iMac یا all in one یا pc

13/2/17
1
0
1
20
Tehran
سلام به همه دوستای گلم دوستان من میخوام یه سیستم برای تنظیم و مسترینگ جمع کنم میخواستم ببینم کدوم یکی از گزینه ها بیشتر به کار من میاد کارت صدا هم دارم
ایا تو ال این وان ها کدوم خوبه و ایا ایمک با بودجه من میشه راستیتش از سیستم پی سی بدم میاد ولی اگه بهتر جواب گو هست که همین گزینه ممنون میشم راهنماییم کنین
بعد یک سوال دیگه میز های استودیوی رو از کجا میتونم تهیه کنم
مثل این میز
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

بودجه هم تا ۵ میلیون

16/4/14
65
23
8
40
دوسن عزیز آی مک فقط برا کسایی تو صییه میشه که میخان کارای تصویری و گرافیکی انجام بدن . مثلا در ضمینه میکیس و تدوین فیلیم یا موشن گرافیک. نرم افزارها با سیستم مکینتاش بهتر مچ میشن تا ویندوز. شما که میخای موزیک کار کنی. پیشنهاد من تهیه کردن سیستمهای گمینگ هستش که با سی پوهای core i7 اورکلاک شده و رم دو رقمی و مین برد کار آمد.همراه با هارد ssd هستش

alio5

عضو سایت
6/8/14
31
59
18
21
اصفهان
f
سلام به همه دوستای گلم دوستان من میخوام یه سیستم برای تنظیم و مسترینگ جمع کنم میخواستم ببینم کدوم یکی از گزینه ها بیشتر به کار من میاد کارت صدا هم دارم
ایا تو ال این وان ها کدوم خوبه و ایا ایمک با بودجه من میشه راستیتش از سیستم پی سی بدم میاد ولی اگه بهتر جواب گو هست که همین گزینه ممنون میشم راهنماییم کنین
بعد یک سوال دیگه میز های استودیوی رو از کجا میتونم تهیه کنم
مثل این میز
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

بودجه هم تا ۵ میلیون
سلام با 5 تومن که نمیشه سری بالای اپل بگیری مثلاً i7 بالای 7 تومنه اگر کارت صدات معمولیه یه pc بردار اگر هم آل این وان میخای HP خیلی خوبه باید رم و سیپیو خوب داشته باشه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,345
2,192
113
35
Vengeance Land
سیستم پی سی جواب گو هستش... دوست عزیز...
سیستم های All in One بیشتر به کالای مصرفی شبیه هستن که بعد از مدت کوتاهی باید فقط خرج کنید تا درست کار کنن.!
سیستم های مک هم از قدیم ماجرا های خودشونو داشتن همیشه..! :)
حداقل چیزی که شما نیاز دارید :
سی پی یو i5
گرافیک 4
رم 8