In Deep Rapture_DJ-Am!X

شروع موضوع توسط Psymfonius ‏26/10/09 در انجمن پروژه های تایید شده ( آرشیو )

تاپیک In Deep Rapture_DJ-Am!X تالار پروژه های تایید شده ( آرشیو ) در persian-music.org.

1. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    درود بر دوستان.
    خوب طبق معمول کار در اف ال استودیو انجام شده البته 3/4 این آهنگ در اف ال 8 انجام شده و پس از دریافت نسخه جدید برنامه بقیه کار شامل میکس و مسترینگ در اف ال 9 انجام دادم.برای صداها و ریتم از Sytrus,Stylus,Poizone,Zebra2,Simsynth,Morphine استفاده شده و برای میکس و مسترینگ ازافکتهای خود اف ال استفاده کردم.
    امیدوارم دوستان آهنگو گوش کنند و مثل همیشه منو از نظرات مفیدشون بهره مند کنند.با سپاس.

2. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام
    خيلي جالب بود
    اينترو آهنگ خيلي زيبا بود و خوشم اومد
    صداهايي كه انتخاب كردي كاملا بجا و متناسب با آهنگ بود و مشكلي نداشت
    فقط اون ملودي كه از تايم 3:18شروع ميشه زياد پن ميشه به چپ و راست (البته اين كاملا سليقه اي هست )
    مسترينگ هم خوب و بدون مشكل بود
    خسته نباشي

3. Yono

Yono عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    مثله بقیه کارات قشنگ بود.
    فقط چندتا نکته میگم که نظر شخصیم هست و کاملا سلیقه ای!
    صدای بیس کار خیلی ضعیف بود یعنی نسبت به درام و بخصوص اون پرکاشنی که توی کل آهنگ بود ضعیف بود و می تونست با یک میکس دقیق تر صدای بیس هم به اندازه درام قوی باشه.
    صدای پدها به نظر تکراری بود، اگر دسترسی به امنیسفر داری میتونی با یک اکلایزر به پدهای جدیدتر و قشنگ تری برسی.
    نقاط قوت کارتم به نظر اون ملودی و نوع صدای تایم 1:58 و اِندینگ کار هست که خیلی قشنگ بود.
    در کل خسته نباشی
    منتظر کارای بعدیت هستم :smile (70):

4. Psymfonius

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    سلام.ممنون از نظرت حمیدرضا جان.بله اون صدا که زیاد پن داشت در واقع مربوط به خود سینتی سایزر بود ولی panش برام جالب بود!

از شما هم تشکر میکنم بابت نظرتون.
    در مورد بیس چون خواستم سبک آهنگ یه جورایی ترکیبی از new age یا Ambient با trance باشه احساس کردم در یک چنین سبکی استفاده از بیس قوی به آهنگ نمیاد!ولی باید امتحوان کنم.
    در مورد کم صدا بودن پرکاشن موافقم.
    در مورد پد هم متاسفانه به امنیسفر دسترسی ندارم (و خیلی حجیمه هاردم دیگه جا نداره :smile (35): ) سعی میکنم در کارهای بعدی از پدهای بهتری استفاده کنم.

مجددا ممنون از دوستان.:smile (2):

5. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام امین عزیز
    کارتو گوش دادم مثل همیشه با مسترینگ عالیت غافل گیر شدم...:smile (35):

کاره جدید و خوبی بودو چندتا نکته هست که دیدم دوستان زودتر از من اونا رو گفتن ولی من اینجوری باز گو میکنم:

در مورد پن شدن اون ملودی که حمید رضا گفتن من باهاشون موافق نیستم و به قول خودش سلیقه ای نظر دادن من که به شخصه خوشم اومد(حمیدرضا ممنون از نظرتون:smile (78):)

درمورد کیک من با Yono موافقم ...
    خیلی جالب و قشنگ تویه شروع موزیک منو منتظر کیک گذاشتین ولی تا اینکه کیکو معرفی کردین حسمو از بین بردین
    کیک قوی و خشکی نبود و حتی به روزهم نبود...(متاسفانه:smile (25):)حتما یه کیک خوبو امتحان کن

البته در مورد سبک بندی با حرفتون موافقم ولی گوش و حس من این حرفو قبول نمیکنه چون اون لحظه من یه کیک قوی نیاز دارم به عنوان شنوده
    کسی که شنونده هست و سبک رو نمیشناسه پس این کارتو قابل قبول نمیدونه

پس پیشنهاد من تغییر کیکتونه، حتی من این کارو رویه موزیکتون کردم و تغییره بسزایی رو دیدم...

در کل مثل همیشه تبریک میگم کارتون همیشه عالی هست... .

راستی یه نکته:مسترینگات با اف ال 9 خیلی بالا رفته! یعنی خوده اف ال 9 اینه همه قدرته تفکیکه صدارو بالا برده یا شما تجربیاته جدید در این مورد کسب کردن...

واگه اشکالی نداره کمی بیشتر درمورد مسترینگات بیشتر توضیح بده تا ما هم استفاده کنیم

ممنون

آخرین ویرایش: ‏26/10/09
  6. Psymfonius

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    ُسلام امین جان.ممنون از نظری که دادی.:smile (35):
    روی کیک هم حتما بیشتر کار میکنم و صدای بهتری رو جایگزین میکنم.
    در مورد مسترینگ هم چیز جدیدی توی اف ال 9 فکر نکنم در مورد مسترینگ اضافه شده باشه.فقط اون اینکودر خروجی LAME mp3 نسخه جدیدتری در موتور پردازش اف ا استفاده شده.ولی خودم سعی کردم در میکس و مسترینگ دقت بیشتری داشته باشم تا به کیفیت مطلوبی برسه.
    برای مسترینگ هم از fl Parametric EQ 2,fruity reverb 2,BBE Sonic Maximizer, در نهایت Fruity Limiter استفاده کردم.البته قبل از مسترینگ فرکانسهای اضافی اصوات رو کات کردم و صداهایی رو که لازم بود کامپرس کردم با مولتی بند کامپرسور و یا کامپرسور ساده خود اف ال.
    مجددا ممنون از نظرت.

بارگذاری...