eris e5 یا rokit 5؟ >< komplete audio 6 یا 22 vsl؟

شروع موضوع توسط hsj_ali ‏5/7/14 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک eris e5 یا rokit 5؟ >< komplete audio 6 یا 22 vsl؟ تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. hsj_ali

hsj_ali عضو سایت

شغل :
    electronic engineer
    امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام خدمت همه اساتید و دوستای گلم.
    برای کار آهنگسازی نرم افزاری توی خونه میخوام یه سری تجهیزات بگیرم البته ورودی میکروفون و گیتار و.. برام الزامی نداره.
    توی این هفته تصمیم دارم يه جفت اسپیکر مانیتور ۵ اینچ و یک کارت صدا بخرم. البته خیلی تحقیق کردم و از اساتید کمک گرفتم.

نتیجه شد این انتخاب ها که در موردش نظر شما دوستان رو میخوام بدونم:
    مانیتور: ۱.rokit 5
    ۲. Eris e5
    کارت صدا:
    ۱. Native instruments audio 6
    ۲. Presonus 22vsl

2. amirezattt

amirezattt عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    خب قطعا Krk r5 بههتره .

3. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    سبک موسیقی کاری شما چی هست ؟؟ ابعاد اتاقتون چقدره ؟؟ آیا اتاقتون رو آکوستیک کردین ؟؟
    در مورد مانیتور ، خوب اگر کمی مباحث فروم رو میخوندید ، متوجه می شدید که مانیتورهای KrK بازدهی خوبی نداشتن و اکثر یوزرها ، خیلی راضی نیستن متاسفانه !!!
    اگر من قصد خرید داشتم از بین این دوتا مانیتور ، قطعا Presonus Eris 5 رو انتخاب میکردم !! هر چند که 5 اینچ به تنهایی پاسخگوی شما برای میکس و مستر نخواهد بود !! مگه اینکه ابعاد اتاقتون کوچیک باشه ...
    در مورد کارت صدا هم ، چند وقت پیش در یکی از تاپیک ها خوندم که ، آقای محبی عزیز و آقای علی اخوان عزیز ، داشتن در مورد اسن کارت ح رف میزدن . جناب محبی برای شاگرداشون تهیه کرده بودن و اعلام رضایت کردن ، اما جناب اخوان فرمودن که کلی از باگ هاش هنوز گرفته نشده و کاربران این کارت صدا ، در فروم های خارجی اصلا راضی نیستن !!!
    اما پریسنوس قطعا انتخاب بهتری خواهد بود . چرا که بسیاری از کاربران این کارت ، ازش راضی هستن و تا الان هم چند تا از دوستانم تهیه کردن ، خیلی راضی بودن !!!
    در بین انتخاب های شما در این رنج قیمت ، جای کارت Tc konnekt 6 خالی بود !! در این رنج قیمت ، بهترین انتخاب به نظر من konnekt 6 خواهد بود . با یک کارت فایروایر قیمت نزدیک به native میشه و بسیار عالی هستش . من خودم به مدت چند سالذیوزر این کارت بودم و بسیار بسیار راضی بودم ...
    انتخاب با شماست . گزینه های من :
    Presonus Eris 5
    Tc Konnekt 6
    Presonus 22vsl
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...