Beyerdynamic dt 880 VS dt 990 600ohm

شروع موضوع توسط erf_hs ‏22/2/13 در انجمن Headphones ( هدفون ها )

تاپیک Beyerdynamic dt 880 VS dt 990 600ohm تالار Headphones ( هدفون ها ) در persian-music.org.

1. erf_hs

erf_hs عضو سایت

امتیازات:
    +51 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    دوستان پیشنهاد شما کدوم یکی از این 2تاس ؟
    یه هدفون باز راحت میخوام برای میکس
    dt 990 600 ohm یا dt 880 250 ?

- - - - - - - - - -

دوستان اگه نظرتونو راجع به این ساند کارت هم بگین ممنون میشم
    قبلا یه پست براش زدم اما کسی جواب نداده Beyerdynamic dt 880 VS dt 990 600ohm-m-track_plus_media.jpg

فایل های ضمیمه:

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    دوست عزیز 3 پست در کم تر از یک رو ارسال کردید. دیروز حدود ساعت 8 سوال کردید لطفا شکیبا باشید تا دوستان جواب شما رو بدند. دست کم یک روز کاری برای رسیدگی به هر پستی زمان نیاز است.
    پشت سر هم اسپم ارسال کردید که عدم رعایت قوانین هست لطفا بیشتر دقت کنید.

همین طور که در پایین پست خودتون میبینید کافی بود یک جستجوی کوچیک در سایت داشته باشید تا موضوعات مشابه رو پیدا کنید و در همون لحظه به جوابتون برسید. کافی ایـــــن تاپیک رو بخونید.

هدفون dt880 pro یک هدفون نیم باز است که البته من 250 اوهم اون رو دیدم و صداش رو شنیدم و dt990 pro هم یک هدفون پشت باز است. اگر فقط برای میکس و گوش کردن تخصصی به موسیقی نیاز دارید من پیشنهادم 990 هست چون به دلیل پشت باز بودن کمترین رفلکس صدا و در نتیجه صدایی فلت تر رو میتونه به گوش شما برسونه.
    این هدفون در رنج بهترین هدفون های حرفه ی برای موسیقی است به خصوص که هر دوی این مدل ها اصلی و تولید شده در آلمان هستند. در خرید اون ها هیچ شکی نداشته باشید.

نکته ی دیگه ای که قابل ذکر است اگر قصد خرید این هدفون ها رو با چنین اوهم بالایی دارید (چون شما ذکر کرده بودید 600 اوهم) باید خدمتتون عرض کنم این کارت صدا نمیتونه صدای واقعی و مورد انتظار هدفون شما رو داشته باشه و امپ هدفون اون برای این مدل هدفون ها بسیار ضعیف هست.
    بهتره مدل دیگه ای کارت صدا انتخاب کنید و یا یک امپ هدفون جدا تهیه کنید.

موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...