آخرین ارسال‌ها

Jessica Sutta - Show Me hamedturbo Remix-نفر اول مسابقه

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
سلام
رمیکس این کار در ژانر الکترو هاوس هستش و تمام مراحل ساختش در اف ال 10 انجام شذه.
امیدوارم خوشتون بیاد. میرم سر اصل مطلب!
Lead=Poizone
Arp=Harmor
Soft Lead & Melody=Harmor
Base=Sylenth.3Xosc.Harmless
Fx & Fills & Breaks=3Xosc.Sylenth. Samples
PAD:Harmless.Sylenth
& Samples For Drums & FX

Daw: FL Studio 10
Mixing Plugins: FL Plugins.ویوز.DMG

Mastering Daw: Wavelab 6
Mastering Plugins: ایزوتوپ اوزون 4.4 & ویوز

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Axiom

هنرمند
4/6/10
259
In My DAW
تبریک میگم دوست من
کیفیت کار خیلی خوب بود
تکنیک های خوبی با شاتر ادیت اجرا کردی باعث تنوع در کار شد
موفق باشی

oxygenx

مدیر تالار پروژه های کاربران
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/11/09
875
رشت
بسیار عالی...
خیلی ممنون...
اول تبریک میگم بابت اینکه در مورد سبکی که آهنگ رو در اون خانواده ساختین،اطلاعات کافی داشتین و کاملا میدونستین که اون سبک چی گفته و اثر خودتون با اصول اون سبک هماهنگه...
Bassی بسیا جالب...
تقسیم تقریبا مناسب صداها رو باندهای مختلف فرکانسی(راز موفقیت بیشتر آهنگسازان مطرح)
نسبت مناسب وکال و آهنگ...
استفاده مناسب از Fxها...
افکت دادن مناسب به جا به وکال....
شروع و پایان خوب و هماهنگ با اجزای شرروع و پایان...
به نظرم رو همون قسمتی که خواننده کلمه Show me رو میگه...باید یه ملودی هماهنگ با اون مینواختی...
الان آهنگت شبیه یک ریل بی پایان هست....شنونده نمیتونه رو یه چیز فوکوس کنه و از اجزا آهنگ نتیجه ایی برای خودش تعریف کنه(شایید کمی درکش سخت باشه)
از 2.29 تا 2.57 صدای Leadی که از پایین به گوش میرسه...مناسب اینجا نیست!باید یا یک صدای polyباشه که به یه sidechain متصل باشه یا همین صدا رو با زیاد کردن release و اتصالش به یه sidechain ادامه اش میدادی...
در مجموع خوبه و فکر میکنم در این 10 کاری که شنیدم که 7 تاشون به مرحله نهایی رسیدن،این اثر از بعضی جهات برتری داشت...و طبعا جایگاه اول رو هم به خودش اختصاص داد...
آفرین و ادامه...

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
تبریک میگم دوست من
کیفیت کار خیلی خوب بود
تکنیک های خوبی با شاتر ادیت اجرا کردی باعث تنوع در کار شد
موفق باشی
ممنون از شما دوست عزیز لطف کردی که نظر دادی. به امید موفقیت شما

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
ممنون حمید جان. نظر لطف شماست.

در مورد صذای Lead باید بگم که به Sidechain وصل هست اما از نوع Sidechain Compressor.
گاهی اوقات استفاده بیش از حد و محسوس Sidechain آزار دهنده میشه و استفاده از Sidechain Compressor دقیقا همون چیزیه که خیلی ها بهش توجه نمیکنن. ممنون از نکاتی که بهش اشاره کردید.
پاینده باشی

hamidreza hadi

هنرمند
عضو سایت
1/8/10
221
تهران
واقعا عالی بود. کار من پیش این کار دقیقا هیچ بود. بسیار عالی بود. البته کار من لیاقت دوم شدن رو هم نداشت. ممنون.

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
واقعا عالی بود. کار من پیش این کار دقیقا هیچ بود. بسیار عالی بود. البته کار من لیاقت دوم شدن رو هم نداشت. ممنون.
دوست عزیز ممنون از لطفتون. قطعا کار شما لیاقت مقام خودش رو داره و سر موقع در تاپیک مرتبط با خودش نظر دقیق تر را خواهم گفت.
هر کدوم از کارهایی که گوش کردم هر کدوم نقاط قوت و ضعفی داشت و چون این یک مسابقه بود و اسمشم روش هست کار باید از هر لحاظ استاندارد باشه (امیدوارم به دوستان بر نخوره) پس شک نداشته باشید که کار شما لیاقت این مقام رو داشت.
جسارت بنده رو ببخشید

thevoice

هنرمند
عضو سایت
5/11/10
213
28
lorestan.azna
سلام عالی بود
لیاقت اول شدنو داشت .
منم با آقای اکسیژن موافقم موزیکت در عین برپاری نقطه ای رو نداشت که تو ذهن شنونده بمونه و بشه روش زوم کرد .
فکر کنم یکم تو استفاده کردن از ایزوتوپ Stutter Edit زیاده روی کردی .
بقیه نکات رو هم که دوستان گفتن .
راستی یادم رفت تبریک بگم واسه اول شدنت . جایزه ات هم مبارکت باشه
موفق باشی

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
سلام عالی بود
لیاقت اول شدنو داشت .
منم با آقای اکسیژن موافقم موزیکت در عین برپاری نقطه ای رو نداشت که تو ذهن شنونده بمونه و بشه روش زوم کرد .
فکر کنم یکم تو استفاده کردن از ایزوتوپ Stutter Edit زیاده روی کردی .
بقیه نکات رو هم که دوستان گفتن .
راستی یادم رفت تبریک بگم واسه اول شدنت . جایزه ات هم مبارکت باشه
موفق باشی
ممنون از شما دوست عزیز بابت وقتی که برای گوش دادن آهنگ و نظر دادن گذاشتی.
بله شاید حق با شما باشه اما من با توجه اینکه خوب تایم خود وکال زیاد بود و من اگه میخواستم فضاسازی بیشتری بکنم کار به 6 7 دقیقه میرسید
ترجیح دادم در حد Radio Edit باشه و خسته کننده نباشه و بیشتر وقت رو صرف پالایش صدا کردم.
به هیچ وجه از ایزوتوپ Slutter استفاده نکردم
از Gross Beat استفاده کردم و 50% پریست های شخصی خودم بود
بارم ممنون. لطف کردی برادر

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
از همه دوستان ممنونم بابت انتقاد ها و نظرات. مطمئنا برخی از کارها با سلیقه ی افراد جور در نمیاد و این همون چیزیه که خیلی ها دنبالش هستن. سلیقه ای خاص!

poorya nadery

هنرمند
سلام
تبریک می گم خوشحال شدم از اینکه شما مقام اول رو کسب کردید ارزو می کنم که از این فراتر برید و هر گز جای برای ایستادن نباشه

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
تـهــران
سلام
تبریک می گم خوشحال شدم از اینکه شما مقام اول رو کسب کردید ارزو می کنم که از این فراتر برید و هر گز جای برای ایستادن نباشه
ممنون از شما دوست عزیز. من هم برای شما تحقق آرزوهاتون رو آرزو میکنم.

بالا