korg sp250 پیانو

شروع موضوع توسط mohammad music ‏24/6/13 در انجمن پیانو

تاپیک korg sp250 پیانو تالار پیانو در persian-music.org.

1. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان عزیز کسی میدونه پیانو korg sp250 تو چه رنج قیمتی معامله میشه؟

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    صدا برات مهمه یا کلاویه؟؟؟از نظر تن صدا p95 یاماها از این بهتره ولی از نظر اکشن کلاویه این بهتره اما این کورگ صداش خیلی مزخرفه کاملا الکتریکیه. من پیانو دیجیتالهای زیادی رو تست کردم پارسال.

3. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما پیانوتون چیه؟ من یه پیانو خیلی ارزون و کارآمد میخوام به من گفتم sp250 هامر کشنش gh3 هست
    شما چی پیشنهاد می کنید برای من؟

4. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,134 / 1 / -2
    براتون تحقیق کردم
    تا مرز بودجه های یکم بالاتر هم این جوابگو هستش.و کلاویه اش خیلی خوبه
    مبارکتون باشه:86::smile (90):

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    دوست عزیز من الان پیانو ندارم من قبلا این پیانوها رو داشتم.دیجیتال پیانوی فوق العاده ی رولند مدل استیج fp-7f تو عمرم همچین اکشن دیجیتالی ندیدم..فوق العاده بود..2300 خریده بودم اما یک مشکل بزرگ داشت!!!!!!تن صداش خیلی بد بود(از حدود 40 نفر در مورد صداش بعد خرید نظرسنجی کردم که یاماها رو خیلی بیشتر از این صداشو میپسندیدند. و اصلا به دل ما ایرانی ها نمیشینه..الان 12 میلیون تومن فروخته میشه و در کل ایران تنها 7 یا 8 تا موجوده که به قیمت جدیدش نمیارزه...ارزونترین پیانویی که شما میتونید بخرید البته اگه بشه اسمشو گذاشت دیجیتال پیانو p95 هستش از این پایینتر دیگه همه اشغالند..این مدل رو هم داشتم اکشنش خیلی بده ولی صداش فوق العاده زیباست چون موتور تولید صدای awm stereo که روی دیجیتال پیانوهای یاماهاست فوقالعاده گرم و دلنشینه.البته موتور تولید صدای p95 درسته awm stereo هستش ولی نه در حد مدلایی مثل clp 340 dh 440!!!.اینو فروختم یه کورگ sp-250 خریدم از همون روز اول از صداش فوقالعاده بدم اومد سریع گذاشتم برای فروش اما اکشنش حدود 15 درصد از اکشن مدل p95 یاماها بهتره اما صداش کاملا مصنوعی و الکتریکیه..موتور صداش به درد نمیخوره عین اینه که داری با کورگ pa50 پیانو میزنی از نظر صدا.من جای شما بودم اگه میتونستم پولامو تا 6 تومن برسونم حداقل یه ydp161 میگرفتم خودمو خلاص میکردم یا یکم گرونتر clp440 ....باید ببینی چقد بوجه داری و چی میخوای ...نمیشه همشو یه جا داشته باشی...گفتم که صدای کورگ فوق العاده بده ولی اکشنش بهتر از p95 یا همون گرادد هامر استاندارده.

6. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی دوست عزیز

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. قیمت پیانو korg sp250