پروژه تمرینی Free Song از فرهود

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,247
10,427
113
54
.
تالاری برای Jazz نداشتیم، ناچاراً اینجا توی کلاسیک شر کردم.

این البته پروژه نیست. بعضی وقتها همینطوری میشینم پشت کیبورد میزنم، هرچی که شد! یه آواز قدیمیِ جَز از امروز صبح تو مغزم اسکی میرفت، گفتم برسم خونه میزنم ببینم چی در میاد با رندیشنِ من. اورجینالش یه ملودی قدیمیِ جز ارکسترال هست که اسمش رو هم نمیدونم! ولی ملودیش از قدیم یادم مونده. (اینجا اسمشو همینطور نوشتم Free Song)

دوتا ساز بیشتر استفاده نکردم. پیانو، که تصمیم هم از قبل همین بود؛ و پیزیکاتوی دابل بیس، که بعداً به فکرم اومد اضافه کنم و اولین بار هست که برای یک کار جز استفاده میکنم. یه جورهایی تست زدن خودم بود توی این دابل بیس. کاملاً هم گوشی انجام دادم. کمی سخت بود ولی ظاهراً بدون مشکل دراومده. اگه یه قطعه ی Swing بود، راحت تر میشد براش پیزیکاتو زد. چون ریتمیک تر هست و بیشتر با تکرار فواصل نیم پرده بیسش در میاد.

مترونوم استفاده نکردم چون پرولاگش (تا اولِ دابل بیس) کاملاً تمپو آزاده. بعد از شروع بیس هم که رو ریتم میافته، دیگه همینطوری با مترونوم ذهنی پیش رفتم.

برای پیانو
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
استفاده کردم و دابل بیس رو از
گرفتم. همونطور که بودند استفاده کردم. هیچ کاری روی صداها انجام ندادم. بدون هیچ پراسس افکت، کاملاً خام خروجی گرفتم.

V-28778506-V_5.jpg

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,247
10,427
113
54
.
دوستان، من این قطعه رو پراسس و میکس کردم و ضمیمه کردم به این پست، میتونید بشنوید. (که البته میکسش چیز خاصی نبود، چون دوتا ساز بیشتر نیست).

اگر علاقه داشتید که شما هم میکس این کارو تجربه کنید، فایلهای wave پیانو و بیس رو با لینک زیر شر کردم، میتونید دانلود و روش کار کنید:

دوستانی که با کیوبیس کار میکنند، برای شما فایل cpr کیوبیس رو همینجا آپلود کردم، میتونید اون رو در کیوبیس خودتون ران کنید و همونجا میکس کنید. فقط دوتا لایبرریِ
و
رو حتماً باید داشته باشید. و یا اینکه از لایبری های دیگه برای این دوتا ساز جایگزین و استفاده کنید.

دوستان بعد از انجام میکس میتونند فایل خروجی خودشون رو همینجا آپلود کنند تا میکس اونها هم شنیده و بحث بشه.

فایل های ضمیمه