Insert Effect بروی Midi Track

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
دوستان من یک Midi Track دارم که می خوام روش یکسری پلاگین سوار کنم ولی ظاهرا نمی شه
از ریزن یک صدایی Rewire کردم

آیا این امکان فقط بروی Rewire Channels امکانپذیر هست ؟ یا راه دیگه ای هم داره ؟
من کیوبیس 5 دارم

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سلام

میخواین افکت میدی بهش بدین؟ اگه نه :

شما کارتون تموم شد اون رو تبدیل به ادیو ترک کنید و افکت بدید . اینجوری بهتره .

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
اگر یک instrument Track داشته باشید که مشکلی نیست .در میکسر بر روی Track مورد نظرتون میتونید FX قرار بدید (inserts)
اگر هم VSTi رو بصورت جدا توسط Rack مخصوص اینکار (F11) بار گذاری کرده باشید و یک midi Track رو به بهش متصل کرده باشید باز هم برای کانال VSTi یک Track به نام خودش ساخته میشه که میتونید روی اون insert اعمال کنید.
در مورد rewire هم شخصا چون با reason کار نکردم نمیتونم کمکی بکنم دوستان زحمتش رو میکشند.

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
ممنون از توضیحتون
درسته اگر یک Instrument Track داشته باشیم می تونیم روش FX قرار بدهیم منتها برای Midi track ظاهرا این قابلیت وجود ندارد ؟

چون در ریزن ما 64 خروجی برای Rewire بیشتر نداریم و بنده بیش از این خروجی نیاز دارم من یکسری افکتهارو توی خود ریزن می دم و از sequencer کیوبیس استفاده می کنم
پس نیاز دارم یکسری افکت مثلا برای Kick یا Snare ویا ... که از سازهای Rewire شده هست بروی Midi track نوشته شده اند را اعمال کنم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
میتونید هنگام ریوایر کردن در کیوبیس و انتخاب ترک مثلا کیک در ترک 16 روی همون ترک افکت رو اعمال کنید.
من خودم با سونار وقتی که ریزن رو ریوایر میکنم میتونم روی تک تک صدایهای ریزن افکت بذارم.
البته در ترکی که سونار به عنوان ریوایر برای اون ترک باز میکنه.

با سلام
من مي خوام به يك ترك audio كه با گيتار الكتريك ركورد مي كنم به صورت real time افكت مثلا amplitub رو اعمال كنم اين افكت رو بايد در كدام قسمت فراخواني كنم و چه كار كنم به صورت همزمان صداي گيتار را با افكت بشنوم؟

با تشكر

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی توی قسمت Insert میتونید این کار رو کنید . با فعال کردن دکمه monitor بر روی ترک Audio هم میتونید همزمان صدای باز پخش رو بشنوید . که به اصطلاح گفته میشه باز پخش صدای ورودی .

نيما جان اين كليد مانيتور كه فرموديد كجاست ؟ چه شكلي يا چه رنگيه؟

ببخشيد پيداش كردم همون كليدي كه شكل يك بلند گو اما باز هم تاثيري نداشت يعني انگار اصلا افكتي كه بهش مي دم روش تاثيري نداره و باز هم صداي خام گيتار پخش مي شه

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
ضمنا باید تنظیمات مربوط به این دکمه هم توی قسمت vst conection رو انجام بدید . این کار رو کردید ؟