پروژه آهنگسازی Dramatic Music (Epic Music)_ Orchestral_ Dj Unk

شروع موضوع توسط dj unk ‏29/1/14 در انجمن Classical

تاپیک Dramatic Music (Epic Music)_ Orchestral_ Dj Unk تالار Classical در persian-music.org.

1. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام خدمت اساتید و هنرمندان . این یکی دیگه از کارای ارکسترال که تو این مدت کار کردم . این کار رو به عنوان نمونه کار به یکی از شرکت های بازی سازی معرفی کردم و خوشبختانه اون ها پسندیدن. حالا این کار رو گذاشتم این جا تا اساتید نظرات فنی رو در مورد کار بدن . مسترش مثل همیشه مشکل داره و به دلیل امکانات ضعیف برای مستر نتونستم مستر رو عالی انجام بدم . ولی در مورد فضا سازی و ساز های مورد استفاده و روند موسیقی و کلا جنبه های فنی میکس نظرات شما میتونه تو کارای بعدی به من کمک کنه .
    VST= Project Sam Simphobia 1&2 - Spitfire Sable Strings Vol-HeavyoCity Evolv & Damage - La Scoring Strings - Sylenth 1 - East West Symphonic Orchestra Gold
    Plugins=FL Studio Plugins - ایزوتوپ اوزون 5
    Daw=Fl Studio 11
    لینک دانلود
    Epic Song By Dj Unk

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  2. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    وسط اهنگ خوب بود/
    ساختار درام کوبنده توی این سبک چطوری؟
    من خودم میسازم همچین درام کوبنده اما یا به خاطر میکس هست که جالب نمیشه یه ضعف در ساختشه
    میشه بیشتر در مورد ساخت درام راهنمایی کنین؟

3. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason

تشکر که زمان گذاشتی کارو گوش دادی .
    در رابطه با ساختار سکشن کوبه ای نمیشه قالب مشخصی رو بیان کرد . چرا که وقتی داری برای یه فیلم یا هر سناریویی موسیقی مینویسی با توجه به حال و هوای کار و فضای موسیقی کوبه ای هارو انتخاب میکنی . توی شکل گیری یک سمفونی توسط اهنگسازی که موسیقی رو نوشته ممکنه چندین نوع کوبه ای تست و ازمایش بشه و یا حتی ترکیب چند نوع کوبه ای با هم یا همون layer نرم افزار صدا های جدید و مرتبط به اون فضا تولید بشه . توی فضای مجازی هم خوشبختانه با پیشرفت چشمگیری رو به رو هستیم . تعداد زیادی سمپل لایبرری اومده که انواع و اقسام کوبه ای ها - پرکاشن هاو ... رو تو خودشون جا دادن و اهنگساز باید بتونه اون صدای مورد نظرشو که مرتبط باشه با فضای موسیقی انتخاب کنه یا بسازه . و نکته ی مهم اینه که توی سبک ارکسترا چون از ساز های زیادی استفاده میشه نیاز به کنترل دقیق و میکس خوب هست . مثلا تو یه موسیقی حماسی سازهای زیادی مورد استفاده قرار میگرن اعم از استرینگ ها تو رنج های فرکانسی مختلف با داینامیک های متفاوت . ساز های بادی اعم از Brass ها Horn ها و خیلی و خیلی دیگه از ساز های بادی . سکشن کوبه ای که بسیار متنوع هست تسلط داشتن به کنترل فرکانس ها و داشتن علم بالای میکس میتونه خیلی کمک کنه به اهنگساز توی انتخاب صدا های مورد نظرش و ترکیب اون ها وساخت صدا ها و فضا های جدید و متفاوت .

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  4. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    فضا سازیت واقعا خوب بود ، انرژی داشت ، سینمایی بود ، پویا بود ... خیلی عالی و زیبااااا :greedy:

فقط ساختن این جور قطعه ها خیلی تکراری میشه دیگه :) میدونی کلا این حالت بیشتر برای پر کردن فضاهای خالیه نه تم اصلی :-؟ این برای تم اصلی یه کم محو و کم رنگه ... بهش نمیاد آهنگ اصلی مثلا یه فیلم یا یه بازی باشه ... چون خیلی منحصر به فرد نیست...

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  5. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    خیلی ممنون که وقت گذاشتی .
    در رابطه با main theme یا همون تم اصلی که فرمودید میشه بفرمایید که برای ساخت تم اصلی برای یه البوم موسیقی متن فیلم یا بازی چه معیار هایی رو باید در نظر داشت تا طبق فرموده ی شما خاص باشه و تو ذهن شنونده بمونه و هر جا به گوشش خورد بگه این موسیقیه فلان فیلم یا بازیه . چه جوری باید تم اصلی رو به وجود اورد ؟ چه ملاک هایی رو باید در نظر داشت . ایا فقط مانور روی ملودی مهمه ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    من که خودم اونقد تجربه و دانشش رو ندارم که بتونم دقیقا راهنمایی کنم کسی رو، دوست من :) ولی فک میکنم همین که ملودی یا یه صدای منحصر بفرد (مث اون سکشن معروف تم اصلی Batman Begins از زیمر که تا یه ثانیه ی اول ریتمش با اون پرکاشن الکترونیکیش شروع میشه میفهمی چه فیلمیه!) داشته باشه که جذاب و تو ذهن برو هم باشه ، بنظرم این حداقل چیزیه که لازمه داشته باشه ...

7. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    البته منظورم این نبود که کار شما جذاب نیست ها... یکی از بهترین هایی بود که تاحالا از بچه های سایت شنیدم :) کارت خیلی تمیز و روان بود

اون تیکه از main theme بتمن هم که منظورم بود اینه که اینجا اتچ کردم ... همه شنیدیم ولی حیفم اومد نذارمش ، چند ثانیه از ریتم اولشه که بنظر من در کمال سادگی کاملا منحصر بفرده بخاطر جنس صدا و افکت هایی که روش گذاشته

فایل های ضمیمه:

8. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    نظر لطفته مسعود خان . باهات موافقم . این موسیقی بتمن و کلا کارای استاد زیمر مثل man of steel و یا Inception و خیلی کارای دیگش فوق العاده هستن.

9. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    کار قشنگی بود.ریتم کوبه ای هاشو دوسداشتم.ای کاش رویه زمینه ی هارمونیکی که داشت و هی تکرار میشد وحالت کرشندو به خودش گرفته بود یه خط ملودیک میزاشتی که هم از یکنواختی دربیاد هم بیشتر خودشو نشون بده.در کل خوب بود.:)

10. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    سایر عزیزان نظری ندارن ؟ خوشحال میشم از نقطه نظرات اساتید بهره مند بشم .

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - Dramatic Music (Epic
  1. dj unk
    پاسخ ها:
    8
    نمایش ها:
    427
  2. hamid_pe2
    پاسخ ها:
    25
    نمایش ها:
    634