلند باشید..همینطور شما امید عزیزم..امیدجان من چهارشنبه یا پنجشنبه می خوام برم کارت صدا بگیرم ولی اونقدر حرفهای مختلف از افراد مختلف می شنوم که تصمیم گیری واسم سخته .می دونم این سوال و چندبار پرسیدم ولی می خوام مهر تایید از خودت بگیرم و با خیال راحت برم واسه خرید کارت صدا..امید جون:
1) یه کارت صدا می خوام تا حدود 300 هزار تومن..که بتونم باهاش صداهای تریتون استودیو رو بدون افت کیفیت تو نیوندو بیارم و ریکورد کنم..
2) من شنیدم اگه کابل دبجبتال تریتون استودیو رو داشته باشم دیگه نیازی به کارت صدا نیست این درسته؟چون گفتن کارت صدا یه مقدار کیفیت صدارو میاره پایین اما کابل دیجیتال صداهارو با کیفیت واقعی ارائه می ده..اگه این حرف درست باشه یعنی نیازی به هزینه کردن واسه کارت صدا ندارم؟
امیدعزیزم بازهم به خاطر سوالات زیادم شرمنده ام امیدوارم بتونم کمکتو جبران کنم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
) یه کارت صدا می خوام تا حدود 300 هزار تومن..که بتونم باهاش صداهای تریتون استودیو رو بدون افت کیفیت تو نیوندو بیارم و ریکورد کنم..
2) من شنیدم اگه کابل دبجبتال تریتون استودیو رو داشته باشم دیگه نیازی به کارت صدا نیست این درسته؟چون گفتن کارت صدا یه مقدار کیفیت صدارو میاره پایین اما کابل دیجیتال صداهارو با کیفیت واقعی ارائه می ده..اگه این حرف درست باشه یعنی نیازی به هزینه کردن واسه کارت صدا ندارم؟
اگه منظورتون کابل optical یا همون کابل نوری هستش بازم باید کارت صدایی نهیه کنید که این ورودی رو داشته باشه. اما اگه بخواین از spdif استفاده کنید کارت audio phile 2496 و یا فست ترک پرو هم کارتون رو انجام میدن.
الیته کارتهایی که ورودی optical دارن کمی هم گرونترن.

25/1/10
112
تهران
امیدجون مرسی اما باز یه خورده فکر مشغول شد..شما audio phile 2496 و یا فست ترک پرو و معرفی کردین ولی الان بحث optical مطرح شد .خب خیلی خوب می شه که کارت صدایی که میگیرم این امکان و داشته باشه..می دونم با این هزینه چیز خیلی کاملی نمی تونم بگیرم اما می خوام با نگاه حرفه ای خودتون بهم بگید که کدوم کارت صدا بیشترین امکانت و کیفیت و داره.امید من یه خورده وسواس دارم:smile (20):
اگه بحث optical نمیومد وسط همون audio phile 2496 و یا فست ترک پرو رو انتخاب می کردم.

25/1/10
112
تهران
مرسی امیدجون واقعا ازت ممنونم..و باز هم به خاطر سوالات زیادم شرمنده ام

با سلام
من دنبال یک Korg Triton Studio 76 Key هستم عکس را هم تویه پست ضمیمه کردم
من تبریز زندگی می کنم تو تبریز پیدا نکردم اگه تو تهران یا جایه دیگه ای هست لطفا به همراه قیمتش به من بگید

در ضمن من دنبال Triton Studio هستم نه Triton pro

لطفا کمکم کنید

فایل های ضمیمه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
من دارم ولی قصد فروش ندارم.
شما اگه میخواین بخرید باید تشریف ببرید تهران. اونجا گیرتون میاد. اما مواظب باشید که مورد دار رو بهتون نندازند.

1514

Banned
25/7/10
19
triton از لحاظ ریتم چطوره ایا مثل pa 80 هست یا نه کدوم بهترن قیمت triton studio چنده ؟

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
دوست عزیز Pa80 در دسته ی کیبورد های ارنجر هست و کاربردش با ترایتون فرق میکنه
اگه دنبال ریتم هستید بهتره همون سری Pa رو بگیرید

26/12/09
3
اقای محبی:من به تازگی triton studio76خریدم .توی چندمورد راهنمایی میخواستم...از چه طریقی میتونم با شما تماس بگیرم؟؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا