آخرین ارسال‌ها

Cakewalk/Sonar هم به آخر رسید

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,223
من نمیدونستم که گیبسون Cakewalk رو از Roland خرید بود. به هر حل تصمیم گرفتن که دیگه Sonar رو دیسکنتینو بکنن. بیشتر از ۲۰ سال پیش Midi sequencer cakewalk رو داشتم که فقط کارش میدی بود اون موقع. یک کارت SoundBlaster هم داشتم که با اون میدی رکورد می‌کردم. کابل میدی هم که از اون کابل‌های سریال پرینتر قدیمی‌ بود! برای اون موقع خیلی‌ کارها میشد باهاش کرد بدون هیچ پلاگ این.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,223
یعنی سونار دیگر تمام شد!!!! باید دید جاش چیه میاد
Gibson که Cakewalk رو خریده بود تصمیم گرفت که دیگه Sonar رو ادامه نده. یک کمپانی به اسم Badland
Cakewalk رو از Gibson خرید و قرار هست که از این به بد این کمپانی Sonar رو ادامه بده.

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
136
شیراز
Bandlabe هست ومخصوصا برای بازگرداندن آبروی بازار نرم افزتر رو مجانی گذاشتن..وقیمتی بنام انلاین مسترینگ دارن که توش با هوش مصنوعی ترک میکس شمارو واستون مجانی مسترینگ میکنن...البته باید شمارخ سریال حقیقی باشه...وعضو باند لب بشید....من با سونار میکس ومستر میکنم..گرچه سرعت کیوبیس وکیفیت شیشیه ای رکورد اون بنظرم بالاتره ولی در میکس ومسترینگ از سونار وکمپرس هاش وابزار boost و lernوکمک توان خروجی وورودی وپلاگینهاش خصوصا پرفکت اسپیس خیلی استفاده میکنم....

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,678
53
.
Bandlabe هست ومخصوصا برای بازگرداندن آبروی بازار نرم افزتر رو مجانی گذاشتن..وقیمتی بنام انلاین مسترینگ دارن که توش با هوش مصنوعی ترک میکس شمارو واستون مجانی مسترینگ میکنن...البته باید شمارخ سریال حقیقی باشه...وعضو باند لب بشید....من با سونار میکس ومستر میکنم..گرچه سرعت کیوبیس وکیفیت شیشیه ای رکورد اون بنظرم بالاتره ولی در میکس ومسترینگ از سونار وکمپرس هاش وابزار boost و lernوکمک توان خروجی وورودی وپلاگینهاش خصوصا پرفکت اسپیس خیلی استفاده میکنم....
کیفیت شیشیه ای ریکورد کیوبیس؟؟:meh-56:

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
55
61
نرم افزارها. مثل ادوب سونا کیوبیس Nuendo وغیره
از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با یکدیگه ندارند
اون چه که ممکنه اونها رو از هم متمایز کنه علاقه کاربر وقدرت خلاقیت اوپراتور و امثال هم هست این یک اصل ثابت شد هست

صفحه ما در اینستاگرام

بالا