پروژه تکمیلی HECTRUM - Close

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
سلام فکر میکنم 2 سالی میشه که من کاری نگذاشتم...
این کار من در ژانر Indie Dance و Nu Disco هست که برای ساختش از Fl Studio استفاده کردم...
پلاگین هایی هم که استفاده کردم Serum و Massive بوده و پلاگین های Native خود DAW.
برای مستر هم از فاب فیلتر و ایزوتوپ اوزون 6 استفاد کردم...

Close.jpg

لینک برای شنیدن در Soundcloud:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

لینک مستقیم:
(دانلود
از Drop Box، گوشه راست بالای صفحه گزینه Download قرار د ارد)

لینک مستقیم 2:

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,591
113
خرمشهر
سلام ... موفق به دانلود نشدم متاسفانه اگه ممكنه لينك مستقيم هم بذاريد ممنون ميشم

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
سلام ... موفق به دانلود نشدم متاسفانه اگه ممكنه لينك مستقيم هم بذاريد ممنون ميشم
سلام. لینک مستقیم از Dropbox و فایل ضمیمه از سرور خود سایت اضافه شد. ممنون

آخرین ویرایش:

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,591
113
خرمشهر
خب بلاخره دانلود شد :
حامد جان تبریک میگم کار زیبایی بود ، کلا سبک Dance رو دوس دارم حالا چه برسه که تلفیقی هم باشه دیگه چه بهتر ، فقط دوتا چیز یکم ذهنمو درگیر کرد اینکه چرا در ثانیه 47 Drop رو اجرا کردین ؟ بنظرتون زود نبوده هیجان آهنگ رو زود نمایش دادین ؟ یا انتظار تکرارش رو داشتم در ادامه موزیک این نظر شخصیه منه البته چیزی که تصور میکردم حالا شاید فکر شما گمراه کردن شنونده بوده که اینم خودش یه حرکتیه بلاخره ... و دوم منظور از صدای ناقوس در پایان کار چی بوده ؟ مفهوم یا پیام خاصی رو میرسونه ؟ خیلی واسم سوال شد .
در کل تشکر میکنم از حضور دوبارتون در سایت و اینکه موزیکتونو اینجا به اشتراک گذاشتید .

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
خب بلاخره دانلود شد :
حامد جان تبریک میگم کار زیبایی بود ، کلا سبک Dance رو دوس دارم حالا چه برسه که تلفیقی هم باشه دیگه چه بهتر ، فقط دوتا چیز یکم ذهنمو درگیر کرد اینکه چرا در ثانیه 47 Drop رو اجرا کردین ؟ بنظرتون زود نبوده هیجان آهنگ رو زود نمایش دادین ؟ یا انتظار تکرارش رو داشتم در ادامه موزیک این نظر شخصیه منه البته چیزی که تصور میکردم حالا شاید فکر شما گمراه کردن شنونده بوده که اینم خودش یه حرکتیه بلاخره ... و دوم منظور از صدای ناقوس در پایان کار چی بوده ؟ مفهوم یا پیام خاصی رو میرسونه ؟ خیلی واسم سوال شد .
در کل تشکر میکنم از حضور دوبارتون در سایت و اینکه موزیکتونو اینجا به اشتراک گذاشتید .
ممنون. در مورد سوال اول بله من میخواستم تمرکز اصلی رو قسمت ملودیک کار باشه و اون پارت بیشتر برای من یه Semi Drop بود برای اینکه غافل گیری باشه برای جای احساسی تر و بهتر! در مورد سوال دوم هم اینکه آهنگ رو با این هدف و سناربو ساختم که چیزی خوشایند و خوب، نزدیکه و یا در حال وقوعه که از اسم اون هم پیداست، اون صدای ناقوس هم یه جور نوید دهنده همین هست، یه نوع اعلام و اطلاع از این موضوع ...

oxygenx

مدیر تالار پروژه های کاربران
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/11/09
881
887
113
رشت
دوست داشتیم این کار دوست داشتنی رو...
تکینیک های خیلی خوبی داره...
با افکت 1.17 مخالفم...جای افکت خوبه..ولی مدل اجراش نه...
از یه فرد کار بلد همچین کاری هم انتظار میره..
احسنت ای مرد هنرمند...
;)

واکنش‌ها: hamid_pe2 و HECTRUM

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
دوست داشتیم این کار دوست داشتنی رو...
تکینیک های خیلی خوبی داره...
با افکت 1.17 مخالفم...جای افکت خوبه..ولی مدل اجراش نه...
از یه فرد کار بلد همچین کاری هم انتظار میره..
احسنت ای مرد هنرمند...
;)
مرسی حمید جان، ممنون که گوش دادی، لطف داری شما ♥

• عالیه!
واکنش‌ها: hamid_pe2