Car Ridding(Trance)

شروع موضوع توسط Sadegh_408 ‏26/4/10 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک Car Ridding(Trance) تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. Sadegh_408

Sadegh_408 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    این آهنگ رو کاملا تو اف ال ساختم.برای مسترینگش از پریزتهای ایزوتوپ استفاده کردم،چون تجربه کمی در میکس و مسترینگ دارم و هر کاری میکردم اونی نمیشد که میخواستم و واقعا هم به نمیتونم وقت زیادی رو روش بزارم و از این بابت عذر میخوام.از شما عزیزان میخوام که یه کم از وقتتون رو روی این آهنگ بزارین و نقاط ضعف و قوتشو بهم بگین.همچنین منو در میکس و مسترینگ بیشتر راهنمایی کنین تا از تجربیاتتون به خوبی استفاده کنم.خواهشا منو از نظرات و انتقادات بی بهره نکنید.
    vstها:
    Sytrus,Hypersonic 2
    Effectها و kickهای دانلود شده از همین سایت
    لینک دانلود:
    http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://nicklas.persiangig.com/TRANCE__5.mp3

2. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز
    آفرین کارت خیلی خوب بود، از افکت صداهای ماشین هم خیلی خوب و بجا استفاده کرده بودی، به نظرم بهتر میشد بعد از صدای Snar از Cymbal هم استفاده میکردی (البته سلیقه ای هست)، در مورد مسترینگ هم باید بگم از هدفونی که من کار رو گوش دادم خوب بود ولی برای عیب یابی باید از مانیتورینگ استفاده کرد که من ندارم :smile (16):.
    کیک آهنگتم خیلی قوی و خوب بود و به فضای کل کار میومد، در کل بهت تبریک میگم.
    موفق باشی

3. Sadegh_408

Sadegh_408 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ممنون از نظراتتون.راستش من به آهنگسازی خیلی علاقه دارم ولی به دلیل درس و مدرسه و اینا نمیتونم زیاد وقتمو صرفش کنم،فوقش هفته ای 7 ساعت.ولی واقعا میخوام یه روزی یه آهنگساز حرفه ای بشم پس خواهشا منو در این زمینه با نظرات و انتقاداتتون راهنمایی کنین چون خیلی بهش نیاز دارم.بازم ممنون از شما.:smile (2):
    اگه دیر هم پاسخ میدم ببخشید چون واقعا این روزا سرم خیلی شلوغه.:smile (42):

بارگذاری...