black sunset غروب تلخ

شروع موضوع توسط POORYA PLAY OUT ‏26/12/09 در انجمن پروژه های تایید شده ( آرشیو )

تاپیک black sunset غروب تلخ تالار پروژه های تایید شده ( آرشیو ) در persian-music.org.

1. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    با سلام
    اسم این اهنگ =black sunset
    اول از همه من اکورد رو نت نویسی کردم بعد بر مبنای اون اهنگ و حسش لید و بعد از اون بیس و...
    این روش من در ساخت این اهنگ بود که همیشه هم اینطور عمل نمیکنم حالا این
    طوری عمل کردم این یه بار رو
    اهنگ سعی در رسوندن یک حس رو داره که در طول اهنگ هر شنونده ای میتونه حسش
    کنه چون من نخواستم با ملودی های مختلف این حس رو بگیرم
    پلاگینها=eq2,eq1,Limiter,Multiband Compressor,reeverb
    از پلاگینهای دیگه ای هم استفاده شده اما اینها نقشه عمده ای دارند
    vst=sytrus
    استفاده شده و خیلی از صدا ها رو هم خودم صدا سازی کردم
    کار 4روز کاملا تموم شد البته این چهار روز . روزی5 ساعت کار مفید روش انجام شده
    و در روز 5 هم یه میکس و مستر اخر رو انجام دادم فاینال کار که کلا شد 25ساعت روش کار کردم الته این اهنگ رو من یک ماه پیش ساختم اما تکمیل کردنش رو در همین روزها در 5 روز انجام دادم

http://www.4shared.com/file/181391674/c995fd84/poorya-sunset2009_music_.html

2. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,319 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    کارتونو گوش کردم ...
    خیلی خوشحال شدم که برای رسوندن یه حس پروژه ای رو کار کردین...:smile (2):

پاساژایه کار قشنگ بود ...

کمی یکنواختی تویه کار احساس کردم و میشه بگی به اسم پروژه میاد... .

اون آرپژ شروع رو کمی نپسندیدم شاید به خاطر جنس صداش بود چون تویه کار کمی با صداهای دیگه ست نبود و حتی اگه شده رویه نت بندیش کار کن...(نظر سلیقه ای)

در مورده ملودی هم میشه بگیم کم کار شده و حتما بیشتر رویه ملودیها تمرکز کن...

موفق باشی

3. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    کارتونو گوش کردم ...
    خیلی خوشحال شدم که برای رسوندن یه حس پروژه ای رو کار کردین...{username}-{filename}

پاساژایه کار قشنگ بود ...

کمی یکنواختی تویه کار احساس کردم و میشه بگی به اسم پروژه میاد... .

واقعا خیلی خوشحال شدم که کار بند رو گوش دادی

حتما روش کار خواهم کرد به گوش خودم اینطوری نیست ولی گوش خودم شاید دچار مشکل شده باشه اخه اهنگی رو اگه خیلی گوش بدی گوشت مشکلات اهنگ رو نمیدونه چون به اهنگ عادت میکنه
    رو این ارپ کار میکنم

ملودی هم کم کار شده درسته

4. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز با شنید کار زیبای شما هم نکات مثبت و هم منفی ای به ذهن این حقیر آمد که به آنها می پردازم :
    نکته مثبت : استفاده خوب و حرفه ای از افکت ها
    نکته منفی : به میکس بر می گردد که بعضی وقتها آهنگ زیادی در برخی فرکانس ها اشباع هست ، صدای پد هم بعضی جا ها بلندبود و لید اصلی صدای کمی داشت ، بعد از قسمت اینرو ،آهنگ خیلی جالب و اصولی وارد ورس 1 نمی شه و کروس اون هم خلوت هست مخصوصا از لحاظ ریتم که تو این سبک معمولا شلوغترین قسمت َآهنگ هست و صدای پداونجا بسیار بلند هست .
    ولی در کل کارتون زیبا بود و استفاده حرفه ای از افکت های حرفه ای و اتومیشن خوب از نکات برجسته کار شماست.

5. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    درست منظورتون رو درک نکردم بعد از چه قسمتی اهنگ اصولی وارد ورس 1 نمیشه میشه تایمش رو هم بگید
    خلوت بودن کروس به قول شما ایده خودم بود و اما حالا که گوش میدم میبینم که درست می فرماید
    باز می گم که عمدا این کار رو کردم حالا به نظر شما زیاد اصولی نبوده
    بله با شما موافقم نکته خوبی رو فرمودید خودم هم در ذهنم بود این نکته که شما هم فرمودید و
    کاری کردید که بیشتر من توجه کنم و مشکل اهنگ رو در این قسمت بدونم
    در اخر متشکرم موارد خوبی رو گفتین حتما به این ضعفهای که گفتین توجه خواهم کرد ممنون:smile (61)::smile (38):

راستی اینم بگم که تمام اف ایکس ها رو با سینت اف ال ساختم می خوام این و بگم از هر چیز از پیش ساخته
    بیزارم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏24/4/10
  6. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منظورم قبل از ثانیه 33 که یک لید کم رنگ وارد می شه اگه این فاصله را یه جوری جذاب تر پر کنید بهتر خواهد شد ، مثلا یه رول اسنیر که شما ماشالاء در امر افکت گذاری هم که استادین که فرکانس هاش با یک اتومیشن از پلاگین فیلتر جارو بشه یا هر چیزی که خودتون دوست دارید که باعث جذاب شدن این قسمت بشه و نشون بده داره وارد ورس میشه و صدای لید رو هم یه فکری براش بکنید خیلی کم رنگ و کم قدرت به نظر می یاد ، دوباره هم باید تبریک بگم بخاطر کار زیباتون موفق باشید

بارگذاری...