پروژه تنظیم Cinema Paradijazz

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,134
10,262
113
54
.
این پروژه نیست. نه تمرینی و نه تکمیلی. مربوط به هیچکدوم از ژانرهای موجود در تالارهای این سایت هم نبود، حالا من فعلاً اینجا آپلود کردم.
بیشتر از یک سالِ پیش بود که همینطوری آزمایشی خواستم ببینم میشه ملودی موزیک فیلم Cinema Paradiso رو با ارکستر و لحن «جز» نواخت یا نه. تا یه جایی اون موقع نواختم و دیگه گذاشتمش کنار. امروز تصادفی با فولدرش برخورد کردم و بازش کردم و شروع کردم کامل و تر و تمیزش کردم. اسمشو هم گذاشتم Cinema Paradijazz

Ennio_Morricone_Cannes_2012.jpg

972afdc9.png

unnamed.jpg

1183754-45599-clp-950.jpg

اینو تقدیم میکنم به Ennio Morricone، قبل از اینکه فوت کنه. برای اولین بار قبل از مرگ یه هنرمند ازش قدردانی کرده باشیم. موریکونه ی 90 ساله الآن دیگه به اون صورت کار نمیکنه. به رغم اینکه در موسیقی دراماتیک، "ملودی" آنچنان نقشی نداره، موزیک فیلم های این آهنگساز سرشار از ملودی بود و شنونده رو جادو میکرد.
ضمناً برای کسانیکه فیلم Cinema Paradiso رو ندیدند، دیدنش رو حتماً توصیه میکنم. کاری بود که هم موسیقیش و هم خود فیلم در تاریخ سینما همیشگی شد.

DAW: Cubase Pro 10
Piano Library: Keyscape (LA Custom C7 Grand Piano)l
Double Bass: ProjectSam Swing
Jazz Drums: XLN Addictive Drums
Reverb: Altiverb 7
EQ: Steinberg Parametric EQ

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,134
10,262
113
54
.
دوستان، از هر سه ترَک خروجی MIDI گرفتم که از ضمیمه ها میتونید دانلود کنید و شما هم اگه خواستید با لایبرری های مشابه دیگه تجربه کنید.

فایل های ضمیمه

Omid A

عضو سایت
سلام .. تبریک میگم
خیلی خوب بود.. بعضی از آهنگها هستن هر وقت که میشنوی انگار برای بار اوله که میشنوی .. مثل کار این آهنگساز یا کارای نینو روتا
تا حالا جز این قطعه رو نشنیده بودم.. خیلی خوب در اوردیش موفق باشی..منتظر کارای بعدیتون هستیم 🌹