Guitar Solo Contest|درخواست از همه دوستان

شروع موضوع توسط Dr.XJ ‏7/9/12 در انجمن گیتار

تاپیک Guitar Solo Contest|درخواست از همه دوستان تالار گیتار در persian-music.org.

1. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام به همگی عزیزان

چند وقت پیش با دیدن یه تبلیغی در یک مجله تخصصی گیتار که گفته بود یه مسابقه آزاد جهت ساختن گیتار سولو قراره برگزار کنه، مشتاق شدم که برای کسب تجربه هم که شده، شرکت کنم. آدمای زیادی از همه جای دنیا در این مسابقه شرکت کردن و تا الان که این مسابقه پایان یافته 388 گیتار سولو براش ثبت شده که در مرحله اول، این سولو ها باید با رای گیری بالا بیان. رای گیری هم از عموم انجام میشه و ما ها هستیم که باید به این سولو رای بدیم. و بین 388 سولو واقعا سخته بالا اومدن. پس به کمک همه شما شدیداً نیاز دارم.

هدف من برای شرکت، یادگیری و بهتر شدن بود به همراه کسب تجربه. جایزه آنچنانی این مسابقه نداره و اصلا برام مهم نیست( و شاید اصلا به این راحتیا نشه تو ایران دریافتش کرد). چیزی که برام مهمه اینه که نظرات رو در مورد سولویی که ساختم بشنوم. سولویی که من ساختم، حسی بود که نسبت به آهنگ داشتم و اصلا یه شاهکار اسمشو نمیذارم. حتی شاید نیم ساعت بیشتر برای ساختش وقت نذاشته باشم. ولی چیزی که الان برام خیلی مهمه، دوست دارم به عنوان یه گیتاریست ایرانی، از طرف دوستام ساپورت بشم. دوست دارم همه بیشتر بدونن که راک و متال و گیتار الکتریک تو ایران هم طرفدار داره و هستن کسانی که حرفه ای دنبال میکنن.

سرتون رو درد نمیارم. بزرگواری میکنید اگه با اکانت فیس‌بوکتون به سولوی من که لینکش پایین این پست هست رای بدید. پیشاپیش از همه عزیزان ممنون. شاید یک دقیقه هم طول نکشه. امیدوارم همیشه پشت هم باشیم و منم روزی بتونم لطف عزیزان رو جبران کنم. لطفاً اطلاع رسانی کنید که همه آگاه بشن.

از دوستان هرکسی که رای داد حتما حتما اینجا اعلام کنه. پیشاپیش متشکر

سایر توضیحات:

در حال حاضر که دارم این پست رو میزنم، سولوی من رتبه 60ام بین 388 سولو رو داره. امیدوارم با یاری دوستام این رتبه بهبود پیدا کنه.

دوستان با کلیک کردن روی دکمه کوچک Play کنار آواتار و بالای اسمم، میتونید آهنگ رو در مرورگر گوش کنید، کامنت های بقیه رو ببینید و لطف کنید و خودتون هم حتما روش کامنت بگذارید :)

بعضی وقت ها سایت هنگام Loading متوقف میشه و ادامه Load رو انجام نمیده. برای من که حداقل اینطوریه. در این صورت، سایت رو ببندید و مجدد بازش کنید تا نوشته Loading از بالای سایت حذف بشه و سایت کامل Load بشه.

برای رای دادن روی لینک بالا کلیک کنید، سمت راست صفحه روی گزینه Vote کلیک کنید. سپس با استفاده از Vote with Facebook که در صفحه جدید باز میشه، مثل سایر App های Facebook وارد شید و خیلی ساده همه چی انجام میشه. بعد از دادن رای موفق به من، گزینه Voted نوشته میشه و کنارش تیک سبز رنگ میخوره.

یه نکته خیلی خیلی مهم هم بگم. با چند نفر از ادمین های پیج های راک و متال فارسی در فیس‌بوک حرف زدم و ازشون درخواست کردم که این موضوع رو پوشش بدن. باور کنید هرکس دیگه ای از بچه ها شرکت میکرد، من همینطوری ازش پشتیبانی میکردم هیچ فرقی برام نداشت. اما هیچکدوم از ادمین ها جواب ندادن به جز یکی که اونم واقعا پشیمونم کرد!
    برگشتم اینجا از qLeph بزرگوار کسب اجازه کردم و با اینکه اصلا انتظار نداشتم، ولی جواب مثبت دادن و من هم تونستم این مطلب رو با شما اشتراک بذارم. امیدوارم که شما عزیزان هم این لطف رو بهم بکنید و به من رای بدید.

من حدوداً کمی بیشتر از یک سال قبل بود که میخواستم گیتار بگیرم، از بچه های اینجا کمک گرفتم و همه بی دریغ راهنماییم کردن و برای اولین بار یه گیتار الکتریک(Ibanez S570) گرفتم تو دستم. تو این یه سال فرصت نکردم کلاس برم و بصورت خود آموز هر وقت که فرصت داشتم سعی کردم تمرین کنم. امیدوارم لطف کنید، سولو رو گوش بدید، بهم رای بدید، و برام روی خود آهنگ در کنار بقیه کامنت بگذارید. خوشحال میشم نظر دوستان رو تو همین تاپیک هم بدونم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 9
  2. qLeph

qLeph عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +734 / 0 / -1
    من همین الان رأی دادم
    از بقیه بچه های تالار گیتار هم میخوام به این دوستمون رأی بدن
    بالاخره یه روزم ممکنه نوبت خودمون بشه :)

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. issah

issah عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    سولو رو دوست داشتم،منم رای دادم...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. santu

santu عضو سایت

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام mehrpouyaye عزیز.داش هم رای دادم سولو تو گوش کردم خوب بود.فقط ایرادش اینه که زیاد به سولو فکر نکردی اگه قبل از شرکتت یه همه برسی میکردی شاید موفق تر میشدی..به رفقای facebook هم گفتنم که بهت رای بدن.به هر حال واست ارزوی موفقیت میکنم.موفق باشی.

5. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    الان رتبتون 48 هست :d

6. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    واقعا یک دنیا ممنون از همگی دوستان. هی برمیگردم بالا و پست ها رو از اول میخونم تا پایین، و واقعا باورم نمیشه از این همه لطف دوستان. واقعا ممنون. /m\

7. redredstar

redredstar عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام داداش
    نسبت به اینکه 1 سال هست که کار میکنی و زیر نظر استادی کار نکردی اما سولو تمیزی از آب در آورده بودی
    میخواستم بهت رای بدم ولی نتونستم چون من اکانت فیس بوک ندارم
    ولی حالا اگه خیلی قضیه حیاتییه (even one vote counts) یه دعوت نامه به ایمیلم بفرست بیام عضوشم رای بدم

8. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوستان عزیز، این نظر سنجی تا 19 سپتامبر(11 روز دیگه) همچنان دایره. پس از اون هر موقع که برنده رو اعلام کردن، منم همینجا اعلام میکنم و سولوش رو میذارم تا همگی گوش کنیم.

سلام عزیز
    ممنونم واقعا لطف داری. حق باشماست. من کلاً از همچین چیزایی خبر نداشتم. تبلیغشو اتفاقی دیدم و تصمیم گرفتم شرکت کنم. Backing Track رو گرفتم. آهنگ رو یکی دو بار گوش دادم و بعد روی بکینگ ترک حسی که داشتم زدم و اونو ثبت کردم. خیلی خیلی اتفاقی و به قول معروف یهویی! شد. البته باز منظورم به اینه که، قبلش میدادم تا اساتید اینجا ایرادشو بگیرن و نظرشون رو بدن. وگرنه دوست نداشتم شبیه تقلب بشه. بعضی از بچه های اینجا خیلی حرفه ای هستن.
    یک دنیا ممنون از همه عزیزان.

من شانس برنده شدنم رو تقریبا محال میدونم، چون سولو های خیلی حرفه ای تری از سولوی من اونجا هست. ولی همینکه رفیقام، و بچه های اینجا انقدر لطف دارن و حال دادن و بزرگواری کردن یک دنیا برام ارزش داره. از همشون ممنونم این خودش یه جایزه ایه که خیلی برام ارزش داره. خدا شاهده که از ته دلم میگم

سلام
    قربانت ممنون.
    عزیز دعوت نامه برای چی؟ اگه منظورت فیس‌بوکه، نیاز به دعوت نامه نداره و میشه عضو شد. پیشاپیش ممنون

9. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    منم رای دادم، Solo زیبایی بود.
    امیدوارم موفق باشید...

10. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    انگار قسمت نیست از رده 40ام بالاتر بریم :smile (4):

11. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    UP :smile (70):

12. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    کمتر از 48 ساعت دیگه به پایان این مسابقه مونده و منتظریم برنده رو ببینیم :smile (8):

:smile (74):

13. thevoice

thevoice عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    منم رای دادم

14. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    لطف کردی :)
    امروز صبح 52بودم که شدم 50. :)

15. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    منم همون روز اول رای دادم عزیزم.

16. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    یک دنیا ممنون بابت تک تک رای ها :smile (2)::smile (70):

17. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با تشکر مجدد از همه عزیزان، رای گیری پایان یافت و ورودی من در این مسابقه، از بین 388 ورودی، رتبه 52ام رو به خودش اختصاص داد که از همه عزیزان تشکر میکنم چون بدون وجود شما همچین چیزی به حقیقت نمی پیوست. برنده سوم اکتبر مشخص خواهد شد :)

و تشکر ویژه از مدیریت سایت(علی الخصوص qLeph عزیز) که واقعا به من لطف داشتن.

18. Dr.XJ

Dr.XJ عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خوب بالاخره بعد از کمی تاخیر، برنده این مسابقه مشخص شد. شخصی به نام Oliver Mazurtshak برنده این مسابقه شد. من در موردش نظر نمیدم. اما سولوش رو میتونید از اینجا بگیرید و اگه مایل بودید نظرتون رو بگید. بازم ممنون از همه عزیزانی که به من رای دادن و در کل منو همراهی کردن.

19. santu

santu عضو سایت

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    dj xj عزیز.سلام.بازم جای خوشحالی داره.بهت تبریک میگم.انشال.. تو کارای بعدیت بتونی قدمای محکم تری برداری تا بتونی به امید خدا رتبه های بهتری بیاری.برات ارزوی موفقیت میکنم.

موفق باشی

20. *MATADOR*

*MATADOR* عضو سایت

امتیازات:
    +748 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نمیدونم چرا با شنیدنش یاد slash افتادم

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - Guitar Solo Contest|درخواست
  1. News Poster
    پاسخ ها: