fast track pro vs presonus audio box usb

شروع موضوع توسط omidan ‏26/1/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک fast track pro vs presonus audio box usb تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. omidan

omidan عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    سلام دوستان حقیقتا چند وقته گیج شدم پیش هر کی مییشینم یه چیزی میگه یکی میگه fast track حرف نداره یکی میگه نون تبلیغاتشو میخوره در کل دوگانه شدم حالا میخوام با توجه به سواد بالای دوستان بدونم کدومیک ازین دو کارت بهترن presonus audio box usb یا m-audio fast track pro در ضمن من میخوام یه rode nt1 هم بگیرم ایا اصلا فرقی میکنه که کارت صدام چی باشه تا با rode همخونی داشته ؟خواهشا اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید

2. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    فست ترک با توجه به مقایسه ی تصویری که انجام دادم!!! و خودم دارم!!! خیلی بهتره!!! چون ورودی و خروجیهاش اصلا قابل مقایسه با پرسونوس نیست!!! حالا کیفیت و ایناشو نمی دونم!!! من فست ترک دارم!!! راضیم!! بیشتر دوستانی که تو سایت هستن هم از این ساند کارت بد نمی گن!!! در کل خوبه!!! برو سراغش!!!

واسه میکروفن هم من میگم یه کم صبر کن مدل ان تی 2 رو بگیر!! یا تو این رنج برو سراغ مدل یا برند دیگه!!!!

در نهایت خیر فرقی نداره چه مایکی رو به چه کارت صدایی بزنی!!! اغلب تست شدن و خوب جواب می دن!!!!

3. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    fast track pro خروجی و ورودیهای خوبی داره اما! پاور خوبی نداره یعنی باید ولم gain تا آخر باز کنی این بزرگترین مشکلیه که این کارت صدا داره
    با تبلیغات این کارت رو بزرگ کردن ما ایرانی ها همیشه گوله تبلیغات رو میخوریم!
    اگه ورودی وخروجی زیاد براتون ملاک نیست بگید تا یه کارت خوب و قوی بهتون معرفی کنم

4. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ببخشید!!! چرا گین رو تا ته باز میکنید!!! تا حدی باز کنید که دیستورت نشه!!!! بعد موقع میکس کامپرس کنید!!!

5. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,488 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    presonus در رده کمپانی های high end حساب میشه و محصولاتش کیفیت ساخت بسیار بالایی دارن اگر به تعداد ورودی و خروجی های fast track pro نیاز ندارید presonus audio box usb رو به دلیل کیفیت بالا و pre amp خوبی که داره پیشنهاد می کنم

6. Mobin Taffakh

Mobin Taffakh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +90 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    100% با لايت عزيز موافق هستم محصولات PreSonus در كلاس خيلي بالاتري نسبت به محصولات فانتزي M-Audio قرار دارند !!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    'گین باید در وست قرار بگیره حالا شما گین این کارت رو در وست قرار بده و رکورد کن میبینی که کار با لول بسیار کم رکورد شده وباید با یه ليميتر به اون پاور بدی
    این یکی از مشکلاتی که این کارت داره!

8. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من focusrite رو پیشنهاد می کنم از نظر گرمی صدا پاور قوی بدنه ضد ضربه وخراش

بارگذاری...