Export گرفتن در cubase 5

شروع موضوع توسط kamii ‏17/11/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک Export گرفتن در cubase 5 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و خسته نباشيد ....
    من تازه كار هستم و جديدا
    نرم افزار cubase رو خريداري كردم و مدتي هست كه دارام آموزش مقدماتيشو مي بينم به يه مشكل خوردم آهنگ هاي كه درست ميكنم نمي تونم Exportشون بكنم اختار ميده...
    (( the left and right locators must be set ))
    ممنون مي شم كمكم كنيد و چند تا سوال ديگه هم دارم
    1)اين نرم افزار قابليت موزيك سازي هم داره ؟؟؟؟؟
    2)اين اصطلاحات نمي دونم چيه اگه مي شه توضيح بدين بهم ...
    omnis phave
    nexus
    hypersonic
    stylus rmx
    persian loop
    trilian

2. venus-aseman

venus-aseman عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    سلام
    براي اكسپورت بايد در اون بالاي خط ميزانها مشخص كنيد كه تا كجا ميخواين موسيقيتون اكسپورت بشه مثلا اون خط رو تا اخر بكشيد
    و كل پروژه رو انتخاب كنيد حالا در بخش اكسپورت فرمت wave رو انتخاب كنيد. و كار رو اكسپورت كنيد...

3. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    1 - خب بله ، این نرم افزار کلا برای تولید موسیقی هست . دقیقا منظورتون چیه ؟
    2 - این ها نام پلاگین (vsti) های مختلفی هستن که تو ساخت موسیقی کاربرد دارن . در موردشون مطلب زیاد هست تو سایت .

4. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منظورم اينه كه بدون سخت افزار ها و موسقي ها ميشه با خود نرم افزار تا يه حدي موزيك بسازي ؟؟؟؟ خوب من تازه كارم ببخشيدا ميشه بگين پلاگين vsti چيه ؟؟؟؟؟

-------------

من به موزيك و موزيك سازي خيلي علاقه دارم و دارم كار مي كنم و هنوز نرم افزار هاشو خريدم Adobe Audition 3.0 رو كار كردم و حالا كيوبيس رو دارم كار مي كنم ... تا حالا 4تا ترانه ساختم با گيتارو آكورد هاشو در آوردم.ميخوام حالا با استفاده از نرم آفزار ها بهش باس و موزيك بدم بايد چه امكاناتي داشته باشم ... ببينيد من تو شهرستانمون اولين كسي هستم كه دارم اين اقدامو مي كنم و امكانات خيلي خيلي كمه ... خوب مي خوام كم كم برم جلو چكار بايد بكنم؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/11/10
  5. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بله میشه ! تموم این اهنگ هایی که شما میشنوید رو با همین نرم افزار ها میسازن .
    سخت افزار ها توی مرحله ضبط صدا و همچنین میکس آهنگ اهمیت پیدا میکنن .

در مورد vsti اینجا توضیح داده شده : https://www.persian-music.org/showthread.php/1596-فرق-vst-و-vsti-چیه؟-بیشتر-بدانیم

6. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ازكدوم قسمتش ميشه روي صدا موزيك بزاري؟؟؟؟؟

7. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیزم.
    بحثی که شما دنبالش هستید موضوعی نیستش که بشه در یک تاپیک در موردش بحث کرد.
    شما اول موسیقی رو با همون گیتارتون بسازید و بعدا باید اون رو تنظیم کنید.که خودش یه بحث مفصل داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. moharo

moharo عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام و خوش آمد گویی خدمت دوست عزیز kamii
    خدمت شما عرض کنم اگه یک گشتی توی سایت بزنید بدونه عجله کردن میتونید به اکثر [HIGHLIGHT]سوالهای پایه ایی [/HIGHLIGHT]خود برسید مخصوصا در مورد برنامه های آهنگ سازی . خود من وقتی دنبال یک چشمه میگشتم تا از لحاظ یادگیریه موسیقی و تکنولوژی های اون سیراب بشم تا اینکه این سعادت را پیدا کردم و وارد سایت پرشین سینگرز شدم هیچ چیز هیچ چیز نه نتها راجب برنامه ها بلکه راجب موسیقی نمیدونستم ولی اطلاعات امروز من تا وقتی تازه وارده سایت شده بودم خیلی زیاد شده و این را مدیون این سایت و اعضای نازنینش هستم البته الان هم زیاد نمیدونم ولی در حال یاد گیری هستم ...
    شما هم خداراشکر موسیقی را میشناسی با خونسردی بیشتر سعی کن تمام مطالب سایت را بخونی بهت قول میدم اکثر سوالهای اولیه و پایه ایی را جوابش را دریافت میکنی و بعد میای سوالهای تخصصیتون را مطرح میکنید .
    البته این نظر من بود . بهر حال آرزوی موفقیت براتون میکنم
    ارادتمند محمد

این لینک مربوط به کیوبیس هست :
    https://www.persian-music.org/forumdisplay.php/35-??????-Cubase
    این هم لینک مربوط به گفتگوی عمومی در مورد اهنگسازی :
    https://www.persian-music.org/forumdisplay.php/109-??????-?????-??????-????????

9. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    درود بر شما
    ورودتون رو خوش آمد می گم و پیشنهاد می کنم یه چند روزی رو بشینید و توی سایت بگردید. انقد چیز هست که فکر کنم 90 درصد جواباتون رو می گیرید.
    اینجا سعی می کنم به صورت کلی براتون توضیح بدم که فضای کلی کار با کیوبیس براتون روشن بشه... جزییات رو توی سایت بگردید . از شیر مرغ تا جون ادمیزاد پیدا می کنید.

ببینید

کیوبیس یه نرم افزار مادره. یه سری نرم افزارهای کوچیک و ساده هم داره تا شما بتونید یه سری کارها رو باهاش انجام بدید. مثلا می تونید ریتم درامز بسازید. از صداهای سینتی سایزر (یا همون صداهایی که توی ارگ ها یافت می شه ) استفاده کنید و لایه های مختلف آهنگتون رو بچینید.

بعد فضایی رو در اختیارتون قرار می ده تا صداهاتون رو ضبط کنید. (توی قسمت record فروم می تونید مطلب پیدا کنید). حالا هر صدایی. گیتار... خواننده. ویلون و هر چیز دیگه ای.

حالا این نرم افزار مادر یه سری بچه مچه هم داره که بهش می گن plug ins... شامل vst و effect و....

vst ها انواع صداها رو شامل میشه... از صدای گیتار بیس و ویولن و شیپور گرفته تا صداهای دیجیتال و انتزاعی و درامز و پرکاشن و ضرب و تمبک و وووووووووووو

حالا وظیفه ی شما اینه که اول این نرم افزار مادر رو بشناسید و تمام سوراخ سمبه هاشو پیدا کنید.... (مثلا همون مثال export که مشکل داشتید با یه cntrl+p ساده کارتون راه می افتاد)

بعد که به نرم افزار مادر تسلط پیدا کردید باید vst ها رو بشناسید... ( همه ی اینایی که می گم تو سایت هست) (بگرد بخون) باید بدونید کدوم vst برای چه کاری به درد می خوره... (به عنون مثال Vst hypersonic )که گفتید خودش به تنهایی یه دنیاییه و بانک صدای بسیار خوبی داره و فکر کنم برای شروع همین یه وی اس تی رو هم داشته باشید کافیه.

بعد که وی اس تی ها رو شناختید می تونید آهنگتون رو بسازید و از اونا استفاده کنید تا موزیکتون رنگ بگیره...

بعد از ساخت موزیک یه سری افکت گذاری و روتوش و جمع بندی و ریزه کاری و خورده کاری و فوت و فن و گرد گیری و و و و و تا سرانجام کار رو به سرانجام برسونید.

حالا برای اینکه از هول حلیم نیافتید توی دیگ از خود نرم افزار کیوبیس شروع کنید و همه چیشو کشف کنید. لینکش هم دوستان تقدیم کردن.

یا علی

10. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    واقعا ممنونم .من ديشب تمام قسمت هاي كيوبيس رو از سايت گرفتم و ((( آموزش آهنگسازی و ضبط در Cubase)))من تمام فصل هاشو گرفتم ولي فصل اولشو پيدا نكردم مي شه واسم بزارينش؟؟؟؟

11. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    اين تاپيك به بيراهه رفته . از مدير محترم درخواست دارم پست هاي نامربوط رو پاك كنن.

اكسپورت گرفتن يكي از كسل كننده ترين بخش هاي فرايند آهنگسازيه.

در كيوبيس 5 .روشي كه من كار مي كنم اينه كه تك تك ترك ها رو سولو مي كنم و يكي اكسپورت مي كنم. حالا مي خوام بدونم راه حلي هست كه به برنامه دستور بدم خودش ترك ها رو يكي اكسپورت بگيره؟ چيز اتوماتيك شده اي وجود داره؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. اکسپورت گرفتن در کیوبیس

,
  2. اموزی اکسپورت گرفتن در کیوبیس