1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

Kannekt 6 یا Kannekt 8 ؟؟

شروع موضوع توسط msnsat2007 ‏12/12/15 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک Kannekt 6 یا Kannekt 8 ؟؟ تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. msnsat2007

msnsat2007 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -1
    سلام
    3تا سوال داشتم
    سوال اول

بجز ورودیها تفاوت بین این دو مدل(کانکت 6 و 8 ) چیه کسی تا حالا از دوتاش استفاده کرده ؟
    کدوم بروز تره ؟
    و این که اگه هر 2 این کارتارو داشته باشی میشه با هم ازشون استفاده کرد ( مثل یه کارت با 3 ورودی ؟)؟(من 6 دارم یه 8 هم به پستم خورده میخوام ببینم خوبه بخرم یا نه ؟یا حتی اگه بهتره جا بجا کنم با 6 )
    سوال بعدی این که با توجه به این که من همه جا خوندم سیمولریت کانکت 6 192 هست اما تو کنترل پنلش تا 96 بیشتر ندیدم ایا این مربوت به پخش ؟
    در اخر هم تو نرم افزار studio one موقع رکرد دلی ندارم اما سیمبل ریتم رو که از 96 بالا میبرم خش خش و تق تق تو صدا میوفته که ضبط هم میشه

پیشا پیش از راهنمایی های شما دوستان تشکر میکنم

آخرین ویرایش: ‏12/12/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dr.Noise

Dr.Noise هنرمند عضو سایت

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,660 / 4 / -1
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    درود دوست عزیز ...
    سوال اول :
    بعید میدونم تفاوت دیگه ای داشته باشه ! شاید بک مقدار پری امپ رو قوی تر کرده باشن . اما وقتی دقیقا مدل یکی هستش و طبق ورودی خروجی ها ۶ و ۴۸ خورده ، فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه ! من اطلاع دقیق در مورد تفاوت‌هاشون ندارم ، در این مورد منتظر نظر اساتید عزیز هم باشید ...
    در یک سیستم به صورت همزمان ؟ نمیشه ! چون داو شما فقط یک کارت صدا رو میشناسه و نمیشه دوتا کارت رو بهش معرفی کرد ...
    سوال دوم :
    من خودم مدت خا یوزر این کارت بودم . با نصب درایور ، یک نرم افزار به نام Tc Near نصب میشه . از طریق این نرم افزار شما باید ریت رو بالا ببری . اما چرا ۱۹۲ ؟ شاید کارت ایم مقدار ذو واقعا ساپورت کنه ، اما در تبدیل به ۴۴۱۰۰ قطعا خیلی دچار افت کیفیت میشید ، پس پیشنهاد میکنم که این کار رو نکنید ...
    سوال سوم :
    سیستم کم میاره ، بافر رو بالاتر ببرید مشکلتون حل میشه . اگه نشد ، پلاگین ها رو آف کنید . اگر هم نشد قید این ریت رو بزنید ...
    موفق باشید ...

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
    • موافقم موافقم x 1
    • آموزنده آموزنده x 1
  3. msnsat2007

msnsat2007 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -1
    ممنونم دکتر جان تو پنل هم 96 بیشتر نداره
    به هر حال تصمیم گرفتم که 6 بفروشم و impact twin بگیرم
    برای اطلاع دیگر دوستان هم که مثل من این سوال رو داشتن بگم که همونطوری که دکتر گفت بجز ورودیها و خوروجی ها تفاوتی ندارن حتی در پری آمپ (از چنتا از دوستان حرفه ای پرسیدم ) و دیگه این که 6 جدید تر و به روز تره و هنوز هم تولید میشه اما 8 تولیدش مدتی متوقف شده
    به هر حال از توجهتون ممنون

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...