fast track pro چرا نمیشه رو حالت 96 گذاشتش

• شروع کننده موضوع pibi
  • تاریخ شروع
2/2/10
22
0
0
سلام

میخاستم بدونم چه جوری میشه از رو حالت 41 sample rate حالت 96 KB گذاشت . لطفا اگه میشه مسیر رو به طوره کامل بگین . چون تو پاین رو تکسبار هم سمپل ریت و هم لتنسی قفله و حرکت نمیکنه.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اگه منوی کارت قفله ممکنه که کارت کاملا برای سیستم شناسایی نشده باشه.
اگه مشکلتون حل نشد اونو دوباره نصب کنید.

2/2/10
22
0
0
با تشکر از شما.ای کاشت میشد عکس هار بزارم تا ببینید .وقتی تو منوش روی out put 1&2 و out put 3&4و balanced input 1 کلیک هستش از اون 5 تا گزینه سمپل رت تا 48 میاد و 88 و 96 قفله و سیستم راحت کار میکنه ام وقتی فقط روی out put 1&2 کلیک هستش میشه سمپل رت رو تا 96 بالا برد و دیگه قفل نیست اما سیستم نمیتون mp3و wav رو بخونه و پیغامهencountered has problemwhile playing file رو میده و ادوب ادیشن و سونار هم نمی تونن ضبط کنن.اما سونار و اف ال کارمثل قبل کار میکنن. ویندوز من سون هستش ایا به اون ربط داره؟ در ضمن ایا سمپل رت بالا رو کیفیت ضبط و اهنگ تاصیر داره؟
ممنون

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
ویندوز من سون هستش ایا به اون ربط داره؟
احتمال داره كه از ويندوز باشه چون فك كنم درايور خوبي هنوز بيرون نيومده
پيشنهاد من اينه كه xp نصب كني شايد اون مشكل نويزتم حل شد( پارازیت در c3)

اينجا رو هم دنبال كني بد نيست
https://www.persian-music.org/showthread.php?t=2941

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
بله مشكل از ويندوز هست . شما بايد درايور كارت صوتي مختص ويندوز 7 رو از سايت سازنده دانلود و نصب كنيد . مشكلتون حل ميشه .. :smile (75):

4/3/10
21
0
0
تهران
با تشکر از شما.ای کاشت میشد عکس هار بزارم تا ببینید .وقتی تو منوش روی out put 1&2 و out put 3&4و balanced input 1 کلیک هستش از اون 5 تا گزینه سمپل رت تا 48 میاد و 88 و 96 قفله و سیستم راحت کار میکنه ام وقتی فقط روی out put 1&2 کلیک هستش میشه سمپل رت رو تا 96 بالا برد و دیگه قفل نیست اما سیستم نمیتون
ممنون
با سلام و درود به دوست خودم

اول اینو بدون win7 سازگاری کامل با درایور های win xp داره.امکان داره مشکل از ویندوز باشه ولی درصورتی که خود ویندوز خراب باشه.پس مشکل از استفاده ویندوز 7 نیست.شما میتونید هر درایوری از ویندوز xp رو برروی 7 نصب کنید

به نظر من چون fast track به صورت plug & play هم میتونه روی ویندوز 7 نصب بشه شما هم نصب کاملی از درایور رو انجام ندادی و کارت صدا بطور موقت فعال هست.

اگر مشکلتون با نصب دوباره درایور مرتفع نشد مشکل میتونه از ضعف سیستم یعنی رم پایین یا cpu پایین باشه و حتی از power case.
چون کارت صداهای usb و 1394 برق زیادی لازم دارن

موفق باشید

2/2/10
22
0
0
من رو ویندوز اکس پی هم ازمایش کردم ولی بازم نمیده .در ضمن درایوره وینوز سون خودم که 64 بیتی رو هم از خوده سایته maudio که حدودا هفت مگه از همون اول دانلود و نصب کرده بودم. سوال بعدی من اینه که بینه اهنگای که من قبلا با انبورد بود اکسپورد کردم و حالا دوباره با fast track اکسپورد کردم هیچ فرقی نه دیدم نه حس کردم حتی با هندزفری گوشی هم هیچ تغیره کوچکیم حس نکردم....ایا کارته صدا به این گرونی رو اهنگ هیچ تاثیری نداره؟

4/12/09
95
20
0
اصفهان
دوستان ازیو رو در فست ترک نمیتونم تغییر بدم.هر عددی انتخاب میکنم وقتی ok میکنم دوباره میشه 256.
مشکل چی میتونه باشه؟

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
دوستان ازیو رو در فست ترک نمیتونم تغییر بدم.هر عددی انتخاب میکنم وقتی ok میکنم دوباره میشه 256.
مشکل چی میتونه باشه؟
برای تغییر بافر ازیو نباید هیچ برنامه آهنگسازیتون باز باشه.اگر در حین اجرای نرم افزار بخواهید بافر را تغییر بدید امکان پذیر نیست.

ART

هنرمند
28/11/09
235
15
18
تهران
www.sedabardar.com
دوست گرامي به cpu و ram ربطي نداره.ولي مطمعنم كه اين مشكل نرم افزاريه. يه بارم به پيشنهاد ما برو ببين چي ميشه!
احتمالش زياده كه با 7 نتونه به درستي كار كنه.از طرفي هم احتمال داره فايل روي cd نصبتون مشكل داشته باشه يا مشكلي پيدا كرده باشه!!.درايور xp 32bitرو هم دانلود كن ببين چي ميشه

4/12/09
95
20
0
اصفهان
هیچ برنامه ای باز نیست.ولی نمیشه.روی 256 هست و وقتی اون رو تغییر میدم وok میکنم همون 256 میشه!!!

4/3/10
21
0
0
تهران
کارکرد خوب کارت صدا هم به cpu ربط داره و هم ram

سیستم مورد نیاز برای fast track pro
Minimum System Requirements for fast track pro

Pentium 3 – 500 MHz ,higher speed CPU may be necessary for laptops
256MB RAM
DirectX 9.0c
Windows XP SP2