fast track mkII یا audio buddy؟

شروع موضوع توسط sina_html ‏23/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک fast track mkII یا audio buddy؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sina_html

sina_html عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام. من قبلا در بخش ضبط صدا مشکلم رو مطرح کردم ولی جوابی دریافت نکردم.
    نیاز اصلی من ضبط صدا هست برای دوبله و تهیه فیلمهای آموزشی، در حال حاضر یه کارت صدای
    creative audigy 2zs دارم و میدونم در حد کارتهای آماتور هم نیست ولی خوب لینک مشخصاتشو میزارم اگه فرصت داشتید نگاه کنید. AISO 2 رو پشتیبانی میکنه. به هر حال از کارت آنبورد بهتره.
    Creative Worldwide Support
    اگر لینک رو سر زدید برید به قسمت product information و technical specifications
    یه میک داینامیک بی نامو نشان 25 تومانی هم دارم که خب مشکل لول پایین داره با این کارت.

سوالم اینه که بدون در نظر گرفتن میکرفن، آیا به نظرتون fast track mkII بگیرم بهتره یا audio buddy (پری آمپ) با همین کارت صدایی که دارم؟ میدونم شرایطی نیست که بشه دقیق نظر داد اما ممنون میشم حدستون رو هم بگید. یا اینکه اصلا یه میک USB بگیرمو خلاص. در واقع میخوام با کمترین هزینه بهترین کیفیت ممکن رو داشته باشم.
    با تشکر :)

2. sina_html

sina_html عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان یعنی سوالم اینقدر بی راه و بی ربطه که هیشکی یه نیم نگاهی هم به ما نمیندازه ؟

3. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    سينا جان من mkii رو اطلاعات محدودي ازش دارم. سمپل ريت و بيت ريتش قابل قبول و كار راه اندازه. قدرت پري امپش رو براي يك كار حرفه اي سخت بشه تاييد كرد با توجه به مشخصاتش. اما Audigy 2 zs خودم قبلا داشتم و اونموقع با ميكروفون شور دايناميكي كه داشتم انتظاراتم رو جوابگو بود. كار دوبله اگرچه شايد به حساسيت وكال نباشه. اما نميشه كيفيت قابل قبول و استاندارد رو براش ناديده گرفت.

توصيه من به شما:

1. سقف بودجه رو بفرماييد تا دوستان آگاه تر از من بهتر راهنمايي كنند.
    2.اطلاعات چنداني در مورد ميكروفونهاي usb ندارم. اما كمتر ديدم توصيه بشن. ولي با توجه به مورد مصرف شما شايد انتخاب بدي نباشه ... كه اين رو بايد مشاوره دقيق بگيريد. توصيه خود من يك ميكروفون كاندانسر مناسب با پورت XLR هست كه طبعا به كريتيو شما نميخوره و همونطور كه گفتيد با پري امپ اين مشكل قابل حله.

3. اگر گزينه ها همونها هستند كه گفتيد احتمالا fasttrack رو انتخاب مي كردم(همونطور كه خواستيد بيشتر حدس بود تا با آگاهي).

اميدوارم دوستان مطلع كمك بيشتري بكنند.

4. sina_html

sina_html عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام. از جوابتون خیلی ممنون. کم کم داشتم نا امید میشدم. با توجه به اینکه اشاره کردید خودتونم قبلا Audigy 2 داشتین، منم فکر میکنم بد نباشه فعلا با یه پری امپ کارمو شروع کنم تا بعد اگر انتظاراتم بالاتر رفت به فکر وسایل حرفه ای تر باشم. در مورد بودجه هم با این وضع قیمت های فعلی کمی مشکله.اگه بخوام در حد 100 تومان فعلا هزینه بکنم که دو سه مدل پری امپ از برینجر و ام اودیو تو این رنج بیشتر نیست و انتخاب چندانی فکر نمیکنم داشته باشم. شایدم صبر کردم و معجزه ای شد و قیمتها کمی پایین اومد. نمیخوام بیشتر از 200 هزینه کنم. متاسفانه مشکل من، نداشتن هیچگونه تجربه با این تجهیزات هست. اگر میشد جایی برم تست کنم حداقل میدونستم چه انتظاری باید داشته باشم. بازم از راهنماییتون ممنونم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...