آخرین ارسال‌ها

Korg Triton

• شروع کننده موضوع u4xlol
  • تاریخ شروع
18/8/09
5
سلام

می خواستم راجع به همینمدل کرگ برام توضیح بدین ، هر آنچه که فکر می کنین ممکنه مفید باشه

Korg Triton

ممنونم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
اين مدل يه workstation كامل هستش كه در مدل triton و triton studio و در سايز هاي 61 و 76 و88 كليد عرضه ميشه
مدلهاي ترايتون استوديو داراي 20 گيگ هارد و قابليت نصب رم edo تا 96 مگا بايت و داراي رايتر هستش.
قابليت ركورد song تا 200000 نت هم داره.
كه يكي از بهترين و معروفترين سينتي سايزر ها و work station ها در جهان هستش ...
البته خيلي خلاصه كردم.
سكوئنس اون هم در 16 ترك انجام ميشه..
من خودم هم داراي مدل triton studio pro 76 هستم.

18/8/09
5
با تشکر ، اگر اطلاعات بیشتر بخوام از کجا میتونم تهیه کنم.اگه فارسی باشه بهتر

چون من دارم یک کارتحقیقاتی انجام میدم تا یک مقاله بنویسم.

مدل Triton Extreme هم حدود 2-3 سال بعد از Triton Studio تولید شد که علاوه بر افزایش حجم Wave Rom بهش قابلیت های جدیدی اضافه شد مثل :
Valve Force که با یک لامپ صدا رو تقویت میکنه.
و یا USB Connection

آخرین ویرایش:
در جدول زیر لیست تمام مدل های Triton با مشخصات و قابلیت های برجسته اونها قرار گرفته

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

توضیح: Karma مدلی هست بر پایه Triton LE
در ضمن در جدول بالا مدل Triton Pro X که در واقع up date شده Triton هست نیومده

منبع جدول wikipedia​

آخرین ویرایش:

farhad6181

عضو سایت
27/6/09
11
بستک
با سلام خدمت استاد گراميم اميد .
61 Triton Extreme چند قيمته آيا از Triton studio خورجيش قويتره ؟

25/1/10
112
تهران
سلام رفقا خیلی خوشحالم که بالاخره یه جایی و پیدا کردم که درست حسابی در مورد سینتی حرف می زنن..اقا یه سوالی در مورد تریتون استودیو داشتم من چه جوری می تونم صداهاشو به برنامه ای مثل نیوندو منتقل کنم یا بهتر بگم اینکه چه جوری می تونم با نیوندو صداهای تریتون و ریکورد کنم..؟

Triton Studio متاسفانه USB نداره
برای رکورد صداهاش میشه از چند روش استفاده کرد:
1-از خروجی Triton به interface سیستمتون متصل کنید (بهترین راه)
2-اگه Triton شما مجهز به CD Writer و یا Hard SCSI هست و به اندازه کافی روش RAM نصب شده میتونید قطعه رو Resample کنید و سپس Hard رو به pc متصل کنید و یا Audio CD رو در سیستمتون import کنید.(راه مشکلتر)

ولی اگه میخواین نتی که با Nuendo میزنین با Triton زده بشه و سپس در سیستم record بشه باید با استفاده از کابل midi ساز رو به سیستم متصل کنید و از خروجی صوتی اون هم باز به interface متصل کنید.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
اگه براش exbmlan تهيه كنيد ميتونيد از يو اس بي استفاده كنيد.
كه البته نميدونم بشه به راحتي گير آورد يا نه ؟

كه در پتل جلويي كيبورد نصب ميشه( در خشابي كه براي اينكار تعبيه شده )
اينم ا
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
:

25/1/10
112
تهران
مرسی از توضیحاتت دوست خوبم فقط یه سوال دیگه اینکه خروجی تریتون و به کدوم قسمت کارت صدا وصل کنم ..به میکروفن؟ یه بار اینکارو کردم اما نتیجه ای نگرفتم نمی دونم سیستم صدای من ایراد داشت یا من درست اتصالات و انجام ندادم به هر حال بازهم از کمکت ممنونم..

25/1/10
112
تهران
امید جان واقعا مرسی اره اینم مشکلم و حل می کنه ولی همونطوری که گفتی سخت گیر میاد..باز هم مزاحمتون می شم..مرسی..

بهتر هست که از کارصداهای حرفه ای برای این منظور استفاده کنید
نوع کارتتون رو بگید تا دوستان راهنماییتون کنند

25/1/10
112
تهران
کارت صدای من خیلی معمولی (آن برد) ..و به نظرتون از چه کارت صدایی استفاده کنم بهتره ؟قیمتشم زیاد بالا نباشه مثلا در حد 200 تومن..فعلا وکال و سازهایی مثل گیتار و ویلن هم نمی خوام ریکورد کنم بیشتر از سمپل استفاده می کنم..ممنون می شم راهنماییم کنید

25/1/10
112
تهران
M-Audio Audiophile 2496 گزینه خیای خوبیه..مشخصاتشم خوندم واقعا مرسی رفیق..اینها گارانتی هم دارن؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا