1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

eris e5 یا rokit 5؟ >< komplete audio 6 یا 22 vsl؟

شروع موضوع توسط hsj_ali ‏5/7/14 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک eris e5 یا rokit 5؟ >< komplete audio 6 یا 22 vsl؟ تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. hsj_ali

hsj_ali عضو سایت

شغل :
    electronic engineer
    امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام خدمت همه اساتید و دوستای گلم.
    برای کار آهنگسازی نرم افزاری توی خونه میخوام یه سری تجهیزات بگیرم البته ورودی میکروفون و گیتار و.. برام الزامی نداره.
    توی این هفته تصمیم دارم يه جفت اسپیکر مانیتور ۵ اینچ و یک کارت صدا بخرم. البته خیلی تحقیق کردم و از اساتید کمک گرفتم.

نتیجه شد این انتخاب ها که در موردش نظر شما دوستان رو میخوام بدونم:
    مانیتور: ۱.rokit 5
    ۲. Eris e5
    کارت صدا:
    ۱. Native instruments audio 6
    ۲. Presonus 22vsl

2. amirezattt

amirezattt عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    خب قطعا Krk r5 بههتره .

3. Dr.Noise

Dr.Noise هنرمند عضو سایت

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,573 / 2 / -1
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    سبک موسیقی کاری شما چی هست ؟؟ ابعاد اتاقتون چقدره ؟؟ آیا اتاقتون رو آکوستیک کردین ؟؟
    در مورد مانیتور ، خوب اگر کمی مباحث فروم رو میخوندید ، متوجه می شدید که مانیتورهای KrK بازدهی خوبی نداشتن و اکثر یوزرها ، خیلی راضی نیستن متاسفانه !!!
    اگر من قصد خرید داشتم از بین این دوتا مانیتور ، قطعا Presonus Eris 5 رو انتخاب میکردم !! هر چند که 5 اینچ به تنهایی پاسخگوی شما برای میکس و مستر نخواهد بود !! مگه اینکه ابعاد اتاقتون کوچیک باشه ...
    در مورد کارت صدا هم ، چند وقت پیش در یکی از تاپیک ها خوندم که ، آقای محبی عزیز و آقای علی اخوان عزیز ، داشتن در مورد اسن کارت ح رف میزدن . جناب محبی برای شاگرداشون تهیه کرده بودن و اعلام رضایت کردن ، اما جناب اخوان فرمودن که کلی از باگ هاش هنوز گرفته نشده و کاربران این کارت صدا ، در فروم های خارجی اصلا راضی نیستن !!!
    اما پریسنوس قطعا انتخاب بهتری خواهد بود . چرا که بسیاری از کاربران این کارت ، ازش راضی هستن و تا الان هم چند تا از دوستانم تهیه کردن ، خیلی راضی بودن !!!
    در بین انتخاب های شما در این رنج قیمت ، جای کارت Tc konnekt 6 خالی بود !! در این رنج قیمت ، بهترین انتخاب به نظر من konnekt 6 خواهد بود . با یک کارت فایروایر قیمت نزدیک به native میشه و بسیار عالی هستش . من خودم به مدت چند سالذیوزر این کارت بودم و بسیار بسیار راضی بودم ...
    انتخاب با شماست . گزینه های من :
    Presonus Eris 5
    Tc Konnekt 6
    Presonus 22vsl
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...