Daily Feelings-یه کار بی کلام از من

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
سلام بر همه دوستان انجمن!
این کار رو به عنوان کاری که آنچنان پریست استفاده نکردم توش و همه صدا های اون به جز افکت روشن شدن ماشین که از hypersonic استفاده شده بقیه صدا ها صدا های اف ال هست!
لازم به ذکر که رو مستر این کار زیاد وقت نذاشتم و این کار تقریبا میشه گفت کاریه که یه روزه ساختم!
امیدوارم که خوشتون بیاد و اگه هم (که 100% داره) مشکلی دیدین بگین!
منتظر نظر همه به خصوص بزرگا و اساتید سایت هستم!
ممنون:smile (70):
--------
plugins:Image Line Sytrus.Hypersonic Fx Kit
Daw:FL 9
Gener:Electro House or House
Tempo:130
Mix&Master:ویوز
-------
لینک دانلود:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اگه لینک مشکلی داشت بگین تا درستش کنم!
یا علی

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام.
کارتون رو گوش کردم.
اولین مورد نداشتن سناریو اصلی بود.
من یه سری کورد رو در قالب ارپیژتور و کامبینیشن همراه با ریتم میشنیدم و خبری از ملودی نبود.
در مورد میکس و مسترینگ هم باید بگم کار کمی باس بود و پاور لازم رو نداشت. میکس ترکها در بعضی موارد کمی ناکارآمد بود مثلا گاها بعضی از combination ها صداشون بیشتر از سایر ترکها بود.

منتظر کارهای بعدی هستم.
موفق باشید.

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
سلام
کارتو گوش دادم اول بگم تو ایجاد فضا یا به عبارتی فضا سازی توی این سبک موفق بودی و کارت House صدا میده

اما اگر برای ایجاد Gate روی پدها از تکنولوژیه Side Chain استفاده کردی باید بگم یکم باید روی تنظیمات پلاگین Side chain بیشتر کار کنی من فکر میکنم جا داره روی Attack و Release بیشتر وقت بزاری بعلاوه اینکه من فکر میکنم از Nexus هم استفاده کردی که یادت رفته توی لیست پلاگینها بنویسی من صداها ی نکسوس و میشنوم مثلا اون صدای Impact که توی قطع ها ازش استفاده کردی در ضمن بهت پیشنهاد میدم یه کم توی انتخاب صدای درامت وسواس بیشتری به خرج بده و در نهایت توالیه آکوردها درست نیست بعضی جاها خطای هارمونیک داری که شاید عمدی باشه در کل کاره خوبی از آب در اومده بازم کار بزار اینجا.
موفق باشی

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
واقعا خوشحالم که دو استاد عزیز نظر به کار بنده داشتن!
من فکر میکنم از nexus هم استفاده کردی که یادت رفته توی لیست پلاگینها بنویسی من صداها ی نکسوس و میشنوم مثلا اون صدای impact که توی قطع ها ازش استفاده کردی
نه جناب پایگان تو این کار تصمیم داشتم کمتر از وی اس تی استفاده کنم و حد اکثر استفاده ای که میشه رو از پلاگین های خود نرم افزار داشته باشم!
ضمن بهت پیشنهاد میدم یه کم توی انتخاب صدای درامت وسواس بیشتری به خرج بده
بله موافقم باید رو درام بیشتر وقت میذاشتم مخصوصا اکولایز و کمپرس کیک!
توالیه آکوردها درست نیست بعضی جاها خطای هارمونیک داری که شاید عمدی باشه
عمدی بودنش درسته چون یکم از اینکه همش طبق فرمول کار کنم خسته شده بودم و میخواستم اون حسایی رو که میخاستم با این خطا ها و این فضا ها ایجاد کنم!

درکل ممنون که وقت گذاشتین آقای پایگان
---------------------
و جناب آقای محبی عزیز
اولین مورد نداشتن سناریو اصلی بود.
این اولین تجربه من در کار بدون کلام بود و در ضمینه سناریو حتما از دوستان کمک می گیرم در آینده.

از شما هم کمال تشکر را دارم!

خیلی ممنون

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام خسته نباشی
اهنگ زیبای بود
اولین موردی که به ذهنم رسید صداس ارپی بود که در دقیقه ای 1.6به طور محسوسی شنیده می شود
کهاصلا با کله اهنگ مچ نبود اون صدا رو اگه برداری به نظر من بهتره
خطاهای هارمونیکتم اگه درست کنی بهتره چون به گوش فشار میاره که هی بگه یه ناهماهنگی هست
و این خودش باعث میشه گوش عذیت بشه و توجه به بقی خوبی های اهنگ نداشته باشه
نکته دیگه اون معرفیه که حالا هیچ دی جی و پرودسری این کار رو نمی کنه به قولی کهنه شده
هم نوع صدا و جنسش هم بازاری بودن این کار البته من مخالف این کار نیستم بارها بوده
خودم اهنگی رو گوش دادم و از اهنگ خوشم اومده اما ندونستم اسم سازندش کی
یا بارها بوده یک اهنگ رو اشتباهی اهنگ شخصی دونستم که اون نبوده این معرفی رو از لحاض جامعه
حرفه ای گفتم