Head Phone Amp

31/10/09
63
7
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چون دیدم که درباره این سخت افزار اصلا بحثی نشده تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا اینکه سایت کم و کسری پیدا نکنه:smile (71):
از دوستانی که از این قطعه استفاده میکنن تقاظا میکنم مارک مورد استفاده خودشون رو همراه با مشخصات و از همه مهمتر قیمتش اینجا قرار بدن:smile (70):
ممنون:smile (82):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من از دو دستگاه behringer مدل ha4700 استفاده ميكنم.
هر كدومش 4 تا خروجي هستش.با لول و بالانس و يه پري امپ كوچيك اينم عكسش.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
قيمتش هم 15000 هستش كارش هم اينه براي استوديوهايي كه خروجي هدفون زياد نياز دارن. هستش شما يه ورودي هدفون بهش ميدين و اون به شما 4 تا خروجب ميده البته مدلهاي ديگه هم هستش كه خروجي هدفون اون 8 تاييه.

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
آقای خاک پور یه جایی فرمودن که

در مورد هدفون داخل Dead Room یا بقولی CUE AUX بهتره از یک امپلیفایرهدفون با هر تعداد خروجی که نیاز دارین استفاده بفرمایین . هم اینکه امکان دادن هدفونهای بیشتری رو به نوازنده های داخل اتاق بطور همزمان میده ... هم خودشون هرچقدر راحتن Gain هدفونهاشونو از تو اتاق تنظیم میکنن هی بشما نمیگی کمش کن زیادش کن و هم یه جاهایی مثل این بدرد میخوره :
ناظر ضبط میگه وقتی این آقا میخونه من نمیخوام صدای X رو بشنوم در حالیکه خود خواننده اصرار داره این صدا رو بشنوه ... اینجا اگه یه هدفون امپ داشته باشین کار بسیار راحت تر میشه ... از طرفی اکثر امپهای خوب اجازه تفکیک صدا برای نوازنده های داخل رو میدن که مثلا این دسته فقط این صداهارو بشنون و اون دسته این صداهارو و ما هم که بیرونیم این صداهارو یا همه اونها رو ! منظور اینه که دستتون برای مانور روتینگ باز میمونه ... مگر اینکه ماتریکس میکسر شما اجازه چنین مسیردهی رو بشما بده تازه با اون تعداد خروجی هدفون که بعید میدونم
لینک

آیا این مدل این امکان ها رو داره یا نه

استودیوادیومستر

Producer
هنرمند
11/1/10
50
78
18
تهران - لس انجلس
درود بر شما

دوست عزیز ... از اونجایی که کابل هدفونها اونقدرها هم بلند نیستن معمولا امپلیفایر هدفون رو داخل اتاق سکوت قرار میدن مگر اینکه دیوارهای اتاق دارای وایرینگ خاص باشه و هدفونها به Wall Jack های تعبیه شده متصل بشن . در حالت اول چون امپ داخل اتاقه پس خود موزیسین یا خواننده میتونه والیوم صدا رو کم و زیاد کنه ... در مورد بخش دوم یعنی تفکیک صدا برای ناظر ضبط و موزیسینهای داخل اتاق این به امپ مربوط نمیشه و صدابردار از پشت کنسول این کار رو با روتینگ های اختصاصی برای ترک های موردنظر انجام میده ولی بره انجامش به امپ هدفون احتیاجه مگر اینکه همونطور که عرض کردم ماتریکس میکسر شما اجازه چنین مسیردهی رو به تنهایی بشما بده تازه با اون تعداد خروجی هدفون که بعید میدونم میکسری داشته باشه ... البته اگه بخواین بره افراد داخل اتاق سکوت تفکیکهای اختصاصی انجام بدین اونوقت به امپی با کانالهای ورودی مجزای بیشتر یا در غیر اینصورت به امپ بیشتر احتیاج دارین .

ضبط خوبی داشته باشین !

4/12/09
95
20
0
اصفهان
اگر فقط 2 خروجی هدفون نیاز داشته باشیم اشکالی داره از یک فیش یک به دو استفاده کنیم و دو تا هدفون مستقیم به یک خروجی متصل بشه بدون استفاده از درایو؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
گر فقط 2 خروجی هدفون نیاز داشته باشیم اشکالی داره از یک فیش یک به دو استفاده کنیم و دو تا هدفون مستقیم به یک خروجی متصل بشه بدون استفاده از درایو؟
با اين كار شما كيفيت صداي هدفون ها رو از دست ميدين و پاورشون كمتر ميشه
مدلهايي هستش كه دو تا خروجي براي هدفون دارن.

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
473
63
تهران
میشه یه مدل ارزون رو به من معرفی کنید خیلی سر این قضیه مشکل دارم

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
473
63
تهران
شما مي تونيد از مدل fast track ultra شركت maudio استفاده كنيد كه دو تا خروجي هدفون داره البته در مورد قيمتش بايد بگم كه يه مقداري زياد هست در ضمن مي تونيد اين تاپيك رو ببينيد:

https://www.persian-music.org/showthread.php?t=87
نه خوب اين خيلي گرونه تازه خيلي امكاناتم داره كه به درد من نميخوره

با اين كار شما كيفيت صداي هدفون ها رو از دست ميدين و پاورشون كمتر ميشه
مدلهايي هستش كه دو تا خروجي براي هدفون دارن.
من از اينا ميخوام

حالا 2 يا 4 تايي 70 تومن 80 تومن دانشجويي نظر بدين :smile (79):

15/12/10
2
0
0
تهران
من دنبال یک Headphone Amp هستم (برای اتصال یک Headphone 250 ohm به اون)، اما متاسفانه تا این لحظه نتونستم چیزی پیدا کنم. طرف حافظ و اونورها هم رفتم ولی ظاهرا کسی همچین چیزی به گوشش نخورده! ممکنه جایی رو معرفی کنید که بشه همچین چیزی رو تهیه کرد. ضمنا برای استفاده شخصی هست و کار خیلی خاصی نمی خوام باهاش بکنم.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
آمپ هدفون 250 اهمی به گوششون نخورده یا کلا آمپ هدفون؟
از چه هدفونی استفاده می کنید؟

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
بخاطر محدود بودن بازار به چند برند، مدلی رو پیدا نکردم البته مدلی مثل Presonus HP40 تو بازار هست و جوابگوی هدفونتون خواهد بود البته تا لول Volume متوسط،
اما برای شنیدن توان واقعی هدفونتون به آمپی بهتر نیاز دارید... شماره تماس دو تا فروشگاه رو براتون پیغام کردم ممکنه راه حلی داشته باشن.
صندوق پیغام خصوصیتون رو چک کنید.

2/11/10
44
2
8
ایران
دوستان ممنون میشم اگر یک Head Phone AMP با قیمت پایین و کیفیت مناسب معرفی کنید.
یا اگر Head Phone AMP با قیمت پایین نیست یک راه مناسب که به کارت صدا آسیب نزنه بفرمایید

2/11/10
44
2
8
ایران
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

---------------------------------------
دوست من نیازی به دادن پست های متوالی نیست

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: